Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 brak zdjęcia
Oprogramowanie magazynowe dla Ciebie

Posiadasz własny magazyn i wszystkie towary spisujesz na papierze? Zostaw tę przestarzałą metodę i zainwestuj w oprogramowanie magazynowe. System został zaprogramowany tak, aby program zliczał wszystko za Ciebie. Wystarczy tylko wprowadzić niezbędne informacje i gotowe. Oprogramowanie magazynowe, które Ci proponujemy jest jednym z najlepszych programów użytkowych dostępnych na rynku, które pomogą Ci w zarządzaniu Twoim magazynem. Serdecznie zachęcamy do zakupu Naszego inteligentnego oprogramowania, który został oparty na specjalnym systemie. Gwarantujemy, że już nigdy nie powrócisz do tradycyjnej metody papierowej, a Twoja ręka będzie mogła wreszcie odpocząć. Posiadamy również inne programy użytkowe nie tylko dla magazynów, ale również firm produkcyjnych.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 14

20 511 INF
2 brak zdjęcia
Kamery sprzedawane w sklepie internetowym BCS

W sieci internetowej działa wielu sprzedawców, którzy oferują sprzęt nagrywający obraz i dźwięk. Jednym z najlepszych z nich jest ten prowadzony przez firmę BCS, gdyż w asortymencie tego sprzedawcy znajduje się wiele rodzajów produktów o bardzo wysokiej jakości. Kamery BCS są kontrolowane oraz badane przez wybitnych specjalistów z dziedziny elektroniki, stale współpracujących z tym sklepem, dlatego nie mają one żadnych usterek i są polecane zarówno w warunkach domowych, jak też do profesjonalnego działania. Kamery BCS użytkowane są często przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą związaną z cennymi przedmiotami, na przykład przez jubilerów. Mają one dobry zasięgi i potrafią nagrywać obraz przez wiele godzin, co sprawia, że odznaczają się dużą wydajnością i oszczędnością. Ponadto zamontowano w kamerach BCS pojemne dyski twarde, dzięki czemu nie trzeba ich stale opróżniać. W zestawie razem z urządzeniem znajduje się komplet przewodów, listwy montażowe oraz oprogramowanie do konfiguracji.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 14

6 597 INF
3 brak zdjęcia
Hosting serwerów Minecraft SLOTEX.pl

Nasza firma SLOTEX www.slotex.pl oferuje Państwu najlepsze serwery radiowe oraz serwery do gier takich jak Minecraft. Świadczymy usługi hostingowe w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie i dokładamy wszelkich starań, aby zaspokajały one Państwa potrzeby i oczekwania. Oferujemy Państwu hosting serwerów Minecraft oraz innych gier w cenie już od 12 złotych! Oferujemy dowolną ilość slotów, bazę danych MySQL gratis, własny adres IP, duże bezpieczeństwo dzięki kopiom zapasowym oraz niezawodność naszych serwerów. Dzięki nam hosting serwerów Minecraft jest prosty, łatwy i przyjemy, a w dodatku niedrogi!

Adres www:

Nasza ocena: 14

3 261 INF
4 brak zdjęcia
Serwis komputerowy w Wałbrzychu - ONEMAC

Firma ONEMAC to znany serwis komputerowy (Wałbrzych), który poradzi sobie z każdym problemem komputerowym. Nasz serwis komputerowy (Wałbrzych) oferuje profesjonalną naprawę wszelkich komputerów, zadbamy o to, aby Twój sprzęt śmigał jak nowy. Poza tym w ofercie odszukasz wiele innych usług, między innymi zajmujemy się hostingiem stron www. Wszystkie nasze usługi są wykonywane w pełni profesjonalnie, gdyż w naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty firmy ONEMAC, na pewno będziesz bardzo zadowolony. Zapraszamy serdecznie.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 14

2 612 INF
5 brak zdjęcia
Centrum przetwarzania danych oparte na fundamencie infrastruktury IT

Nawiązanie współpracy z czołowymi liderami funkcjonującymi na rynku IT, do których można zaliczyć przedsiębiorstwa IBM, Microsoft i HP, przyczyniło się do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w polską gospodarkę. A podmiotem wdrażającym światowe know-how jest marka Infomex. Jest to firma, która świadczy profesjonalne usługi IT z wieloletnim stażem na polskiej arenie gospodarczej. Zaufały jej tysiące zadowolonych zleceniodawców, którzy połączyli centrum przetwarzania danych ze sztandarową jakość. Całość jest realizowana na fundamencie infrastruktury IT. Centrum przetwarzania danych o nazwie Data Center Infomex to bezpieczeństwo pierwszej klasy.

Adres www:

Nasza ocena: 14

2 399 INF
6 Program AdKompan - partnerska współpraca

AdKompan to program partnerski oparty na sieci złożonej z setek dobrej jakości stron internetowych. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które prowadzą własne strony internetowe, własne blogi. Program partnerski to możliwość czerpania korzyści, dzięki zawartej współpracy z firmą skupiającą wokół siebie dobre serwisy internetowe. Program afiliacyjny polega na początku na zgłoszeniu danej witryny i jej akceptacji przez zespół AdKompan. Po wyrażeniu akceptacji, wydawca, czyli podmiot zgłaszający witrynę wybiera odpowiedni program, który chciałby promować na swojej stronie. Otrzymuje również dostęp do specjalnego panelu administracyjnego. Za jego pośrednictwem wydawca może śledzić wyniki prowadzonych kampanii. Szczegóły dotyczące tego programu można znaleźć na stronie Adkompan.com.

Adres www: http://www.adkompan.com/reklamodawcy/plac-za-efekty

Nasza ocena: 14

923 INF
7 http://appshop.pl/
Zjawisko internetowe, zakładki na facebooka

Zapoznaj się z naszą ofertą jaką przygotowaliśmy w oparciu o portal facebook. Bez wątpienia facebook to więcej niż portal internetowy. Można powiedzieć, że jest to zjawisko społeczno-ekonomiczno-marketingowe na ogromną skalę. Wykorzystując jego możliwości możemy w niemal dowolny sposób kreować społeczną świadomość tak jak robią to inne media. Nasza oferta jest bardzo szeroka i znajdują się w jej ramach między innymi zakładki na facebooka. Zakładki na facebooka zyskują coraz większe znaczenie w ramach ekosystemu portalu facebook. Z nami możesz je wykorzystać.

Adres www: appshop.pl

Nasza ocena: 14

756 INF
8 brak zdjęcia
Szukasz prezentu? - Fotoobrazy

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Oto idealne rozwiązanie - fotoobrazy! Nasza firma ARTobrazy specjalizuje się w przenoszeniu zdjęć na płótna, tworząc w ten sposób fotoobrazy. Bazą jest fotografia wysłana w odpowiedniej rozdzielczości za pomocą naszej strony internetowej. Następnie zdjęcie umieszczane jest na bawełnianym płótnie najwyższej jakości - dzięki temu zachowana zostaje faktura tkaniny. Efekt jest doprawdy niezwykły! Wielkość płótna, a także tonacja barw (oryginalna, biało - czarna, sepia) zależy tylko od klienta. Podaruj zatem upominek, który naprawdę będzie unikatowy!

Adres www:

Nasza ocena: 14

1 299 INF
9 brak zdjęcia
Wirtualizacja stacji roboczych MCX

MCX Telecom oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań, wiele możliwości ułatwiających pracę poprzez ulepszenie usług telekomunikacyjnych. Jedną z takich ofert, o których koniecznie należy wspomnieć jest wirtualizacja stacji roboczych. To rozwiązanie, jakim jest właśnie wirtualizacja stacji roboczych stosowane jest często przez służby mundurowe. System, który umożliwia wykorzystanie zwirtualizowanie stacji roboczych pozwala na wiele dodatkowych rozwiązań. Przykładem służb, które chętnie wykorzystują i co ważne cenią taki rodzaj wirtualizacji stacji roboczych jest policja. System zdecydowanie polepsza bowiem komunikację i mobilność wykonywanych zadań. To zdecydowanie dobre rozwiązanie.

Adres www:

Nasza ocena: 14

999 INF