Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Niskie ceny konstrukcji stalowych

Kasetony elewacyjne stalowe to jeden z popularnych elementów naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy panele o wysokiej trwałości, a jednocześnie bardzo atrakcyjne wizualnie. Mają one bardzo uniwersalne zastosowania i mogą być wykorzystywane zarówno do klasycznych hal stalowych, jak i wielu innych kategorii budynków ze stali nierdzewnej. Wszystkie nasze kasetony elewacyjne stalowe są dostępne w hurtowych ilościach na zamówienie klientów. Inną kategorią produktów konstrukcyjnych ze stali są prefabrykaty do budowy garaży i hangarów. Zapewniamy także pełne wsparcie w fazie projektowej dla naszych klientów.

Adres www: https://kobexstal.pl/pl/produkty/kasetony/

Nasza ocena: 2

221 344 INF
2 Windy z dobrymi szybami

Windy z wysokim lub niskim nadszybiem i podszybiem można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Są to windy wysokiej klasy, cenione wśród ekspertów od tego rodzaju instalacji hydraulicznych. Dajemy także możliwość dostawy kabin, w które wyposażona jest każda winda. Cena kompleksowej instalacji i konserwacji poszczególnych modeli wind jest bardzo atrakcyjna na tle innych firm obecnych na rynku. Wszystkie modele wind z naszej oferty mają niezbędne gwarancje i są dostępne na konkurencyjnych warunkach cenowych (zarówno, jak i niestandardowa winda). Cena i parametry wind są ustalane z naszymi klientami.

Adres www: https://windy-raczkowski.pl/winda-osobowa/

Nasza ocena: 2

219 462 INF
3 Nowe dekoracje kamienne

Wysokiej jakości dekoracje kamienne i z innych materiałów to coraz bardziej popularne wyposażenie ogrodu przydomowego czy różnego rodzaju parków i skwerów. W naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości dekoracje - począwszy od kamiennych donic, a skończywszy na głazach dekoracyjnych z wysokiej jakości kamienia. Tego rodzaju wyposażenie ogrodu dostępne jest pojedynczo lub w zestawach (w tym dla klientów hurtowych) na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Zapewniamy także dostęp do różnego rodzaju ogrodzeń betonowych do ogrodów czy na posesję. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie dostępne materiały.

Adres www: https://jadar.pl/jadar-garden.html

Nasza ocena: 2

216 181 INF
4 Wsparcie w odwadnianiu

Od lat działamy na terenie Poznania jako firma odwadniajaca domy i różnego rodzaju miejsca (w tym budowy). Stosujemy nowoczesne techniki odwadniania, dzięki czemu zapewniamy wysoką skuteczność - szczególnie w sytuacjach kryzysowych (występowania różnego rodzaju podtopień i powodzi). Jako firma odwadniajaca domy zapewniamy także realizację uzupełniających usług hydraulicznych. Dodatkowo zajmujemy się konstruowaniem wysokiej klasy budowli hydrotechnicznych - w tym m.in. budową wałów przeciwpowodziowych na terenach zalewowych. Wszystkie nasze usługi i konstrukcje są objęte solidnymi gwarancjami dla klientów.

Adres www: https://inmel.pl/odwadnianie-budynkow-i-innych-budowli/

Nasza ocena: 2

210 659 INF
5 Jakie akumulatory do wózków?

Jeśli szukasz odpowiedniego rodzaju zasilania dla wózków widłowych dla twojej firmy. To na pewno dobrym pomysłem będzie rozejrzenie się za ofertą jaką są baterie do wózków widłowych. Wrocław to akurat okolica, w której z tak przedstawioną problematyką nie powinno być najmniejszych kłopotów. Okazuje się bowiem, że działa tutaj sporo firm z tego zakresu, które będą w stanie dostarczyć nam klasowy akumulator do takiego rodzaju zastosowań. W takim razie rozejrzyj się koniecznie za propozycjami takimi jak baterie do wózków widłowych Wrocław. I wybierz te rozwiązania, które sprostają potrzebom przedsiębiorstwa.

Adres www: https://www.bater.pl/baterie-trakcyjne-pzs-i-pzb-do-wozkow-widlowych-i-platformowych/

Nasza ocena: 2

205 928 INF
6 brak zdjęcia
Hale z prefabrykatów

Wysokiej jakości konstrukcje z płyt warstwowych, hale magazynowe ze stali nierdzewnej oraz wiele innych tego rodzaju budynków użytkowych można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy dostęp do instalacji o standardowych parametrach (np. hala 10x25 m, 30x40 m itp.), jak też do specjalnych rozwiązań konstruowanych na zlecenie indywidualnych klientów. Standardowe konstrukcje z prefabrykatów (np. stalowa hala 10x25 m) są konstruowane bardzo szybko i mają wszelkie niezbędne gwarancje. Na stronie internetowej można znaleźć wszelkie szczegółowe informacje o oferowanych konstrukcjach dla firm.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

192 693 INF
7 DOMBUD - Twój dach nad głową

Zwieńczenie budowy to dach. Jego wybór, kształt, kąt nachylenia są niezwykle ważne i nie należą do łatwych decyzji. Im trwalszy dach tym dłużej chronione są pozostałe elementy domu. Równie ważny w wyborze jest sposób jego pokrycia, a jest w czym wybierać. Najbardziej popularne metody, to dachówka i blacho-dachówka. O ich zaletach i wadach można byłoby się rozpisywać godzinami. To, co pewne, to fakt, że zarówno dachówka i blacho-dachówka zakupione w firmie Dombud będą doskonałej jakości i w bardzo przyjaznej cenie. Dombud, to firma z tradycjami. Bogata oferta tego składu budowlanego gwarantuje możliwość wyboru i porównania wielu artykułów niezbędnych do budowy. Sprzedawcy, to świetnie wyszkolona grupa pasjonatów, która na budownictwie zna się jak mało kto.

Adres www: https://dombud.eu/51-dachowka

Nasza ocena: 2

174 001 INF
8 Dźwigi dla niepełnosprawnych

Jesteśmy prywatną firmą, która funkcjonuje od 1991 roku. Działamy na polskim rynku, a działalność opieramy tylko i wyłącznie na własnym kapitale. W naszym przedsiębiorstwie pracują najwyższej klasy specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dbamy o systematyczne podnoszenie kwalifikacji przez naszą kadrę. Dźwigi dla niepełnosprawnych należą do naszych produktów, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zostały one przez nas zaprojektowane z myślą przede wszystkim o budynkach prywatnych, miejscach użyteczności publicznej. Nasze dźwigi dla niepełnosprawnych mogą być montowane nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz budynków. Ponadto są odporne na bardzo skrajne temperatury od 40 do nawet -25 stopni Celsjusza.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/platformy-dla-osob-niepelnosprawnych-z-szybem/

Nasza ocena: 2

158 965 INF
9 Niezawodne dźwigi osobowo-towarowe.

Dźwigi osobowo-towarowe to możliwość ułatwienia przemieszczania się zarówno towarów jak i osób w budynkach handlowych czy też różnego rodzaju produkcyjnych. Dzięki nim można w szybki sposób przetransportować towar na wysokość. Dźwigi charakteryzuje się wysokim udźwigiem, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o wagę swojego towaru. Oprócz transportu towaru, bez problemu można transportować ludzi, co zwiększ funkcjonalność urządzenia. Dźwigi osobowo-towarowe produkowane są przez naszą firmę, która posiada duże doświadczenie w produkcji różnego rodzaju urządzeń dźwigowych. Istniejemy na rynku już od wielu lat.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/windy-elektryczne-towarowe/

Nasza ocena: 2

158 971 INF
10 Piękny taras z kostką brukową

Taras z kostki brukowej to świetny pomysł, który pozwoli realizować ciekawe rozwiązania architektoniczne. Z jednej strony taka kostka brukowa wygląda bardzo estetycznie, szczególnie, jeśli wybierzemy ciekawe jej modele, z drugiej strony nie kosztuje ogromnych sum pieniędzy, dlatego możesz mieć pewność, że będziesz w stanie efektywnie poradzić sobie z jej zakupem. Skorzystaj koniecznie z fantastycznych możliwości, jakie dla ciebie przygotowaliśmy, ponieważ nasze przedsiębiorstwo daje ci możliwość zrobienia tego, o czym marzysz – taki taras z kostki brukowej u nas może być wykonany za naprawdę dobre pieniądze. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży takich rozwiązań, dlatego możesz mieć pewność, że wykorzystasz profesjonalistów do pomocy w kupnie, transporcie czy też wybraniu takiej kostki.

Adres www: https://www.kopbudfirma.pl

Nasza ocena: 2

157 547 INF
11 Chroń swoją kostkę brukową

Boisz się, że złe warunki atmosferyczne mogą źle wpływać na kostkę brukową? Dzisiaj powstały już idealne rozwiązania, które będą świetnie przygotowane i dostosowane do twoich potrzeb. Wejdź więc koniecznie na naszą stronę internetową, a przekonasz się, jak wiele jesteśmy w stanie ci dzisiaj zaoferować. Wybierając niesamowite rozwiązania, które obecnie ci dajemy masz pewność, że wybierzesz dla siebie tak preparat do impregnacji kostki brukowej, jaki okaże się absolutnie najlepszy. Skorzystaj koniecznie z możliwości, które daje ci nasza firma, ponieważ to właśnie dzięki nam masz pewność, że wybierasz produkt, którego skuteczność jest całkowicie potwierdzona. Warto jest wiedzieć o tym, że nasze rozwiązania są dostosowane do bardzo wielu ludzi, dlatego, że proponujemy impregnaty do różnych typów kostki brukowej. Z tego powodu możesz dostosować taki produkt do swoich potrzeb. Z nasza pomocą twoja kostka nie będzie odczuwała skutków mrozu, czy też dużego nasłonecznienia!

Adres www: https://centrumimpregnacji.pl/kategoria-produktu/beton-kostka-brukowa/

Nasza ocena: 2

154 170 INF
12 Efektywne ogrzewania pompami ciepła.

Nasza firma Cieplik posiada duże doświadczenie w sprzedaży i instalacji odnawialnych źródeł ciepła. W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie produkty jak powietrzne pompy ciepła. Łódź jest miastem, na terenie którego działa nasza firma, posiadając swoją siebie, którą zawsze możesz odwiedzić, w celu bliższego zapoznania się z naszą ofert. Odnawialne źródła energii to możliwość zmniejszenia dwutlenku węgla jakie są uwalniane d atmosfery podczas ogrzewania budynków oraz wody użytkowej. Oprócz zmniejszonego zanieczyszczenia powietrza, taka forma ogrzewania, to także możliwość dla ciebie na zaoszczędzaniu na rachunkach, za ogrzewanie ciepła. Urządzenia odnawialnych źródeł ciepła wykorzystują energię obecną wśród nas np. z powietrza, tak jak to robią powietrzne pompy ciepła. Łódź jest miastem gdzie głównie montujemy oferowane przez nas urządzenia do ogrzewania budynków i wody użytkowej.

Adres www: http://kolektory.lodz.pl/pompy-ciepla/

Nasza ocena: 2

148 172 INF
13 https://kociolcenowy.pl/116-grzejniki-panelowe-purmo
Szeroki wybór urządzeń grzewczych do domu.

Grzejniki purmo to doskonałe źródło ciepła na chłodne dni do Twojego domu czy też mieszkania. Dostępne są one w różnych wersjach wymiarowych, co pozwoli na dobranie odpowiedniej wersji według Twojego zapotrzebowania energetycznego w pomieszczeniu. Wybór grzejników umożliwia także dobranie grzejnika w zależności na stronę jego podłączenia do centralnego ogrzewania. występują modele z mocowaniem od dołu jak i też z boku. Grzejniki purmo dostępne są w sprzedaży za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, gdzie posiadamy bardzo szeroki wybór urządzeń grzewczych, które zapewnią Tobie Ciepło w zimowe dni.

Adres www: www.kociolcenowy.pl

Nasza ocena: 2

146 249 INF
14 Najlepsze okna plastikowe z zewnętrznym uszczelnieniem

Konińska Fabryka Okien proponuje różnorodny wybór okien plastikowych dostępnych od ręki z innowacyjnym systemem uszczelnień zewnętrznych, w wersjach trzykomorowych. Oferowane w tym punkcie okna PCV (Wielkopolska - propozycja sprzedażowa i usługowa zorientowana jest w pierwszej kolejności na klientów właśnie z tego regionu) w najwyższej klasie energooszczędności są powszechnie wybierane, nawet przez najbardziej wymagających inwestorów. Szczelne, funkcjonalne i estetycznie prezentujące się z obu stron instalacje okienne to powinien być priorytet dla każdej osoby prowadzącej w swoim mieszkaniu prace wykończeniowe. Dostępne w ofercie okna PCV (Wielkopolska) wyceniane i mierzone są w ekspresowym tempie, na terenie całego regionu, zapytania ofertowe, dotyczące też świadczonych tutaj usług zadamy telefonicznie. Dystrybucja rolet i drzwi zewnętrznych to kolejna specjalność tego zakładu z Konina.

Adres www: http://www.kfo.com.pl/okna-pcv

Nasza ocena: 2

127 816 INF
15 Prace budowlane i modernizacje elewacji

Miasta zmieniają swe oblicza - stają się czyściejsze, piękniejsze. Stare budynki są odnawiane z zachowaniem ich pierwotnego charakteru. Sypiące się elewacje nie muszą już szpecić ulic, a dawać piękne świadectwo mieszkańcom. Modernizacje elewacji Warszawa nadaje miastu nowy blask i splendor. Rzetelnie dokonana odnowa wierzchniej warstwy budynku to kolejne lata świetności dla starszych bloków, kamienic czy domków jednorodzinnych. Nasza firma wykonuje od lat różnorodne roboty budowlane w tym modernizacje elewacji. Warszawa i okolice to miejsce naszej działalności. Jesteśmy w stanie dogadać się z każdym klientem indywidualnym czy też firmą na osobistą wycenę prac. Gwarantujemy terminowość, a prace wykonujemy stosując najwyższe technologie w oparciu o wymogi budowlane. Współpraca z nami to pewność dobrze wykonanej roboty i przestrzeganie najwyższych standardów zarówno technicznych, jak i w obsłudze klienta.

Adres www: http://www.tom-inż.pl/

Nasza ocena: 2

127 797 INF
16 brak zdjęcia
Dom góralski na Twojej letniej posesji

Uwielbiasz przebywać w górach? Cenisz sobie kulturę i sposób życia mieszkańców południowej Polski? Posiadasz działkę letniskową? Jeśli na te wszystkie pytanie odpowiedziałeś twierdząco - mamy propozycję właśnie dla Ciebie! Gotowe domy góralskie, jakie oferujemy naszym klientom zostały zaprojektowane w taki sposób, aby służyć im przez wiele lat. Nasze domy góralskie występują w kilku rodzajach. Mogą to być zarówno mniejsze, dwuosobowe domki na weekendowe wypady, jak również większe, kilkupokojowe domy. Każdy z nich budowany jest z wysokiej jakości drewna z zachowaniem prawdziwie góralskiego stylu. Dzięki wybudowaniu domku w stylu góralskim na swojej letniej posesji Twoje życie nabierze nowego sensu. Przebywając w nim poczujesz się tak, jakbyś był w południowych zakątkach Polski.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

127 810 INF
17 brak zdjęcia
Potrzebny ci fachowiec elektryk piaseczno

Czasem potrzebujemy fachowca przy budowie domu chociażby po to żeby dokończył lub zrobił od podstaw elektrykę.Elektryk piaseczno pomoże ci w tym zadaniu by twój dom mógł ci dać trochę światła i zasilić twoje urządzenia.Zdarza się, że czasem pada zasilanie czy po prostu stare instalacje elektryczne potrzebują fachowej ręki by stać się znowu sprawne jak nowe pomoc jaką potrzebujesz da ci elektryk piaseczno blisko twojej okolicy i nie tylko, pomoże ci się uporać z problemami z którymi się musisz borykać a są takie rzeczy, które lepiej pozostawić zawodowcom w tym przypadku wyuczonemu elektrykowi który z precyzją jak chirurg wypatrzy gdzie jest defekt i usunie go w mgnieniu oka poprawiając instalacje w twoim mieszkaniu lub zainstaluje ci od podstaw do twojego nowo postawionego budynku.Profesjonalne podejście do instalacji poprawiająca jakość życia elektryczność zapewniona przez fachowca z ogromnym doświadczeniem wystarczy tylko elektryk piaseczno który pomoże ci w twoim problemie z elektrycznością.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

127 814 INF
18 brak zdjęcia
Odporne na ścierane modele podłóg z drewna w Warszawie

Timberline to warszawska firma specjalizująca się w sprzedaży nowoczesnych modeli podłóg drewnianych, korkowych czy laminowanych, jak również chemii do pielęgnacji i renowacji takich powierzchni, dokładająca najwyższych starań, aby jej oferta była na bieżąco rozszerzana. Proponowane podłogi drewniane (Warszawa i cały region - od klientów z tego obszaru przyjmowane są zlecenia na usługi parkieciarskie) pochodzą od producentów o wysokiej renomie, przede wszystkim od zagranicznych firm, z kilkudziesięcioletnią tradycją. W asortymencie tego sprzedawcy nie brakuje też podłóg do pomieszczeń łazienkowych, drewno jest materiałem, który coraz częściej pojawia się w takich przestrzeniach. Niewygórowane ceny za podłogi drewniane (Warszawa) możliwość zlecenia w tej firmy wykonania wylewki, montażu i cyklinowania oraz ekspresowe terminy realizacji powierzonych prac, zachęcają do wyboru tych fachowców.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

102 280 INF
19 brak zdjęcia
Nowoczesne hale magazynowe dla firm

Nasze przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór wysokiej klasy konstrukcji. W naszej ofercie znajdują się m.in. gotowe hale stalowe, jak też różnego rodzaju hale produkcyjne, magazynowe, handlowe i wiele innych. Wszystkie hale wykonane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczną eksploatację i atrakcyjny wygląd. Nasza oferta skierowana jest do różnych branż gospodarki - zarówno do firm przemysłowych, handlowych, rolniczych, jak i przedsiębiorstw usługowych. Gotowe hale stalowe dostępne w naszej ofercie dostosowane są do potrzeb klienta na bazie przygotowanego projektu i specyfikacji. Regularnie kontaktujemy się z klientami celem wypracowania odpowiednich rozwiązań. Oferujemy atrakcyjne ceny na nasze konstrukcje oraz dodatkowe usługi, związane z montażem, serwisem oraz różnego rodzaju naprawami pogwarancyjnymi. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowy katalog dostępnych konstrukcji wraz z opisem parametrów hal.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

99 799 INF
20 Najlepszy serwis budowlany

Kwestie remontu, przebudowy, adaptacji pomieszczenie i inne sprawy związane z branżą budowlaną tylko w teorii wydają się najczęściej jasne i proste. Problemy mogą zacząć się wtedy, gdy próbujemy zrobić coś na własną rękę i przeprowadzić prace bez korzystania z doświadczonej ekipy. W takich przypadkach bardzo pomocny na pewno okaże się sprawdzony i profesjonalny serwis budowlany. To z niego każdy laik dowie się o wielu praktycznych i nowoczesnych rozwiązaniach dla domu czy mieszkania. To tutaj także może uzyskać wiele cennych porad i przeczytać opnie specjalistów. Nawet, jeśli zdecydujemy się na powierzenie komuś remontu, warto wiedzieć więcej, aby nie dać się wykorzystać i namówić na koszty, które nie są potrzebne. Warto odwiedzić serwis budowlany.

Adres www: http://www.pomyslynadom.info

Nasza ocena: 2

99 552 INF
21 Ocieplenie poddasza przy pomocy pianki

Dach i poddasze to miejsca, przez które ucieka bardzo wiele ciepła w domu, szczególnie w tych, które budowane były ileś lat temu i posiadają dachy starszych konstrukcji, mniej ocieplane niż współczesne. W takich przypadkach, szczególnie wtedy, gdy poddasze będzie zaadoptowane do celów mieszkalnych, konieczne jest oczywiście ocieplenie poddasza, które sprawi, że ogólne koszty ogrzewania danego typu spadną, a jednocześnie samo poddasze będzie ciepłe i mieszkanie w nim nie będzie w warunkach zimowych tragedią. Ocieplenie poddasza w budynkach już istniejących najlepiej wykonywać przy pomocy natryskiwanych do środka do konstrukcji dachu pianki izolacyjnej PIR i PUR, która bardzo łatwo wypełnia wszelkie przestrzenie konieczne do zaizolowania, a jednocześnie jej natryskiwanie nie jest problemem i może być wykonywane nawet poprzez nawiercenie niewielkich otworów.

Adres www: http://www.pir-pur.pl/budynek-mieszkalny/termoizolacja-dachu-skosnego-podkrokwiowo/ocieplenie-poddasza-uzytkowego

Nasza ocena: 2

92 972 INF
22 Cenione przez budowlańców szalunki tekturowe

Firma Tarnopak zajmuje się produkcją elementów z mocnej tektury. W ofercie firmy znajduje się bardzo poszukiwany szalunek tekturowy. Producent oferuje go głównie w formie tulei tekturowych o różnych średnicach. Pozwala to na budowę różnego rodzaju słupów szalunkowych. Do wnętrza tulei wkłada się stalowe druty zbrojeniowe, a potem zalewa je odpowiednią mieszanką betonową. Po zaschnięciu betonu należy usunąć szalunek tekturowy. Producent tworzy tuleje w taki sposób, aby usunięcie szalunku było bardzo proste. Szalunek tekturowy ma specjalny kształt, który utrudnia a czasami wręcz uniemożliwia przywieranie do niego betonu. To sprawia, że usuwanie zewnętrznej warstwy z tektury jest bardzo proste i nieskomplikowane. Szalunki tekturowe są bardzo chętnie kupowane przez mniejsze i większe firmy budowlane, a także przez inwestorów indywidulanych. Poza samym szalunkiem, tuleje nadają się także do produkcji różnego rodzaju ozdobnych słupków, na przykład podtrzymujących werandy albo ganki przed domami typu dworek.

Adres www: http://www.tarnopak.pl/

Nasza ocena: 2

88 551 INF
23 brak zdjęcia
Drewniane drzwi wewnętrzne

W asortymencie marketu budowlanego Bricoman jest bardzo duża ilość rozwiązań, które są wykorzystywane podczas wykonywania prac wykończeniowych w obrębie domów mieszkalnych i obiektów gospodarczych. Wśród dostępnych do kupienia rozwiązań można wskazać między innymi drzwi wewnętrzne, które zostały zrobione z wytrzymałych na uszkodzenia materiałów. Dostępne do kupienia skrzydła drzwiowe charakteryzują się różnorodnością kolorów i zastosowanych elementów ozdobnych. To sprawia, że każdy zainteresowany może bez trudu znaleźć w asortymencie polecanego sklepu drzwi wewnętrzne idealnie odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom. Prezentowane produkty charakteryzują się praktycznością zastosowania. Każdy z ich elementów konstrukcyjnych jest zrobiony w staranny sposób.

Adres www:

Nasza ocena: 2

87 654 INF
24 brak zdjęcia
Serwisowanie podestów nożycowych i ruchomych

Instant to renomowany i powszechnie rekomendowany przez dotychczasowych zleceniodawców serwis podnośników o konstrukcji nożycowej bądź koszykowej, gwarantujący krótkie terminy wykonania zleceń oraz najwyższy standard wykończenia wszystkich prac. Realizacje przeglądów technicznych i prac konserwacyjnych dotyczących elektrycznych podnośników terenowych to kolejne usługi wykonywane przez omawiane przedsiębiorstwo, o wieloletnim doświadczeniu. Przedstawiany rzetelny serwis podnośników terenowych wykonuje w przeciągu czterdziestu ośmiu godzin, nawet najbardziej skomplikowane naprawy podestów, zarówno o konstrukcji koszykowej, jak i nożycowej. Doświadczony zespół techników i specjalistów z dziedziny elektryki doradzą zainteresowanym klientom najlepsze rozwiązania techniczne. Firma dysponuje też obszernym magazynem, wyposażonym w oryginalne podzespoły do podnośników, niezależnie od ich modelu urządzenia, a także długości wysięgnika.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

79 155 INF
25 brak zdjęcia
Szeroki asortyment taśm i materiałów klejących

Przedsiębiorstwo prowadzi jeden z największych sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży różnego rodzaju taśm, złączek oraz materiałów klejących i izolacyjnych. Sklep oferuje szczególnie szeroką ofertę taśm, takich jak: taśmy miedziane, akrylowe, przemysłowe, piankowe, ekranujące, termoprzewodzące, samochodowe i inne. Oferta firmy stopniowo rozszerzana jest o nowe rodzaje taśm. Przykładem są taśmy miedziane, które występują w kilku wariantach, w zależności od grubości i długości. Ponadto w ofercie firmy znajdują się takie produkty jak aplikatory, dyspensery, primery, złączki instalacyjne i folie ochronne. Kompletny katalog produktów (wraz z opisem i zdjęciami) dostępny jest na stronie internetowej naszego sklepu. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o sprawdzonych dostawców, dlatego wszystkie produkty są najwyższej jakości. Dla stałych klientów i w przypadku większych ilości zamawianych produktów istnieje możliwość uzyskania specjalnych rabatów i zniżek na nasze taśmy klejące.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

82 013 INF
26 brak zdjęcia
Podłogowe deski.

Podłoga z desek od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem osób, które cenią sobie naturalne piękno i trwałość drewna. Ten szczególnie przyjazny dla człowieka materiał wykończeniowy w niezwykły sposób łączy w sobie ponadczasową elegancję z przytulnym ciepłem domowego ogniska. Jego producenci dokładają wszelkich starań, by zadowolić swoich klientów i oferować im artykuły najwyższej jakości, takie jak podłogowe deski trójwarstwowe, które w ofercie sieci sklepów remontowo-budowlanych Bricoman dostępne są w szerokim wyborze. Deski trójwarstwowe wykazują podobne zalety, jak te z litego drewna, dlaczego więc wielu klientów przedkłada je nad tradycyjne deski? Różnica między jednym a drugim produktem tkwi głównie w sposobie mocowania. Podłogowe deski trójwarstwowe charakteryzują się, podobnie jak panele, prostym montażem, gdyż wykonane są w systemie pióro-wpust. A ponieważ są to produkty z naturalnego drewna, kiedy tylko pojawią się rysy, można poddać je procesowi cyklinowania.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

78 553 INF
27 brak zdjęcia
Renowacja lastryka w ofercie firmy Krystalizacja

W wielu starszych budynkach liczne elementy wykończenia są wykonywane z lastryka. Ponieważ same takie budynki mają już za sobą kilka dziesięcioleci eksploatacji, więc także ich lastrykowe elementy są już wytarte i zużyte. W takich przypadkach konieczna jest na ogół renowacja lastryka poprzez jego oczyszczenie, polerowanie i konserwację. Ponieważ renowacja lastryka wymaga posiadania specjalistycznego sprzętu i doświadczenia w używaniu go z tym rodzajem wykończenia, dlatego do przeprowadzenia tych prac najlepiej wybrać firmę odpowiednio doświadczoną, która może nam zagwarantować, że renowacja lastryka w jej wykonaniu na pewno nie zakończy się żadną katastrofą. Na pewno taką pewność możemy mieć wynajmując do przeprowadzenia tych prac warszawską firmę Krystalizacja.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

74 186 INF
28 http://www.abdom.waw.pl/oferta/zarzadzanie-i-administrowanie-osiedlami-domow-jednorodzinnych/
Sprawne i fachowe zarządzanie osiedlami

Kontrolowanie obiektów mieszkalnych wiąże się z dużą odpowiedzialnością i szeregiem obowiązków. Jeszcze trudniejsze jest sprawne zarządzanie osiedlami, na których zamieszkuje kilka tysięcy osób mających wiele problemów i spraw. Dlatego wielu właścicieli takich osiedli i innych obiektów decyduje się na nawiązanie współpracy z podmiotami, które oferują sprawne zarządzanie osiedlami, budynkami mieszkalnymi czy nieruchomościami. Takie zarządzanie dotyczy wszystkich jego aspektów, zarówno finansowych, jak i technicznych i wiąże się na przykład z odpowiednim prowadzeniem ksiąg rachunkowych czy też reagowaniem na wszystkie zażalenia mieszkańców. Pomoc w takich sprawach zapewnia firma A B, zapewniająca między innymi sprawne obsadzenie powierzchni marketingowych na osiedlach oraz prowadzenie działań reklamowych na ich terenie. Prowadzona jest również przez nią dokumentacja techniczna i podatkowa.

Adres www: www.abdom.waw.pl

Nasza ocena: 2

74 665 INF
29 brak zdjęcia
Wytrzymałe na uszkodzenia ogrodzenia

Firmy zajmujące się sprzedażą wysokojakościowych ogrodzeń mają naprawdę bardzo duży wybór produktów. Nie będzie z pewnością dla nikogo zaskoczeniem stwierdzenie, że największą popularnością cieszą się ogrodzenia panelowe (Tarnobrzeg) wykonane z metalu. Tego rodzaju produkty zabezpieczające działkę przed intruzami są nierzadko bardzo niejednorodne pod względem stylistycznym. Taki stan rzeczy sprawia, że osoby, które chciałyby podnieść poziom swojego bezpieczeństwa, na pewno odszukają opcję dla siebie. Niewątpliwą zaletą wszystkich wchodzących w skład propozycji paneli ogrodzeniowych jest ich rzetelność wykonania, co przekłada się na odporność w kontakcie z niesprzyjającymi czynnikami środowiskowymi. Każdy, kto finalnie zainwestował w nowoczesne ogrodzenia panelowe (Tarnobrzeg) bardzo szybko przekonał się, że to rozwiązania niezwykle funkcjonalne, które mogą dobrze wywiązywać się z powierzonych zadań przez naprawdę bardzo długi czas.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

74 802 INF
30 Kominki, którym ogrzejesz cały swój dom

Kominek to marzenie wielu z nas. Bardzo pociąga nas wizja zimowego wieczoru, podczas którego siedzimy z ukochaną osobą przed trzaskającym ogniem i odpoczywamy, napawając się ciepłem i niezwykłą atmosferą. Wizję tę można bardzo łatwo zrealizować, jeśli tylko zdecydujesz się przejrzeć nasz bogaty katalog kominków i wybrać ten, który najbardziej przypadnie ci do gustu. Dziś, bardzo popularne są nie tylko zwykłe kominki, ale również kominki z płaszczem wodnym, dzięki którym możesz ogrzać cały swój dom. My jesteśmy tu po to, by w każdej chwili służyć ci radą i wskazać ten kominek, który będzie spełniał wszystkie twoje wymagania. Mogą to być kominki bez dodatkowych funkcji grzewczych, jak również kominki z płaszczem wodnym. Płaszcz wodny jest doskonałym rozwiązaniem w niewielkich domach, w których istnieje możliwość rozprowadzenia od kominka rur grzewczych do poszczególnych pomieszczeń. Takie ogrzewanie jest znacznie zdrowsze niż kaloryfery.

Adres www: http://sklep.kominkigp.pl/Wklady-grzewcze-kominkowe/Wklady-wodne

Nasza ocena: 2

71 926 INF
31 brak zdjęcia
Profesjonalne i nowoczesne baseny hotelowe.

W obecnych czasach na wyposażeniu każdego hotelu powinien znajdować się basen. Nasze baseny hotelowe wpasowują się idealnie w każdy rodzaj otoczenia tworząc tym samym harmonijną i spójną całość. Dodatkowo albo i przede wszystkim spełniają one oczekiwania każdego z gości. Stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego miejsca relaksu i odpoczynku to nasze zadanie, a nasze baseny hotelowe sprostają nawet największym wymaganiom. Budowa kompleksów basenowych wymaga odpowiedniego doświadczenia budowlanego i projektowego, które my posiadamy. Oferowane przez nas baseny to wysoka jakość wykonania, krótki czas realizacji i to za rozsądną cenę. Funkcjonalne, piękne baseny to element wyposażenia, który podnosi prestiż i rangę danego obiektu. Oferujemy także swoim klientom kompleksowe wyposażenie SPA, które może być tworzone w sposób indywidualny. Posiadamy w ofercie sauny, wanny spa i wiele innych. Wysoka jakość naszych produktów daje gwarancję zadowolenia naszych klientów. Nie boimy się wyzwań. Sprostamy każdemu zleceniu.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

70 949 INF
32 brak zdjęcia
Bogaty wybór projektów domów jednorodzinnych

Po zakupie działki budowlanej kolejnym krokiem na drodze do rozpoczęcia budowy domu jednorodzinnego będzie zakup odpowiednio przystosowanego projektu, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Nowoczesne i klasyczne projekty domów jednorodzinnych, bliźniaków oraz domów wielorodzinnych dostępne są w szerokim katalogu pracowni architektonicznej Centrum Projektów Domów. Zatrudnieni tutaj projektanci i architekci bez trudu zaadaptują wybrany projekt do charakterystyki posiadanej działki budowlanej, z uwzględnieniem wszystkich naszych wskazówek i preferencji. Wyróżnione projekty domów jednorodzinnych to przemyślane w najdrobniejszym detalu pomysły, zgodne z obowiązującymi trendami w budownictwie mieszkaniowym, zaskakujące użytecznością formy i prostotą zastosowanych materiałów. Rosnącą popularnością cieszą się wśród klientów pracowni architektonicznych projekty jednorodzinnych domów w technologii szkieletowej z drewna. Najczęstszym materiałem budulcowym jest w takich przypadkach drewno bali.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

56 602 INF
33 brak zdjęcia
Projektowanie i gospodarowanie wnętrz już teraz

Lux Interiors to podmiot, jakiego szukałeś od dawna. To firma, która skutecznie zrealizuje dla Ciebie projektowanie wnętrz. Gdańsk jest zaś jednym z miast gdzie działa firma. Aczkolwiek nie ogranicza ona w żaden sposób działań tego podmiotu. Wszystkie zlecenia realizowane są, bowiem na terenie całego naszego kraju. Wszędzie tam gdzie wymagane jest dobre projektowanie wnętrz. Gdańsk i klienci z tego miasta już przekonali się o jego, jakości. Aby projektowanie było skuteczne firma oferuje również dodatkowe usługi. Realizuje remonty czy też wynajduje ciekawe rozwiązania. Wszystko z myślą o kliencie i zapewnieniu mu w pełni kompleksowej obsługi pod każdym względem. Klient jest, bowiem w centrum tych działań a podmiot jest w stanie sprostać wszystkim jego wymaganiom. Nawet tym największym. I to w dodatku w bardzo korzystnych stawkach, jakich nie jest w stanie zagwarantować nikt inny. A zatem nie pozostaje nic innego jak tylko korzystać pod każdym względem.

Adres www:

Nasza ocena: 2

52 268 INF
34 Nowoczesne rozwiązania w aranżacjach kuchennych

Specjalizacją firmy WNT Kuchnie, są nowoczesne i funkcjonalne kuchnie na wymiar. Śląsk w tym regionie wspomniana firma prowadzi swoje realizacje. Posiadanie praktycznie urządzonej kuchni to spełnienie marzeń wielu osób, jednak gotowe zestawy kuchenne, z rzadka wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i preferencjom. Polecane przez wyróżnioną firmę kuchnie na wymiar (Śląsk) to innowacyjność w połączeniu z klasycznymi i wielokrotnie sprawdzonymi w praktyce rozwiązaniami. Przeszło trzydziestoletniemu doświadczeniu, jakim może się poszczycić przedstawiana firma warto zaufać. Do realizacji własnych indywidualnych projektów wykorzystywane są tutaj wyłącznie materiały najwyższej jakości, a na niektóre elementy mebli jak zawiasy czy prowadnice otrzymujemy dożywotnią gwarancję. Ekspresowe realizacje, profesjonalna i uprzejma obsługa oraz przystępne ceny skłaniają do wyboru tego producenta mebli kuchennych.

Adres www: http://ww.kuchnia-marzen.com/

Nasza ocena: 2

51 227 INF
35 brak zdjęcia
Rynny dachowe plastikowe i stalowe.

Nasza działalność to składy budowlane, od przeszło 20 lat oferujące takie towary jak akcesoria dachowe i rynny. Wrocław to miejsce, w którym znajduje się nasza siedziba. Oferowane rynny plastikowe firmy Marley, a także akcesoria stalowe takich producentów jak Lindab, Budmat czy Rheinzink. Dzięki wieloletniej współpracy z tymi firmami, jesteśmy w stanie zapewnić akcesoria dachowe w wyjątkowo korzystnych cenach. Wiele firm, działających w branży usług budowlanych i dekarskich, sięga po nasze rynny. Wrocław to miejsce, w którym prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową wszelkiego rodzaju artykułów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

49 525 INF
36 Ekon - doskonale wykonane systemy kominowe

Sprawność przewodów kominowych to podstawa dobrej jakości ciepła, z którego możemy korzystać w chłodniejszych okresach roku kalendarzowego. Jest to też warunek bezawaryjnej pracy pieców, które wykorzystujemy w systemach ogrzewania. Aby móc cieszyć się ich niezawodnością, niezbędne jest umożliwienie przeprowadzania pomiarów badających jakość wydobywających się z komina spalin. Króćce pomiarowe powinny być więc obowiązkowym elementem każdego systemu grzewczego. Ich montaż pozwala bowiem na wprowadzenie do przewodów kominowych odpowiednich instrumentów, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie badań, umożliwiających znalezienie ewentualnych nieprawidłowości w budowie instalacji grzewczych. W Ekon wiemy, w jaki sposób budować najlepsze systemy kominowe. Znajdziesz u nas nie tylko profesjonalne produkty to umożliwiające, ale również fachową poradę. Dla twojego bezpieczeństwa i komfortu króćce pomiarowe są przez nas zawsze montowane.

Adres www: http://www.ekon.com.pl

Nasza ocena: 2

49 244 INF
37 brak zdjęcia
Najlepszy fachowiec budowlany z Płocka

Remontujesz swój dom lub chcesz postawić kominek i potrzebny ci w tym celu dobry fachowiec? Płock to miasto, na którego terenie działa wiele takich specjalistycznych firm, do których należy także Krusz-Bud. Zakresem działania tego zakładu są kompleksowe prace remontowe. Doświadczona załoga oraz sprawdzone sposoby i wykorzystywanie najlepszych materiałów, a także nowoczesnych sprzętów sprawia, że wszystkie zlecone prace wykonane są szybko i z zachowaniem ustalonego terminu. Przed podjęciem prac wykończeniowych klient poinformowany jest o kosztach, które należy ponieść. Zajmują się oni kładzeniem tynku na ścianach oraz ocieplaniem budynków. Wykonują wszelkie instalacje elektryczne i hydrauliczne. Potrafią także dokładnie przygotować powierzchnie do malowania i położyć panele ścienne czy podłogowe. Ich pomoc oraz rady są zawsze trafne, ponieważ tak działa ten fachowiec. Płock poleca firmę Krusz-Bud.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

49 047 INF
38 brak zdjęcia
Automatyczna zasłona na pilota

Obecnie przy pomocy pilota możemy sterować już wieloma różnymi maszynami i produktami, a ich liczba ciągle rośnie. Warto dodać, że dziś także i zasłony w naszych mieszkaniach mogą być sterowane pilotem. Jeżeli interesują was takie zasłony na pilota, zgłosić się po nie możesz do naszej firmy, która w ich montażu ma już spore doświadczenie. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zdecyduje się na taką automatykę rolet i zasłon, będzie z niej niezwykle zadowolony. Z pewnością takie zasłony na pilota sprawdzą się także u was. Dzięki nam możecie podnieść komfort we własnym mieszkaniu. Warto jest się takim rozwiązaniom przyjrzeć nieco bliżej.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

42 805 INF
39 brak zdjęcia
Najlepszej jakości pianka natryskowa

Przygotowując się do budowy domu, warto zawczasu wybrać odpowiedni materiał izolacyjny. W przyszłości dzięki temu będzie można niemało zaoszczędzić na ogrzewaniu. Szczególnie polecanym rozwiązaniem jest izolacja natryskowa, jaką warto zlecić polskiej firmie Paskal Izolacje. Izolacja natryskowa, żeby przez długie lata spełniała swe zadanie, powinna być natryskiwana wyłącznie przez doświadczonych fachowców, którzy znają nie tylko charakterystykę produktu, ale także wiedzą, jak omijać ewentualne przeszkody. Izolacja natryskowa znajdująca się w ofercie Paskal Izolacje to wybór, jaki trzeba rozważyć, budując dom.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

41 997 INF
40 Zaawansowane usługi budowlane wykonywane nowoczesnym sprzętem

Kris Bauen to przedsiębiorstwo dysponujące nowoczesnymi technologiami i narzędziami budowlanymi. Firma wykonuje przewierty w żelbecie, cięcie betonu i specjalistyczne prace budowlane. Wszystkie usługi oferowane są na atrakcyjnych warunkach, a klienci chwalą sobie współpracę z firmą. Przewierty w żelbecie wykonywane są precyzyjnie, zgodnie z zaleceniami inżynierów i nadzorowane są przez kadrę techniczną. Specjalistyczne usługi budowlane są bardzo cenione na rynku, ponieważ nie każda firma dysponuje narzędziami takimi, jakie są na wyposażeniu Kris Bauen i umożliwiającymi zaawansowane usługi techniczne.

Adres www: http://www.krisbauen.com/

Nasza ocena: 2

34 500 INF
41 brak zdjęcia
Biokominki, wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym i piece wolno stojące

NetKominki to bogata oferta kominków różnego rodzaju, dostępnych w sprzedaży internetowej. Oferowane są wkłady kominkowe, piece wolno stojące, obudowy i akcesoria, a także takie rozwiązania jak biokominek czy kominek z płaszczem wodnym. Firma posiada dobrze zorganizowaną platformę sprzedaży internetowej oraz fachową obsługę klienta. Dlatego wszystkie zamówione produkty trafiają do klientów terminowo. Kominek z płaszczem wodnym to świetnie rozwiązanie do ocieplania budynków jednorodzinnych, pozwalające zaoszczędzić koszty energii cieplnej. Firma nawiązuje współpracę z najlepszymi producentami w kraju i za granicą.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

34 500 INF
42 brak zdjęcia
Profesjonalne podejście do każdego zlecenia

Sprzedaż najlepszych klimatyzatorów na świecie i wykonanie tego przez najlepszych specjalistów to domena firmy ABAKlim. Jest ona bardzo dobrą firmą, która zajmuje się takimi sprawami od wielu lat i ma należne doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie a jej pracownicy to fachowcy wysokiej klasy. montaż klimatyzacji warszawa odbywa się solidnie, szybko i tanio a firma cieszy się dużym uznaniem klientów. Jest to specjalność firmy ABAKlim i każdy montaż klimatyzacji warszawa to jakość, profesjonalizm i fachowość w każdym calu. Firma ta jest jedną z najlepszych w tej dziedzinie w naszym kraju.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

27 076 INF
43 brak zdjęcia
Nowoczesne i solidne okna - Lublin

Firma Proal oferuje Państwu nowoczesne i bardzo oryginalne okna (Lublin) posiadające certyfikaty o ich solidności i trwałości. Z pewnością nasza okna (Lublin) przypadną Państwu do gustu, ponieważ cechują się tym co najważniejsze. Nie tylko świetnie będą się prezentować pod względem swojego designu i wyglądu, ale również przez długie lata będą wyglądać jak nowe. Oferujemy Państwu także bardzo atrakcyjne ceny, gdyż nasza firma stawia także na przystępny cennik, by każdy z Państwa mógł bezproblemowo skorzystać z naszej obszernej oferty. Dajemy gwarancję zadowolenia! Zapraszamy serdecznie na proalokna.pl.

Adres www:

Nasza ocena: 2

21 873 INF
44 brak zdjęcia
Wyjątkowy kamień na schody już teraz dla każdego!

Hurtownia kamienia, prowadzona przez Kamila Chrobaka, to miejsce od wielu lat dostarczające kamień na schody jak i o innym przeznaczeniu najwyższej jakości, wyjątkowy, naturalny. To wszystko sprawia, że firma ta cieszy się wyjątkowym uznaniem w swojej branży. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, kamień na schody można tu zakupić z różnych zakątków świata. A więc jest tu sprowadzany na przykład z Grecji, Turcji, Bułgarii, ale również Chin oraz Indii. Podmiot ten wreszcie, posiadając trwałe relacje handlowe, z najlepszymi dostawcami gwarantuje zawsze najrozmaitsze i najmniej spotykane u konkurencyjnych firm gatunki kamienia. Jest to więc bezdyskusyjnie wyjątkowa hurtownia na polskim rynku, która w tak szerokim asortymencie i tak różnorodne kamienie dostarcza swoim odbiorcą.

Adres www:

Nasza ocena: 2

18 672 INF
45 brak zdjęcia
Dekoruj salę panelami fornirowanymi

W szerokiej ofercie warszawskiej firmy Inisde, która zajmuje się architekturą wnętrz, każdy klient chcący wykończyć wnętrza znajdzie dość rozbudowaną ofertę paneli fornirowanych. Asortyment obejmuje najwyższej jakości panele fornirowane firm Gustafs czy Dalhem Panel. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo techniczne i architektoniczne doskonale wykwalifikowanych inżynierów budowlanych i architektów, a także szczegółową ofertę, którą przedstawi mu przygotowany do tego handlowiec. Każda osoba potrzebująca dobrze wykonanych elementów okładzin sufitowych oraz ściennych, powinna zapoznać się z bogatym asortymentem produktów dystrybuowanych przez warszawską firmę Inside.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

7 740 INF
46 brak zdjęcia
Rury miedziane w Ecopower-rury

Na stronie www.ecopower-rury.org.pl znajdą Państwo informacje dotyczące takich przedmiotów jak rury miedziane. Rury miedziane nie są jedynymi przedmiotami jakie można zakupić w naszej firmie. Jeśli szukają Państwo wytrzymałych rur miedzianych to zapraszamy do naszej firmy, gdzie nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiedni rozmiar rur do Państwa potrzeb. Wszystkie nasze produkty jakie dystrybuujemy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszych produktów to proszę dzwonić na numer, który został zamieszczony na stronie internetowej.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

2 564 INF
47 brak zdjęcia
Łowicz to miejscowość, która łączy tradycję z przedsiębiorczością

Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa zlokalizowana w miejscowości Łowicz, w województwie łódzkim to podmiot gospodarczy, który pozytywnie wpływa na budowanie pozycji konkurencyjnej całego regionu. Jest to przedsiębiorstwo, które obecnie zatrudnia kilkadziesiąt wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachową radą dla każdego zainteresowanego. Głównym celem marki jest dostarczenie na rynek najwyższej jakości wyrobów betonowych oraz stolarki okiennej, drzwiowej. Łowicz to miejscowość, która łączy tradycję z przedsiębiorczością, która zapewnia długookresowy rozwój biznesu. Sylwetka firmy została przedstawiona na stronie www.sib.lowicz.pl.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

8 744 INF
48 brak zdjęcia
baterie słoneczne

Najlepsze baterie słoneczne nabędziesz u ZNShine. Moduły oferowane przez firmę posiadają 25-letnią gwarancje, są niezwykle wydajne i odporne m.in. na amoniak i sól, a także wytrzymują duże obciążenia, np. ze strony śniegu. Baterie słoneczne to sposób na pozyskanie energii naturalnej. Dzięki nim zadbasz o środowisko i swój portfel. Elektrownie słoneczne ZNShine to sprawdzone, także poza granicami Polski, rozwiązania energetyczne. Firma oferuje w Polsce 3 serie: Mono, Gallium, Poly. Informacje o bateriach i instrukcję montażu możesz pobrać na stronie internetowej firmy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

7 767 INF
49 brak zdjęcia
SEDNO Mieszkania w Warszawie

Przepiękne mieszkania w Warszawie, nowo wybudowane na ulicy Perłowej. Jest to idealne miejsce, aby zamieszkać z całą rodziną a szczególnie małymi dziećmi. Spokojna i bezpieczna okolica, place zabaw, bezpieczne podwórka. Mieszkania w Warszawie z Sedno.com na ulicy Perłowej w promocyjnej niskiej cenie za jeden metr kwadratowy. Głównym zamierzeniem było stworzenie osiedla domków jednorodzinnych, a raczej segmentów. W stylu uliczek mieszkalnych w Stanach Zjednoczonych. Domki bliźniaki, wszystkie takie same, jednak mają w sobie to coś co sprawia że każdy chciałby tutaj zamieszkać.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

7 421 INF
50 brak zdjęcia
Zraszacze wynurzalne o różnorodnym charakterze od lidera

Na stronie internetowej www.hubik.com.pl lider w dziedzinie systemów nawadniania przedstawił szczegóły swojej bogatej oferty. Tam wszyscy zainteresowani - podmioty gospodarcze oraz indywidualni klienci znajdą szeroką gamę urządzeń, wśród których sztandarowym są zraszacze wynurzalne. Ich najwyższa jakość oraz funkcjonalność stanowią o perfekcji firmy. Ponadto zraszacze wynurzalne posiadają różnorodny charakter, zaczynając o rotacyjnego, przez statyczny i pulsacyjny, zaś na przekładniowym kończąc. Nieustępliwe dążenie do doskonałości i maksymalnego zadowolenia klienta jest codzienną dewizą marki.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

5 913 INF
51 brak zdjęcia
Deska elewacyjna w IdeaGarden

Odpowiednio dobrana deska elewacyjna jest bardzo ważna. Musi ona idealnie komponować się z pomieszczeniem, niezależnie czy znajduje się ono wewnątrz budynku czy też nie. Firma IdeaGarden w swojej ofercie ma bardzo szeroki wybór takich desek. Występują one oczywiście w różnych kolorach i wykonane być mogą z różnego rodzaju drewna. Wybór zależy od charakteru pomieszczenia. Z całą pewnością jednak deska elewacyjna zakupiona w IdeaGarden nada wnętrzu nutkę naturalnego piękna i nowoczesnego designu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej już teraz wejdź na stronę www.deskielewacyjne.pl i dowiedz się więcej.

Adres www:

Nasza ocena: 2

3 970 INF
52 http://www.pir-pur.pl/produkty
płyty pir - profesjonalne ocieplenie

Interesuje Cię termoizolacja Twoich pomieszczeń? Skorzystaj z usług profesjonalnej marki Jaga-Rol. Jest to poniekąd lider oferujący zaawansowane usługi na najwyższym poziomie. W swojej ofercie marka posiada płyty pir, pianki pur oraz wiele innych produktów. Zajmuje się ocieplaniem budynków mieszkalnych, rolniczych, a także przemysłowych. Płyty pir przede wszystkim spełniają swoją funkcję, co bezpośrednio przekłada się na satysfakcję klienta. Jaga-Rol to marka z długoletnią tradycją, która nie boi się korzystać również z nowoczesnych rozwiązań. Jest to idealny partner dla każdego klienta.

Adres www: www.pir-pur.pl

Nasza ocena: 2

5 893 INF
53 brak zdjęcia
Tu znajdziesz idealne kołnierze stalowe

Kołnierze stalowe, rury stalowe, kolana, zwężki, trójkąty to tylko nieliczne produkty, które stanowią niezbędne wyposażenie instytucji z sektorów gazowniczej, ciepłowniczej, motoryzacyjnej, spożywczej oraz wielu innych. Takie produkty oferuje ceniona marka Rurystalowe24. Od wielu lat współpracuje ona z najlepszymi producentami, co przekłada się na wysoką jakość dystrybuowanych produktów i dużą satysfakcję klienta. Kołnierze stalowe i inne produkty cieszą się dużą popularnością, w związku z nasilenie inwestycjami z funduszy europejskich w ostatnich latach. Rurystalowe24 oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę i szybkie wykonywane zlecenia, co w pełni odpowiada oczekiwaniom zabieganych i wymagających klientów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

6 518 INF
54 brak zdjęcia
Naprawa dachów, czyli to co Integro robi najlepiej.

Firma Integro zajmuje się konserwacją, naprawianiem oraz uszczelnianiem dachów różnego typu. Naprawa dachów jest stosunkowo tańsza, niż wymiana całego dachu na nowy. Firma naprawia dachy papowe, pokryte blachą oraz świetliki dachowe. Naprawa dachów wymaga precyzji i doświadczenia, dlatego też firma zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników, którzy wykonują swoją pracę na bardzo wysokim poziomie. Integro przestrzega nie tylko przepisów związanych z bezpieczeństwem pracy, ale również dba o środowisko, poprzez segregację odpadów już na miejscu budowy. Jest to solidna firma w każdym aspekcie, dlatego zapraszam Państwa na stronę www.integro.com.pl aby uzyskać informacje kontaktowe.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

3 637 INF
55 brak zdjęcia
Oferta sprawnych piorunochronów

Burze zwykle są niegroźne dla infrastruktury mieszkalnej. Szacuje się, że tylko mały odsetek wyładowań atmosferycznych trafia w ziemię, jednak w momencie w którym to się stanie zniszczenia potrafią być ogromne. W celu ochrony budynków przed niszczycielską siłą pioruna powstały piorunochrony, które gwarantują bezpieczeństwo nawet w przypadku kontaktu z energią pioruna. Firma Gromnit od lat dostarcza i montuje instalacje piorunochronne w Państwa budynkach. Dzięki nam możesz spać spokojnie nawet w momencie największej burzy. Gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo przed burzą. Nie wierzysz? Sprawdź ich na www.gromnit.pl!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 2

5 009 INF