Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 lizaki reklamowe
Lizaki dla dzieci

Lizaki reklamowe to szczególnie popularny produkt promocyjny dla dzieci, chętnie wykorzystywany przez różnego rodzaju firmy - np. podczas imprez promocyjnych czy targów. W ofercie naszej firmy można znaleźć różne warianty lizaków o różnej wielkości, smakach, kolorach, a przede wszystkich o kształtach dopasowanych do potrzeb odbiorców. Opakowania na lizaki reklamowe są wykonywane w sposób profesjonalny - z uwzględnieniem projektów naszych klientów. Regularnie wprowadzamy na rynek także innowacyjne opakowania na słodycze reklamowe do celów okolicznościowych - w tym m.in. na święta Bożego Narodzenia.

Adres www: www.savaprom.com

Nasza ocena: 8

49 525 INF
2 brak zdjęcia
Sprawdzony i zaufany producent laminatów i nie tylko

Quartz to producent laminatów, który nieustanie od początku swojej działalności dążył do dynamicznego rozwoju, czego efektem było nie tylko zbudowanie solidnej pozycji na rynku, zyskanie szerokiego i licznego grona zaufanych klientów, ale także znaczne poszerzenie oferowanego asortymentu, również pod kątem świadczonych usług. Stąd też prezentowana firma to obecnie nie tylko producent laminatów, ale także producent chusteczek nawilżanych, czy też opakowań kosmetycznych i nie tylko, który to również specjalizuje się w świadczeniu najwyższej jakości usług, które to polegają na konfekcjonowaniu towarów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

47 942 INF
3 brak zdjęcia
Przekaz informacji na trybunce

Większość pracy sprzedażowej koncentruje się na relacji z drugim człowiekiem. Konsekwencją tego faktu jest konieczność wymiany informacji z drugim człowiekiem. Często gdy docelowy odbiorca jest zbiorowy a pierwszą formą kontaktu jest słowo mówione, warto wzmocnić wydźwięk poprzez dodanie silnego przekazu graficznego. Jednym ze sposobów na przekazywanie informacji graficznie podczas przemawiania jest korzystanie z trybunki. Dzięki niej można zwiększyć efektywność przekazywania informacji podczas przemów, jak również wypaść profesjonalnie podczas prezentowania. Trybunki pozwalają również na lokowanie produktów i podświadome tworzenie skojarzeń z konkretnymi symbolami - pozytywne kojarzenie logo firmy. Takie skojarzenia pozwalają zwiększyć sprzedaż i budować markę.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

44 138 INF
4 brak zdjęcia
Antystres, na który warto się zdecydować

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także produkty, które pozwolą rewelacyjnie radzić sobie z nerwowymi sytuacjami. Na uwagę zasługuje oferowany przez nas antystres, który posiadamy w kilku rozmiarach, wzorach oraz kolorach. Każdy z Państwa bez problemu dopasuje dla siebie najlepszy egzemplarz. Antystres jest świetnie wykonaną piłeczką, której użytkowaniu hamuje negatywne emocje, a także pozwala idealnie się odprężyć, wyciszyć i uspokoić. Gwarantujemy, że docenią Państwo ten rewelacyjny wynalazek i będą chętnie po niego sięgać w stresujących momentach swojego życia.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

39 624 INF
5 http://www.ipracownia.pl/pl/47-scianki-reklamowe
Ścianka wystawiennicza

Prowadzona przez nas firma oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty o charakterze wystawienniczym oraz ekspozycyjnym. Zapewniamy rozwiązania, do których zrealizowania zostały wykorzystane trwałe i wytrzymałe materiały. Możemy Państwu zaprezentować szeroki wybór produktów, wśród których każdy znajdzie wiele możliwości dla siebie. Ścianka wystawiennicza stworzona dla Państwa może mieć charakter tradycyjny lub być urozmaicona we wskazany przez Państwa sposób. Czym jeszcze charakteryzowała się będzie ścianka wystawiennicza stworzona przez nas? Na pewno konkurencyjną ceną, gdyż te są naszym znakiem rozpoznawczym. Mimo to jesteśmy znani oraz cenieni z wysokiej jakości świadczonych usług. Funkcjonalne, wykonane w estetyczny sposób i odporne na ewentualne uszkodzenia propozycje mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej, a następnie wybrać opcję odpowiednią dla siebie. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną ofertą do tego, aby poznały nas bliżej.

Adres www: www.ipracownia.pl

Nasza ocena: 8

37 492 INF
6 brak zdjęcia
Obsługa multimedialna eventów i wydarzeń

VES to profesjonalna multimedialna obsługa imprez. Firma jest liderem w swojej branży. Z sukcesem współpracowała przy organizacji dużych przedsięwzięć, takich jak koncerty, festiwale, programy telewizyjne czy pokazy 3D mapping. Wykorzystanie zaawansowanego sprzętu oraz rozwinięta wiedza na temat nowinek technicznych pozwala na profesjonalną obsługę każdego wydarzenia. Multimedialna obsługa imprez jest w ofercie VES od ponad 20 lat, w tym czasie firma zdobyła bogate doświadczenie i liczne referencje. VES zajmuje się planowaniem i instalacją konstrukcji, oświetleniem, a także tworzeniem grafiki i efektów specjalnych. Firma proponuje nowoczesne, zaawansowane technicznie rozwiązania, czym zdobywa zaufanie klientów i stanowi silną konkurencję na rynku.

Adres www:

Nasza ocena: 8

31 944 INF
7 brak zdjęcia
Efektowne gadżety reklamowe

GRATISOWNIA to centrum gadżetów reklamowych, które są masowo wykorzystywane przez setki tysięcy firm w całym kraju. Gadżety reklamowe pozwalają utrzymać klientów, a także ułatwiają zdobywanie nowych. Poza tym wykorzystuje się je w akcjach promocyjnych, albo w roli nagród dla klientów w prostych konkursach. Obecnie produkuje się różnorakie gadżety reklamowe. Wiele z nich nie zmienia się przez lata, to na przykład breloczki reklamowe, kubki z nadrukami, wszelakiego typu smycze, czapeczki, koszulki i wiele innych. W ostatnich latach dołączyły do nich gadżety elektroniczne, wśród których można znaleźć takie produkty, jak pendrivy, power banki i mikro latareczki. Istnieją także ciekawe połączenia produktów standardowych i nowoczesnych. Tutaj przykładem mogą być breloczki do kluczy, które wyposażone są w małą LED – ową latareczkę. Niektóre mogą mieć także zamiast baterii, także panel solarny, który umożliwi ładowanie baterii od promieni słońca. Powodzeniem cieszą się tak zwane antystresy, wykonane ze specjalnej pianki.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

24 884 INF
8 brak zdjęcia
Najlepiej opakujemy twoje produkty.

Pakowanie produktów to prawdziwa sztuka, która wymaga doświadczenia i dostępu do nowoczesnych maszyn. Obu tych rzeczy nam nie brakuje, więc z przyjemnością przyjmiemy od ciebie zlecenia na konfekcjonowanie. Na rynku istnieje wiele produktów, które przed trafieniem na sklepowe półki powinny być odpowiednio zapakowane. Jeśli jesteś tego samego zdania, a, co więcej sam posiadasz różnego rodzaju produkty wymagające pakowania, koniecznie zgłoś się do naszej firmy. Konfekcjonowanie jest podstawową działalnością naszej firmy, więc to właśnie do niej bardzo się przykładamy. Dzięki nowoczesnym maszynom do pakowania produktów różnego rodzaju możemy zapakować ich wiele tysięcy sztuk lub kilogramów. Wszystko to zrobimy w czasie, który będzie współgrał z terminem wprowadzenia ich do obrotu. Zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań, zatem możesz być pewien, że współpraca z nami będzie się układać bardzo dobrze. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz, by twój towar zapakowany był w odpowiedniej jakości opakowania.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

19 680 INF
9 brak zdjęcia
Muzyka dla biznesu muzyka bez opłat.

Poszukujesz firmy, która oferuje darmową muzykę do wykorzystania w sklepie, restauracji czy na siłowni? Bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ nasz muzyka Royalty Free Music jest całkowicie wolna od opłat typu zaiks, stoart, swap czy zpav. Nasze produkty wykorzystywane są przez różnych przedsiębiorców, najczęściej muzyka bez opłat zaiks czy stoart trafia do wielkich galerii handlowych, do centrum, do restauracji, na baseny, do hoteli, do spa i innych firm, które oferują zabiegi kosmetyczne i upiększające. Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, że dzięki wykorzystaniu audio-marketingu można zwiększyć sprzedaż w sklepie, gdyż klient ma większą ochotę na spędzenie u nas czasu, niż u konkurencji, gdzie panuje cisza. Zamień swój biznes na maszynkę do generowania pieniędzy i niech przestanie już świecić pustkami. Uda Ci się to za pomocą wprowadzenia muzyki, dzięki której twoja sprzedaż może się nawet i podwoić. Zapraszamy do kontaktu i do nawiązania współpracy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

17 613 INF
10 brak zdjęcia
Atrakcyjny wygląd gadżetów reklamowych

Obecnie coraz większa ilość firm decyduje się na prowadzenie kampanii reklamowych, których celem jest zwrócenie na siebie uwagi możliwie jak największej ilości klientów. Istnieje wiele narzędzi skutecznej reklamy. Wśród nich szczególnie wielkim zainteresowaniem cieszą się nowoczesne kalendarze. To rozwiązania, które są bardzo użyteczne, ponieważ w ich obrębie można zaznaczać między innymi terminy kluczowych spotkań biznesowych. Poza tym oferowane kalendarze są atrakcyjne i pozytywnie wpływają na wystrój wnętrz. Producent kalendarzy zawsze szybko stara się zrealizować każde, nawet najbardziej rozbudowane zlecenie. Oferowane rozwiązania są zrobione w naprawdę solidny sposób. Należy dodać, że producent kalendarzy dba, żeby wszystkie zlecenia były wykonywane z najwyższą dokładnością.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

14 580 INF
11 brak zdjęcia
Krzywo - wytrzymałe koszulki z nadrukiem.

Krzywo to doświadczona firma odzieżowa, zajmująca się produkowaniem oraz sprzedażą ubrań z nadrukami, oraz odzieży firmowej. Nasza firma to idealne rozwiązanie, jeżeli potrzebne są bluzy lub koszulki z nadrukiem. Gdańsk, Gdynia, Sopot - te trzy miasta stanowią główny obszar naszych działań i to właśnie na terenie Trójmiasta znajduje się większość naszych klientów, prowadzimy jednak interesy ze współpracownikami również z innych części kraju. Nasze ubrania produkujemy z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują ich wytrzymałość i długowieczność. Koszulki z nadrukiem (Gdańsk) wykonanym według oryginalnego projektu to fantastyczny sposób na to, aby wyróżnić się w tłumie lub też zareklamować usługi danej firmy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

14 398 INF
12 brak zdjęcia
Work Group - organizacja festynów i konferencji

Work Group to firma zajmująca się organizowaniem konferencji, bankietów, festynów i pikników. Odpowiadamy za wszystko, co związane jest kwestiami logistycznymi i organizacyjnymi - zapewniamy odpowiednio dobrany catering, zatrudniamy artystów, wybieramy najlepsze miejsce, zajmujemy się kwestiami technicznymi, takimi jak nagłośnienie i oświetlenie, zapewniamy także odpowiedni zestaw atrakcji (konkursy, muzycy, konferansjerzy). Wszystkie nasze pomysły konsultujemy z Państwem, dbając o to, aby jak najdokładniej spełnić Państwa oczekiwania. Organizowane przez nas eventy (Wrocław) zawsze charakteryzują się najwyższym poziomem. Wierzymy, że nie ma lepszego sposobu na promocję idei danej firmy, oraz nawiązanie kontaktu z odbiorcami i klientami, niż skutecznie przeprowadzone eventy. Wrocław to miasto, w którym najczęściej działamy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

12 182 INF
13 brak zdjęcia
Infobrokering w ofercie Target Media.

Firma Target Media, jak sama informuje zajmuje się innowacyjną komunikacją masową. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że Target Media oferuje profesjonalny infobrokering. Tutaj właśnie można znaleźć grupę potencjalnych odbiorców, do których gdy dana wiadomość trafi, wzbudzi ich zainteresowanie. Na stronie internetowej firmy, czyli Target-media.pl zauważamy, że działania firmy skupiają się wokół pojęcia, jakim jest infobrokering. Target Media to również profesjonalne doradztwo marketingowe. Tutaj klient otrzyma w zakresie stworzenia planu marketingowego, czy też strategii firmy. Do takich specjalistów warto się zgłosić.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

3 799 INF
14 brak zdjęcia
Dobre strony www we Wrocławiu

Obecnie w sieci jest mnóstwo stron internetowych i jest to zrozumiałe. Do tego dodajmy, że z każdym dniem przybywa tutaj nowych witryn. Jeśli ty także chciałbyś mieć swoją witrynę wiemy co zrobić, aby powstały takie strony www. Wrocław jest wprawdzie miejscem, gdzie w głównej mierze świadczymy swoje usługi, ale dzięki sieci możemy tworzyć projekty nawet dla klientów, którzy mieszkają w zupełnie innej części naszego kraju. Czym będą charakteryzować się wykonana przez nas strony www. Wrocław ma wielu aranżerów stron, ale to my jesteśmy najlepsi na lokalnym rynku. Zapewniamy, że twoja witryna będzie inna niż wszystkie. Wyraźnie będzie rzucała się w oczy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

5 195 INF
15 brak zdjęcia
Lektoring.pl - bank głosów lektorskich

Lektoring.pl to profesjonalny bank głosów lektorskich oferujący zarówno głosy polskie jak i zagraniczne. Studio dysponuje głosami żeńskimi i męskimi w dowolnym języku i od lat pomaga w realizacji nagrań do filmu, telewizji, internetu, prezentacji lub na centralę telefoniczną. Ten unikalny bank głosów lektorskich zrzesza doświadczonych profesjonalistów mających praktykę w pracy głosem i nagrywaniu. Dzięki temu cieszy się coraz większą popularnością i sympatią klientów. Na stronie internetowej www.lektoring.pl/ możesz zapoznać się z kompleksową ofertą oraz poznać głosy lektorów i wybrać to czego potrzebujesz.

Adres www:

Nasza ocena: 8

4 618 INF
16 brak zdjęcia
Roznoszenie materiałów rekalmowych w stolicy

Niektórzy sądzą, że roznoszenie ulotek to nieefektywny sposób reklamowania swoich usług. Nic bardziej mylnego! Powierz nam - firmie Kolport - dystrybucję ulotek, a zobaczysz, jak szybko wzrośnie liczba twoich klientów! Działamy na warszawskim rynku już od pięciu lat, jesteśmy więc doświadczonym zespołem. Nasi świetnie przeszkoleni kolporterzy skrupulatnie wykonują swoją pracę. Roznoszenie ulotek odbywa się w ustalonych przez zleceniodawcę lokalizacjach, zaś codzienne szczegółowe raporty umożliwiają dokładne monitorowanie dystrybucji. Tylko nasza firma gwarantuje, że każda wydrukowana ulotka dostanie się w odpowiednie ręce.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 8

2 266 INF
17 Zespół na  wesele - ExpressMusic Bydgoszcz
Zespół na wesele - ExpressMusic Bydgoszcz

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu człowieka, a jego uzupełnieniem jest przyjęcie weselne. Wiele osób pragnie, żeby przebiegło ono doskonale, dlatego już dużo wcześniej rozpoczyna przygotowania do niego. Jak wiadomo, istotną rolę odgrywa zespół na wesele Bydgoszcz. Bydgoszcz jest miastem, w jakim bez trudu znaleźć można dużą ilość znakomitych zespołów, dzięki którym przyjęcie weselne przebiegnie w doskonałej atmosferze. Dlatego zachęcamy do zajrzenia na stronę www.expressmusic.pl, na której reklamuje sie najlepszy zespół na wesele! Nie ulega wątpliwości, że najważniejsze to zapoznać się ze zdolnościami muzycznymi członków zespołu oraz wykonywanym przez grupę repertuarem. Dobrze byłoby zapoznać się również z tym, jakie pomysły na zabawy weselne ma zespół na wesele Bydgoszcz.

Adres www: www.expressmusic.pl

Nasza ocena: 8

1 990 INF
18 http://www.wms.pl/kasetony
Kasetony reklamowe WMS

Kasetony reklamowe widzimy wszędzie, na każdej na ulicy miasta. Oczywiście, ktoś musi wykonać kasetony reklamowe, dlatego należy się zgłosić do pracowni reklamy, albo do producenta nośników reklamowych. Jednym właśnie z podmiotów, który specjalizuje się właśnie w ofercie nośników jest firma WMS. Należy dodać, że swoim klientom nie oferuje wyłącznie kasetonów. Firma WMS wykonuje także gabloty, w tym wystawiennicze i informacyjne, a poza tym stojaki reklamowe, tablice, ekspozytory. Firma WMS wykonuje również zlecenia indywidualne, a więc oryginalne rozwiązania dla konkretnego odbiorcy. WMS to nie tylko wykonanie. Firma posiada również własne biuro projektowe.

Adres www: www.wms.pl

Nasza ocena: 8

1 866 INF
19 banery warszawa - http://mprint24.waw.pl/banery/
Wiedzą wszystko o banerach w Warszawie

MPrint to drukarnia świadcząca usługi dotyczące promocji firm, tworzenia niezbędnych haseł i elementów reklamowych oraz druków wielkoformatowych. Najbardziej znane rozwiązanie i zarazem efektywne to znajome każdemu wielkie warszawskie banery. Lider z zakresu poligrafii, reklamy i offsetu, gwarantuje terminowe oraz skuteczne wykonanie każdego zlecenia. Profesjonalizm firmy generuje zadowolenie klientów, a to z kolei jest wynikiem doskonałej obsługi, dbałości o jakość materiałów promocyjnych i wykorzystania najnowszych technologii. Banery w Warszawie to skuteczna, trafiająca do szerokiego grona osób forma reklamy, która wykonana właściwie przyciągnie uwagę każdego, kto może być naszym potencjalnym klientem.

Adres www: www.mprint24.waw.pl

Nasza ocena: 8

962 INF