Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Dobry zawód

Technik sterylizacji medycznej ma szansę na to, aby otrzymać pracę w szpitalu. Może on również postarać się o zatrudnienie w ogólnych sterylizatorniach, jak również w gabinetach medycznych. Technik sterylizacji medycznej ma duże szanse na rynku zawodowym. Jeżeli tylko myślicie o pracy w tym kierunku, to zgłoście się do naszej szkoły.Jesteśmy policealną szkołą medyczną, która pomoże Wam otworzyć nowe perspektywy. Takie, dzięki którym bez trudu zdobędziecie pracę. Zadbajcie o swoją przyszłość, zdobywając dobry zawód już teraz. Uda Wam się to, jeżeli tylko zapiszecie się do naszej szkoły na naukę.

Adres www: http://msp.zgora.pl/opiekun-medyczny/

Nasza ocena: 4

115 841 INF
2 https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna/kursy-jezykowe.html
Dobre kursy językowe

W ofercie naszej uczelni można znaleźć bardzo atrakcyjne kursy językowe - w tym dla obcokrajowców np. nauczanie języka polskiego jako obcego. Kurs językowy jest realizowany przez osoby z dużym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. W ostatnim czasie rośnie zainteresowaniem nauką polskiego - w szczególności wśród osób ze Wschodu przyjeżdżających do pracy. Zapewniamy bardzo korzystne ceny na wszystkie oferowane szkolenia - w tym takie jak nauczanie języka polskiego jako obcego. Kurs pozwala na powiększenie wiedzy niezbędnej do wykonywania pracy. Zapewniamy dobre warunki na naszej uczelni.

Adres www: wseh.pl

Nasza ocena: 4

103 799 INF
3 http://www.elpax.pl/szkola/szkola-policealna.html
Szerokie możliwości.

Od każdego z nas zależy nasza przyszłość. Jest to bardzo ważna decyzja, gdyż od wyboru zawodu często zależy nasze życie. Nasza szkoła zaprasza wszystkich, którzy chcą zainwestować w siebie i znaleźć bardzo dobry zawód. Szkoła technik farmaceuta Bytom zaprasza wszystkich, którzy chcą spędzić miłe chwile w gronie doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie i zyskać mnóstwo możliwości zatrudnienia, po zakończeniu edukacji. Szkoła technik farmaceuta Bytom to jeden z wielu kierunków, który jest realizowany w naszej placówce. Masz pewność wysokiego poziomu, nauki w gronie najlepszych i dobre możliwości.

Adres www: www.elpax.pl

Nasza ocena: 4

96 613 INF
4 Nauczmy się jak najwięcej

W tej szkole możemy się naprawdę wiele nauczyć. Jest tutaj kilka kierunków, które mogły nas zainteresować, jak technik sterylizacji szkoła. Na pewno przekonamy się, że jest tutaj naprawdę wysoki poziom nauczania, dzięki któremu naprawdę wiele się nauczymy i potem będziemy mogli wykorzystywać to w naszym zawodzie. W każdym razie nauczyciele są tu tacy, że na pewno przekażą nam wiedzę w sposób przystępny i bez problemu wszystko zrozumiemy. Poza tym technik sterylizacji szkoła to naprawdę przydatny zawód, więc nie powinniśmy zwlekać, żeby na te zajęcia się tutaj zapisać. Zróbmy to, zanim się skończą miejsca.

Adres www: http://msp.zgora.pl/

Nasza ocena: 4

93 001 INF
5 Szkolenia z zakresu zarządzania

W zależności od przyjętego podejścia zarządzanie w przedsiębiorstwie może przebiegać na wiele różnych sposobów. Oczywiście Lean Management Consulting Group specjalizuje się przede wszystkim w podejściu Lean, które w długiej perspektywie czasowej okazuje się najefektywniejszą z metod całościowej optymalizacji procesów zachodzących w danym przedsiębiorstwie. Nasi doświadczeniu i wykwalifikowani specjaliści stawiają nacisk między innymi na zarządzanie przez cele. Pracę kadry menadżerskiej pozwolą usprawnić profesjonalne szkolenia z zakresów takich jak lean manufacturing, a także zarządzanie przez cele, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Firma Lean Management Consulting Group prowadzi także studia podyplomowe w obszarze kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem.

Adres www: https://www.lmcg.com.pl/szkolenie-hoshin-kanri.html

Nasza ocena: 4

92 324 INF
6 brak zdjęcia
Cenna konsultacja lekarska.

Kto z nas nie miał chwil zwątpienia w codziennym życiu czy chwil słabości, gdy nie widział perspektywy na udaną przyszłość? Z pewnością gorsze dni zdarzyły się choć raz każdemu z nas. Bywa jednak i tak, że tych dni jest całkiem sporo i wcale nie przemijają. Gdzie wówczas warto szukać pomocy? Dobry psychiatra Warszawa będzie doskonałym pomysłem na spotkanie - podczas konsultacji będziemy mieć okazję przedstawić szczegółowo swój problem i poznać wskazówki, jak skutecznie się z nim uporać. Pamiętajmy, że psychiatra Warszawa może nam tylko pomóc - z pewnością nie zaszkodzi, a wyjaśni wiele ważnych spraw nierzadko decydujących o spokojnej i udanej przyszłości.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

88 235 INF
7 https://prace-dyplomowe.com.pl/Pomoc_w_pisaniu_pracy_licencjackiej
Prace naukowe

Jeżeli nie masz dobrego i oryginalnego pomysłu na napisanie swojej własnej pracy naukowej lub z powodu natłoku obowiązków pochodzących z życia codziennego, jak i tych, które generuje ci praca brakuje ci czasu nie omieszkaj zapoznać się z ofertą, jaką jest pomoc w pisaniu pracy licencjackiej. W rozsądnych cenach możesz powierzyć stworzenie obszernego tekstu naukowego osobom, które borykają się z tego rodzaju zadaniami każdego dnia. Przy niewielkich stawkach otrzymujesz pewność tego, że twoja pomoc w pisaniu pracy licencjackiej umożliwi ci zdobycie pozytywnych not w końcowym etapie zajęć na studiach.

Adres www: www.prace-dyplomowe.com.pl

Nasza ocena: 4

86 876 INF
8 brak zdjęcia
Paraca z drugim człowiekiem

Pedagogika to studia prowadzone na poziomie licencjackim i magisterskim. Są to studia szczególne, ponieważ skupiają się w dużym stopniu na współpracy z drugim człowiekiem, a w szczególności z dziećmi. W zależności od wybranej specjalizacji studia pedagogiczne przygotują cię do podjęcia zawodu nauczyciela w przedszkolach i szkołach podstawowych lub w placówkach publicznych i prywatnych zajmujących się opieką nad dziećmi ze szczególnymi problemami. Pedagogika to nie tylko teoretyczna nauka ale również zdobywanie doświadczenia i praktyki od osób pracujących wiele lat w zawodzie w różnych placówkach edukacyjnych lub opieki społecznej.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

81 488 INF
9 brak zdjęcia
Tłumaczenie dokumentów.

Na co dzień mamy do czynienia z wieloma dokumentami. Problem pojawia się, gdy dostajemy je w języku, którego nie znamy. Nie sposób znać przecież każdy. Jednak w dzisiejszych czasach nie jest to problemem. Tłumaczenie dokumentów możemy powierzyć profesjonalnej firmie, która zrobi to za nas. Dzięki temu nie musimy się martwić, że gdzieś popełnimy błąd lub czegoś nie rozumiemy. Eksperci wykonają za nas to zadanie a my możemy skupić się na swojej pracy. Tłumaczenie dokumentów powinniśmy zlecić zaufanej firmie, która cieszy się dobrą renomą. Warto zwrócić uwagę na czas realizacji, opinie innych klientów i doświadczenie jakie posiada. Dzięki temu będziemy mogli bezpiecznie powierzyć nasze dokumenty, także te medyczne, przysięgłe czy techniczne, nie martwiąc się o resztę. Jeśli mamy jakieś pytania lub wątpliwości, należy skierować je do firmy, która na pewno udzieli wyczerpującej odpowiedzi, wyjaśni jeśli czegoś nie zrozumieliśmy. Korzystając z tego typu usług możemy być spokojni o jakość tłumaczeń.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

80 129 INF
10 Pedagogika na studiach podyplomowych

W dzisiejszych czasach wiele osób idzie na studia podyplomowe pedagogika. Ma to związek z możliwością uczenia dzieci w szkole. Po ukończeniu historii, matematyki czy innych studiów, które dają kompetencje do nauczania w szkole, jest konieczność przygotowania pedagogicznego. Studia podyplomowe pedagogika są zatem potrzebne przyszłym nauczycielom do wykonywania zawodu. Nauczanie to nieprzekazywanie tylko wiedzy. Do każdego ucznia trzeba trafić. Jest to trudne, gdy klasa liczy 30 osób. Nauczyciel musi być wyczulony i obserwować młodzież. Czasami to umożliwi odkrycie prawdziwego problemu, które ma dziecko. Dużo słyszy się o przemocy w rodzinie albo szykanowaniu przez rówieśników. Podczas studiów będą poruszane tematy z zakresu psychologii i podejścia do dziecka. To pozwoli merytorycznie przygotować się do nauczania. Wiedza to jedno, ale oprócz rodziców to właśnie nauczyciel ma duży wpływ na wychowanie dziecka.

Adres www: https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/

Nasza ocena: 4

78 805 INF
11 brak zdjęcia
Naucz się motywować swoich pracowników!

Motywacja jest kluczem do sukcesu w prawie wszystkich dziedzinach naszego życia - wie to niemal każdy. Jednak, motywacji trzeba się najpierw nauczyć. Nauczyć się trzeba także motywować innych, a nikt tak bardzo nie potrzebuje takiej umiejętności jak właściciel firmy, zatrudniający zespół pracowników. Bez zmotywowanych pracowników, firma nie odniesie sukcesu. Jak w takim razie motywować swoich podwładnych? Agencja Face wychodzi na przeciw potrzebom pracodawców i organizuje szkolenia i wykłady motywacyjne, które rozjaśniają ten temat i pomagają wpłynąć pozytywnie na motywację każdego zespołu pracowników. Odpowiednia motywacja w firmie potrafi zdziałać cuda. U nas eksperci podpowiedzą jak tego dokonać. Takie szkolenie jest wspaniałym pomysłem na wyjazd integracyjny - w ten sposób połączysz przyjemne z pożytecznym. Kupujesz tony książek o tytule "Motywacja w firmie" i dalej nie wiesz jak ugryźć ten temat? Spotkaj się z nami i rozwiej wszelkie wątpliwości! Wejdź na naszą stronę www.agencjaface.pl i dowiedz się więcej.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

70 041 INF
12 brak zdjęcia
Szkoła języków obcych Łódź - dlaczego warto

Nauka języków obcych to dziś obowiązki, które coraz więcej osób nakłada na siebie. Podejmując się tych zadań, wybierana jest najczęściej odpowiednia szkoła języków obcych. Łódź to jedno z najlepiej rozwijających się miast, ten rozwój widać także sferze edukacyjnej. Szukając szkoły w tym mieście, korzystnie wziąć parę aspektów pod uwagę, między innymi lokalizacja szkoły, tryb nauki, płatności oraz co najważniejsze lektorzy. Szkoła języków obcych, Łódź ma do zaoferowania bardzo wiele tego rodzaju placówek edukacyjnych, większość z nich jednak uczy tylko języka angielskiego czy niemieckiego, są to bowiem jedne z najpopularniejszych języków. Warto wybierać te szkoły językowe w Łodzi, które mają do zaoferowania więcej języków, da to bowiem większą możliwość dopasowania odpowiedniego języka do naszych potrzeb.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

63 904 INF
13 brak zdjęcia
Nowoczesne centrum wystawienniczo kongresowe

Centrum wystawienniczo-kongresowe (Rzeszów) to nowoczesne miejsce, w którym można zorganizować różnego rodzaju wydarzenia, spotkania autorskie, kongresy, wykłady, wystawy i innego rodzaju spotkania. W naszym centrum wystawienniczo-kongresowe (Rzeszów) posiadamy bardzo bogato wyposażone wszystkie sale w potrzebny sprzed audiowizualny, atak aby mogły się one odbyć pod względem technicznym na jak najwyższym poziomie. Warto zauważyć iż sami centrum znajduje się w bardzo malowniczym regionie polski jakim jest Podkarpacie Występuje tu bardzo malownicza sceneria jak i też wiele zabytków wartych odwiedzenia.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

49 766 INF
14 brak zdjęcia
Zamawianie profesjonalnej korekty językowej

Profesjonalna korekta językowa to specjalność tłumaczy z biura translacyjnego LingPerfect oferującego też najwyższej jakości usługi lokalizacyjne. W opisywanej agencji zamówimy też w konkurencyjnych cenach rzetelne i bezusterkowe przekłady uwierzytelnione, specjalistyczne i techniczne. Wycena przygotowywanych tłumaczeń jest bezpłatna i szybka, warto już dzisiaj zdecydować się na skorzystanie z tym rzetelnych i niezawodnych prac translatorskich. Korekta językowa wykonywana jest z wykorzystaniem licencjonowanych programów komputerowych, co dodatkowo zaświadcza o jej bezbłędności i zgodności z najwyższymi standardami.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

46 488 INF
15 Muzeum piernika w Toruniu pozwala wypiec własnego piernika

Piernik toruński to chyba najbardziej znany piernik w Polsce. Nie ma innego miasta tak silnie kojarzonego z historia i wyrobem piernika, jak właśnie Toruń. Miasto Mikołaja Kopernika postanowiło więc ruszyć nie tylko ciała niebieskie, ale także pierniki. Piernik toruński doczekał się bowiem własnego muzeum. I nie jest to jedynie muzeum bierne, w którym tylko ogląda się pierniki i wszelkie inne związane z nimi rzeczy. Teraz można także "ruszyć piernik" czyli wypiec swój własny, z oryginalnych składników. Nic tak nie uczy o pierniku, jak jego własnoręczne przygotowanie i radość posiadania pamiątki, które aż szkoda potem jeść.

Adres www: http://www.muzeum.torun.pl/strona-36-muzeum_torunskiego_piernika.html

Nasza ocena: 4

29 401 INF
16 brak zdjęcia
Profesjonalne szkolenia inwestycyjne

Doświadczona i rzetelna firma MPAC Investments regularnie organizuje różnego rodzaju szkolenia z zakresu sztuki efektywnego inwestowania posiadanych środków pieniężnych. Zdobycie tej umiejętności jest niezbędne w dzisiejszym świecie, jeżeli chcemy uzyskać kolejne ważne źródło dochodu. Nie ma najmniejszych wątpliwości, iż osoby, które najlepiej radzą sobie w świecie finansów, posiadają kilka równoważnych źródeł dochodu, a kurs inwestowania może nam znacząco w osiągnięciu tego śmiałego celu pomóc. Polecane szkolenia to w interesujący sposób połączone zajęcia teoretyczne z praktycznymi, dzięki którym w krótkim czasie poznajemy nawet najbardziej zaawansowane techniki i strategie inwestowania. Wyróżniony kurs inwestowania polecany jest zarówno osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z giełdą forex, jak również zaawansowanym inwestorom, którzy poszukują alternatywnych ścieżek rozwoju swojego biznesu. Doświadczeni trenerzy wykwalifikowani w dziedzinach ekonomii i finansów, indywidualnie podchodzą do każdego kursanta.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

28 093 INF
17 brak zdjęcia
Inwestycja w pracowników to inwestycja w firmę

Dziś firmy zatrudniające wielu ludzi bardzo często organizują szkolenia dla pracowników. Kraków jest prężnym miastem, dlatego to właśnie miasto wybraliśmy na miejsce naszej działalności. Nasza firma szkoleniowa Centrum skutecznego działania ma w swojej ofercie szkolenia dla pracowników. Kraków to miasto, w którym można znaleźć wiele firm podobnych do naszej. Co więc nas wyróżnia? Przede wszystkim znakomita ekipa trenerów, która potrafi wydobyć z każdej grupy pracowników jej maksymalny potencjał. Wierzymy, że w każdej osobie tkwią ogromne możliwości i to właśnie wydobywamy od naszych kursantów. Czy chcesz podnieść efektywność swojej firmy i pracowników? Jeśli tak, to koniecznie zainwestuj w nasze szkolenia. Zwróci ci się to z nawiązką! Obiecujemy!

Adres www:

Nasza ocena: 4

25 352 INF
18 brak zdjęcia
Doskonałe wesele w Wielkopolsce

Interesuje cię pięknie usytuowana sala na wesele? Wielkopolska i Ośrodek Wągrowiec Wielspin zapraszają do doskonałego miejsca, które idealnie nadaje się na organizację przyjęcia ślubnego. Położony w malowniczym terenie, otoczony lasami Wielspin może poszczycić się komfortowymi pokojami i smaczną kuchnią. Wesele pary młodej i ich gości uprzyjemni dobrze dobrana muzyka odpowiadająca gustom gości, a dla najmłodszych zostanie zapewniony ciekawy program animacyjny. Państwo młodzi mogą udać się na romantyczny spacer po ogrodzie lub popływać po jeziorze. Dla nich przygotowany jest także komfortowy apartament, gdzie czekają świece i lampka wina. Nad całością przyjęcia będzie czuwał wykwalifikowany personel, który zadba o najlepszą atmosferę i dopilnuje wszystkich szczegółów. Jeśli zatem odpowiada ci przedstawiona sala na wesele, Wielkopolska i Wielspin są do twojej dyspozycji.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

24 762 INF
19 brak zdjęcia
Centrum konferencyjne w centrum kraju

Centrum konferencyjne KolumnaPark to najlepsze miejsce do urządzania spotkań biznesowych. Idealna lokalizacja zapewnia wygodę i komfort korzystania z jego usług. Coraz więcej firm na swoje spotkania wybiera miejsca zlokalizowane z dala od miejskiego zgiełku. Centrum konferencyjne KolumnaPark znajduje się poza terenem miasta. Jednocześnie dojazd do Hotelu jest bardzo wygodny. Centrum szkoleniowe dysponuje pięcioma salami szkoleniowymi. Wszystkie są w pełni wyposażone i mają bezpośredni dostęp do otaczającego kompleks parku. Doskonałe oświetlenie pomieszczeń, pełne wyposażenie elektroniczne oraz dostęp do natury, to idealne warunki sprzyjające zdrowemu kształceniu. Centrum szkoleniowe zapewnia luksusowe warunki, optymalną lokalizacje i profesjonalną obsługę. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z usług hotelu, restauracji, dodatkowych atrakcji. Sale szkoleniowe, wyposażone w przesuwane ściany, pozwalają na dowolne dzielenia i łączenie powierzchni. Idealne miejsce dla firm z Łodzi i okolic.

Adres www:

Nasza ocena: 4

22 797 INF
20 brak zdjęcia
Chcesz wiedzieć jak działą db2 Szkolenia pomogą Ci osiągnąć nowy poziom wydajności

Chcesz poznać zasady administracji bazami db2? Szkolenia od JSystems pomogą Ci zdobyć wiedzę, która Cie interesuje. Pod okiem specjalisty, będziesz mógł zrealizować świetne projekty, które Cie nauczą jak prawidłowo zarządzać administratorami i ich uprawnieniami lub zarządzać całymi obiektami danych. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach, więc na pewno z nich coś wyniesiesz. Cena jest adekwatna do zdobywanej wiedzy. Posiadamy liczne referencje świadczące o naszej jakości i przydatności przekazywanej wiedzy podczas zajęć z db2. Szkolenia od Jsystems to świetna gratka dla każdego miłośnika nowych technologii.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

20 987 INF
21 brak zdjęcia
Przedszkole prywatne na warszawskim Śródmieściu

Obecnie w Polsce nie brakuje przedszkoli, gdzie posyłamy najmniejsze dzieci i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nie inaczej jest oczywiście także i na terenie stolicy naszego kraju, a więc mieście, jakim jest warszawa, gdzie mamy tak przedszkola publiczne, jak i prywatne, które z każdym rokiem zdobywają coraz większą liczbę klientów. Jednym z takich przedszkoli jest to, które należy do nas. Jeżeli kogoś z was interesuje dobre przedszkole (Warszawa — Śródmieście), zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego punktu, który est cenioną placówką przez wszystkich naszych klientów. Jeśli poślesz swoje dziecko właśnie tutaj, możesz mieć pewność, że będziemy je obserwować przez cały pobyt w naszej placówce. Pod tym względem nasze przedszkole (Warszawa - Śródmieście) jest najlepsze w mieście.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

18 624 INF
22 www.czterystronyswiata.com - przedszkole praga południe

Przedszkole praga południe to odpowiedni rozwój dziecka. Każdy rodzic tego chce i oczekuje posyłając szkraba do przedszkola. Niepubliczne Przedszkole Językowe Cztery Strony Świata ma bogatą ofertę edukacyjną, dla dzieci. Wyśmienite warunki lokalowe, nietuzinkowy i ciekawy wystrój wnętrza, wspaniała i przyjazna atmosfera, zaspokoją potrzeby każdego dziecka, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy. Dzieci w tym przedszkolu się nie nudzą. Wykształcona kadra pedagogiczna poświęca każdemu dziecku czas. Jednym słowem przedszkole praga południe gwarantuje wysoki poziom rozwoju dziecka już w dzieciństwie.

Adres www: http://czterystronyswiata.com/program/program-podstawowy/

Nasza ocena: 4

11 625 INF
23 brak zdjęcia
Darmowa szkoła policealna to dobry start do aktywnego działania na rynku pracy

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość kształcenia to podstawowe komponenty, na których swoje rynkowe powodzenia opiera marka Proges. Pod nią przedstawia się renomowany Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego, który doskonale rozumie oczekiwania swoich podopiecznych, dlatego codziennie wychodzi im naprzeciw. Darmowa szkoła policealna Warszawa to podstawowa wizytówka, wyróżniająca biznes na tle podobnych placówek. Ośrodek zapewnia kształcenie dla osób w każdym wieku, które tylko wykazują gotowość i chęć do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych. Darmowa szkoła policealna Warszawa to dobry start do aktywnego działania na rynku pracy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

11 384 INF
24 brak zdjęcia
Leczenie alkoholizmu w ośrodku pod Warszawą

Problemem bliskiej ci osoby jest alkoholizm? Leczenie jest długie i czasem długo trzeba na nie czekać – jeśli to też już wiesz, postawcie na Ośrodek Terapii Uzależnień Ranczo (www.terapia-ranczo.pl). Tu w kameralnych warunkach można skorzystać z 30-dniowego intensywnego programu psychoterapii uzależnień. Do dyspozycji pacjentów całodobowo jest psycholog-psychoterapeuta oraz 6-osobowy zespół doświadczonych terapeutów uzależnień. Pomoc może także uzyskać rodzina pacjenta. Alkoholizm, leczenie z pełnym poszanowaniem dyskrecji i komfortowe warunki? To możliwe, tylko zwróć się o pomoc do Ośrodka Ranczo położonego 30 km od Warszawy.

Adres www:

Nasza ocena: 4

9 024 INF
25 Nauka języka niemieckiego przez Internet

Kurs Deutsch Positiv to nauka niemieckiego przez Internet. Wykorzystuje innowacyjną metodę SPE. To doskonały sposób dla każdego, kto ma ograniczoną ilość czasu, nie lubi nauki w grupie lub po prostu chce szybko i efektywnie nauczyć się języka niemieckiego. Deutsch Positiv zapewnia ciekawą i rozwijającą naukę, która przebiega bezstresowo i jest zależna od chęci i możliwości kursanta. Przeprowadzany jest na specjalnej platformie, która zawiera wiele materiałów pomocniczych. Kurs składa się z 15 tematycznych lekcji. Nauka niemieckiego przez Internet to bardzo nowoczesna forma nauczenia się języka, z której warto skorzystać.

Adres www: http://niemiecki.w15dni.pl

Nasza ocena: 4

9 694 INF
26 brak zdjęcia
Silesia BHP wydaje instrukcje bezpieczeństwa pożarowego

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to szczegółowy plan zabezpieczenia budynku przed zagrożeniem ze strony ognia. Składają się na nie plany ewakuacji oraz odpowiednie oznaczenia poszczególnych elementów tych planów (gaśnic, wyjść itd.). Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego powinna być sporządzona rzetelnie oraz bardzo precyzyjnie, gdyż od niej może zależeć ludzkie życie. Takie instrukcje wydaje firma Silesia BHP z Wrocławia, która zajmuje się kompleksową obsługą, jak również przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń pracowników w zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska czy też obrony cywilnej.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

3 524 INF
27 BHP DLA CIEBIE

Ośrodek edukacyjny BHP DLA CIEBIE w stolicy jest renomowaną marką, która oferuje swoim klientom profesjonalne i kompleksowe szkolenie z zakresu BHP Warszawa, a także w obszarze ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Placówka wykonuje także kursy w formie e-learningu, co znajduje aprobatę zwolenników nowinek technologicznych. Doświadczeni fachowcy w zakresie szkoleń BHP (Warszawa) mogą poszczycić się własnymi publikacjami i opracowaniami. Współpraca z renomowanym wydawnictwem Unimedia zaprocentowała ukazaniem się naukowych artykułów w branżowym czasopiśmie "Praca i zdrowie".

Adres www: http://www.bhpdlaciebie.eu

Nasza ocena: 4

3 677 INF
28 brak zdjęcia
Kurs niemieckiego - Lublin

We współczesnym świecie nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest nauka języków obcych. Biegłe posługiwanie się co najmniej dwoma językami obcymi to podstawa każdego wykształconego człowieka. Jednakże wiadomo powszechnie, że szkoły publicznie nie poświęcają odpowiedniej ilości godzin językom obcym. Warto więc zapisać dziecko na dodatkowe zajęcia. Szkoła Językowa Euroalphabet oferuje szeroki wachlarz kursów językowych, w tym najpopularniejsze: język angielski, hiszpański, francuski, niemiecki (Lublin). Zajęcia prowadzone są przez doskonale przygotowanych pedagogicznie lektorów, w grupach liczących od 2 do 12 uczniów, co gwarantuje komfort uczenia się. Szkoła Językowa Euroalphabet serdecznie zaprasza na kursy przygotowujące do egzaminów certyfikatowych: Cambridge - język angielski, a takie Goethe Instititut - język niemiecki (Lublin).

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 545 INF
29 Ławki szkolne - dobra oferta od firmy Insgraf.

Insgraf to firma, której produkty są bardzo chętnie wybierane przez szkoły, bo to właśnie do nich kierowana jest jej oferta. Z jej propozycjami można się zapoznać na stronie Sklep.insgraf.pl. Tutaj właśnie producent umieścił między innymi ławki szkolne, krzesła, szafki szkolne czy też stoliki projekcyjne. Tutaj producent oferuje zarówno ławki szkolne jak i krzesła dopasowane do wieku uczniów. Należy przyznać, że firma Insgraf ceniona jest za dbałość i jakość oferowanych produktów, a ponadto cena ich nie jest mimo wszystko wygórowana.

Adres www: http://sklep.insgraf.pl

Nasza ocena: 4

3 858 INF
30 http://www.languageabroad.com.pl/home
nauka języka za granicą organizowana przez languageabroad.com.pl

Nauka języka za granicą jest to najefektywniejsza metoda na sprawną komunikację w obcym języku. Szkolenie języka japońskiego w egzotycznej Japonii czy włoskiego w gorącej Italii jest niepowtarzalnym doświadczeniem, które przynosi ogromne rezultaty. Wszystkie zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Wykwalifikowani lektorzy z pasją i zaangażowaniem przekazują posiadaną wiedzę. Nauka języka za granicą to oferta, z której skorzystać mogą dzieci, młodzież, dorośli, a nawet całe rodziny. Więcej informacji jest dostępnych pod adresem internetowym www.languageabroad.com.pl.

Adres www: www.languageabroad.com.pl

Nasza ocena: 4

3 958 INF
31 Kurs hiszpańskiego w Łodzi gwarancją najwyższej jakości

Umiejętności językowe są najbardziej cenionymi zdolnościami przez pracodawców. Niekiedy do podjęcia pracy za granicą jest to umiejętność niezbędna, dlatego na kurs hiszpańskiego (Łódź) warto zdecydować się już dziś. Szkoła AKCENT w swojej ofercie posiada także 11 innych szkoleń językowych, nawet tych najbardziej nietypowych i nieczęsto spotykanych w innych placówkach. Kurs hiszpańskiego (Łódź) to gwarancja zdanych egzaminów z oceną celującą. Profesjonalni lektorzy, którzy z pasją przekazują posiadaną wiedzę oraz motywują do nauki są najmocniejszą stroną marki.

Adres www: http://www.akcent-edu.pl/j-hiszpanski-ogolny

Nasza ocena: 4

3 940 INF
32 brak zdjęcia
Outsourcing BHP - SEKA SA

Szeroko rozumiany outsourcing bhp to oś działalności firmy SEKA SA. Działająca od 1988 roku, notowana na rynku NEW CONNECT SEKA obsługuje firmy na terenie całego kraju. Outsourcing bhp jest świetną metodą na ograniczenie kosztów w firmie, gdyż zlecenie pewnej części działalności zewnętrznej firmie jest znacznie tańsze, niż zatrudnianie dodatkowych pracowników. SEKA SA zajmuje się również rozmaitymi szkoleniami oraz doradztwem w takich dziedzinach jak prawo pracy, kwestie ubezpieczeń społecznych, finansów i rachunkowości, czy też ochrona środowiska.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

3 390 INF
33 brak zdjęcia
plan nadzoru pedagogicznego - rozporządzenie ministra

10 maja 2013 roku minister edukacji w Polsce podpisał dokument określający zmiany jakie będzie zawierał przyszłoroczny plan nadzoru pedagogicznego. Zmiany dotknęły głównie sferę wymagań jakie są stawiane przed placówkami i szkołami publicznymi. Zostały doprecyzowane terminy i zakres działań, jaki będzie przez te placówki realizowany. Nowy, zmieniony plan nadzoru pedagogicznego wejdzie w życie 1 września 2013 roku, jednak oficynaMM już teraz zachęca do zakupu publikacji na ten temat. W naszych publikacjach znajdą Państwo najnowsze zmiany oraz poradniki jak się do nich dostosować.

Adres www:

Nasza ocena: 4

2 850 INF
34 brak zdjęcia
Półkolonie z robotem (Wrocław i nie tylko)

Czy słyszałeś już o stronie internetowej www.twojrobot.pl? Jeśli nie to bardzo serdecznie Ciebie i Twoje dziecko na nią ciebie zapraszamy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu szkoleń z robotyki dla dzieci oraz półkolonii możemy śmiało powiedzieć, że organizowane przez nas wakacyjne półkolonie wrocław są niesamowitą przygodą zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Dzieci w przyjemny sposób podczas całodziennej zabawy poznają programy oraz budują roboty. Jest to świetny sposób aby dziecko wzbogaciło swoją wiedzę, właśnie poprzez takie półkolonie wrocław.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 4

3 055 INF