Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1   Poprawa lakieru

Odpryski i rysy to coś, co się zdarza wszystkim kierowcom. Przecież nie tak trudno je nabyć. Uderzenie drzwiczkami na parkingu, przetarcie przez żwir czy ostry kamyczek. Takie sytuacje zdarzają się na co dzień. Warto zatem mieć jedynie pod ręką farby lakiery samochodowe, które nam pozwolą sprawnie poradzić sobie z tym problemem. Przekonamy się wtedy, że wszystko działa sprawnie i bez większego zarzutu. W każdym razie farby lakiery samochodowe pozwalają nam na samodzielne naprawienie szkody bez względu na okoliczności. Możemy z nich korzystać we własnym garażu i przekonamy się o ich skuteczności dziś.

Adres www: http://www.troton.pl/

Nasza ocena: 10

45 666 INF
2 https://freshmail.pl/przewodnik/jak-unikac-filtrow-antyspamowych/
Profesjonalizm w każdym mailu.

Dla przeciętnego użytkownika internetu jest to przeszkoda nie do przejścia. Antyspam posiada obecnie każda skrzynka mailowa. Nie da się więc przy domowych sposobach, przeprowadzić kampanii mailingowej posiadając nawet dobrą bazę danych. Freshmail zajmuje się tego typu kampaniami od wielu lat. Doskonale potrafi przekazać content do odbiorcy docelowego. Nie jest dla niej problemem antyspam ani inne podobnie działające programy. Freshmail poza ogromnym doświadczeniem dysponuje również odpowiednimi aplikacjami i programami, które są niezbędne do skutecznej reklamy w sieci. Dzięki nim efekt pracy firmy jest gwarantowany,

Adres www: freshmail.pl

Nasza ocena: 10

45 296 INF
3 Więcej miejsca.

Nadprodukcja w branżach, w których występuje sezonowość, nie jest niczym nadzwyczajnym.Wywołuje jednak pewne logistyczne perturbacje związane z niewystarczającą ilością miejsca magazynowego. Dobrym rozwiązaniem jest wówczas magazyn buforowy. Jego instalacja ma lepsze uzasadnienie ekonomiczne niż budowa stałego magazynu. Specjalistą od dodatkowych powierzchni jest 3LP. Firma ta zamontuje i dostarczy każdy magazyn buforowy, który posiada w ofercie. Zapewnia techniczne i logistyczne wsparcie niezbędne do jego obsługi. Każdy metr, w sytuacji deficytu powierzchni jest dla firm produkcyjnych na wagę złota.

Adres www: https://3lp.eu/magazyn-buforowy/

Nasza ocena: 10

45 143 INF
4 Obowiązkowe przeglądy budynków jednorodzinnych

Posiadanie budynku jednorodzinnego nakłada na właściciela wykonanie nałożonych przez prawo budowane okresowych przeglądów stanu instalacji elektrycznej, elewacji i wszystkich elementów konstrukcyjnych. Takie przeglądy wykonuje nasza firma Renomabud.Obowiązkowe przeglądy budynków jednorodzinnychWykonujemy profesjonalne przeglądy domów. Wykrywamy wszelkie wady i nieprawidłowości, dzięki czemu właściciel może dokonać stosownych napraw i zapobiec brzemiennym w skutkach niebezpiecznym sytuacjom, takim jak pożar z powodu wadliwej instalacji elektrycznej.Oferujemy obowiązkowe przeglądy budynków jednorodzinnych w atrakcyjnych cenach.

Adres www: https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/przeglady-okresowe-kontrole-obiektow-budowlanych/

Nasza ocena: 10

45 063 INF
5 zdjęcia do dowodu gliwice
Zdjęcia do dowodu w Gliwicach

Fotografia to nie tylko robienie zdjęć na własny użytek, które są nieraz bardzo pięknymi pamiątkami czasu spędzonego w rozmaity sposób i w rozmaitych miejscach. Fotografia ma także swoją stronę utylitarną, która w przypadku najzwyklejszych ludzi z reguły ogranicza się do zdjęć, które musimy wykonać celem zamieszczenia ich w odpowiednich dokumentach. Każdy z nas prędzej czy później będzie potrzebował odpowiednio wykonanego zdjęcia do dowodu. Gliwice to miasto, w którym wiele osób musi wymienić swój zbliżający się do końca terminu ważności dowód osobisty i osoby te potrzebują mieć wykonane zdjęcia do dowodu. Gliwice to miasto, w którym chętnie wykonuje się te zdjęcia w studiu digit@lFOTO.

Adres www: www.digi-foto.pl

Nasza ocena: 10

44 104 INF
6 Blachca, das ist nicht genug

Das lokale Unternehmen ist seit vielen Jahren in der Stadt tätig und seit kurzem auch im Bereich Internet tätig. Übersehen wir nicht, dass uns perforiertes Blech sehr gut gefallen hat. Kein Wunder, dass wir es selbst eifrig anwenden werden. Daher sollten wir mehr über diese Firma erfahren, die seit Monaten tätig und wirklich erfahren ist. Hausangestellte beziehen sich immer perfekt auf den ankommenden Kunden, der in ihrem Büro erscheint. Wir haben schon oft von perforiertes Blech gehört, daher wissen wir, was wir hier vermuten sollten. Begeistert sind wir offenbar auch vom Besuch eines kaum eröffneten Schreibwarenladens im Nachbarort, nicht weit entfernt.

Adres www: http://www.perfopol.de/Perforierte_Kreise

Nasza ocena: 10

41 785 INF
7 https://groty.net/59-lozka-w-kolorze-bialym
Łóżka białe metalowe

Biały kolor od zawsze kojarzy się z elegancją. Właśnie dlatego dużym powodzeniem cieszą się elementy wyposażenia w tym kolorze. Nasz sklep wychodzi naprzeciw ponadczasowym, modnym trendom dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów bardzo atrakcyjna ofertę, a są to eleganckie łóżka białe, metalowe. Dostępne je mamy ze stelażem w rozmaitych rozmiarach i atrakcyjnych wariantach zdobniczych. Pasują do sypialni, pokojów dziecięcych i młodzieżowych czy eleganckich hoteli i pensjonatów. Łóżka białe metalowe wyróżniają się bardzo starannym wykonaniem i oryginalnym designem. To produkty idealne nie tylko do stylu skandynawskiego, industrialnego, ale także klasycznych aranżacji.

Adres www: www.groty.net

Nasza ocena: 10

43 243 INF
8 Idealnie opakowanie dla nas

Każdy produkt wymaga tego, by posiadać opakowanie, które jest do niego odpowiednio dopasowane i w którym na pewno będzie rewelacyjnie się prezentować. W takim razie może powinniśmy sprawdzić coś takiego jak dystrybucja opakowań do produktów kosmetycznych. Wydaje nam się, że właśnie w tym sklepie internetowym tutaj znajdziemy wiele cudownych rzeczy. Buteleczki, słoiczki, a także wiele rzeczy innego typu, które na pewno się przydadzą. W takim razie na pewno chętnie skorzystamy z czegoś takiego jak dystrybucja opakowań do produktów kosmetycznych, a na pewno wiele zyskamy w tym miejscu bez problemu.

Adres www: https://meping.pl/pl/

Nasza ocena: 10

42 739 INF
9 Cena dobrej fotografii

Pewnie i my sami chętnie zdecydujemy się na coś takiego jak fotografia biznesowa, Warszawa, cennik powinien być dla nas odpowiedni. Dlatego chętnie umówimy się na odpowiadający dla nas termin. Wtedy na pewno zostanie dla nas wykonana fotografia biznesowa, Warszawa, cennik jest dostosowany do naszych potrzeb. Gdy przybędziemy do tego studio, to przekonamy się sami, jak rewelacyjnie działa taki człowiek i jak wiele jest w stanie dla nas dzisiaj uczynić. W takim razie sami skorzystamy z tego wszystkiego. A zatem chętnie sprawdzimy, co jeszcze możemy tutaj zamówić w korzystnej cenie dla siebie już.

Adres www: https://sklep.emhara.pl/kategoria-produktu/fotografia-biznesowa/

Nasza ocena: 10

42 457 INF
10 Nowe projekty kuchni

Nasza oferta to m.in. profesjonalne projektowanie wnętrz - w tym takich pomieszczeń jak kuchnie. Wrocław to lokalizacja naszego biura oraz salon meblowego. Jedną z naszych głównych specjalności jest wykonywanie mebli na wymiar o różnych parametrach. Meble do zabudowy są projektowane oraz wykonywane na bazie wysokiej jakości materiałów - przede wszystkim solidnego drewna i tworzyw sztucznych. Zapewniamy bardzo atrakcyjne gotowe projekty do takich pomieszczeń jak kuchnie. Wrocław pozwala na rozwój tego rodzaju projektów, gdyż rośnie zainteresowanie zarówno klasycznymi, jak i designerskimi meblami.

Adres www: https://megandesign.pl/realizacje/kuchnia/

Nasza ocena: 10

42 745 INF
11 brak zdjęcia
Prasujemy koszule

Tutaj naprawdę zajmują się wieloma rzeczami. Potrafią nawet zabrać się za prasowanie koszul, Warszawa. A to jest nam bardzo na rękę, ponieważ sami nie przepadamy za tą czynnością i chętnie oddamy to zadanie komuś innemu, kto lepiej od nas to ogarnie i zrobi to w naprawdę dobrym stylu. Zatem chętnie powierzymy im tutaj coś takiego jak prasowanie koszul, Warszawa. Ceny pewnie także nie są dla nas za wysokie, co przełoży się na to, że chętniej i częściej będziemy tutaj wpadać po różnego rodzaju usługi. Przekonamy się, że ta firma dla o swojego klienta i jego potrzeby. Zatem powinnismy tutaj wpaść.

Adres www:

Nasza ocena: 10

42 123 INF
12 http://www.naszapralnia.pl/
Pralnia ekologiczna dostępna w Warszawie

Przykładem podmiotu, który oferuje takie same usługi jak tradycyjny odpowiednik jednakże przy wykorzystaniu ekologicznych artykułów stanowi pralnia ekologiczna. Warszawa stanowi miasto, gdzie działa jeden z podmiotów tego typu. Możliwość uzyskania podobnych efektów z korzyścią dla zdrowia to kolejne atrybuty jakie jest w stanie zaoferować dla nas pralnia ekologiczna. Warszawa to właśnie tutaj prężnie dział przedsiębiorstwo występujące pod nazwą Nasza pralnia. Jeżeli chodzi o ofertę dostępnych usług to znajdziemy wszelkie usługi związane z praniem poszczególnych zarówno części garderoby, jak również i dla określonych podmiotów.

Adres www: www.naszapralnia.pl

Nasza ocena: 10

41 874 INF
13 brak zdjęcia
Jak poradzić sobie z rozwodem

Czasami w życiu dochodzimy do takiej chwili, gdy przydaje nam się adwokat, Warszawa. Rozwód to przecież nic miłego dla obu stron i dlatego potrzebny jest tutaj ktoś, kto zna się na rzeczy i kto na pewno nam pomoże dobrze zakończyć całą tę sprawę. Zadba o to, by wygrała w tym wszystkim prawda i miłość. Na pewno nam pomoże najbardziej jak tylko będzie mógł, bo to bardzo dobry adwokat, Warszawa. Rozwód to sprawa, na jakiej naprawdę dobrze zna się. Niejeden raz już musiał się nią zajmować i wie, na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę, by na pewno wszystko potoczyło się bardzo dobrze dla dobrej strony.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

39 934 INF
14  węgiel aktywny do filtrów powietrza
Solidny węgiel aktywny do rynków

Węgiel aktywny do filtrów powietrza cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród oczyszczalni ścieków oraz różnego rodzaju zakładów przemysłowych z uwagi na jego solidne właściwości - przede wszystkim w zakresie usuwania lotnych związków organicznych. W ofercie naszego zakładu można znaleźć filtry, które są bardzo wydajne i przystosowane do intensywnej eksploatacji. Węgiel aktywny do filtrów powietrza oraz konkretne rodzaje filtrów węglowych z naszego zakładu są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania w zakresie filtracji przemysłowej.

Adres www: www.zdpwa.com.pl

Nasza ocena: 10

40 471 INF
15 Najlepsza drukarnia w stolicy

Bez względu na to, jakiej usługi potrzebujemy, to warto zerknąć na obecną ofertę drukarni Aria. Działa ona bowiem od dawna i może nam zaoferować takie rzeczy jak druk foliami metalizowanymi, Warszawa. To tutaj przygotujemy sobie odpowiednie ulotki dla naszej firmy, wspaniałe zdrapki i wiele innych ciekawych rzeczy, które przyciągają uwagę i sprawiają ogrom radości. W takim razie może tym razem przyda nam się ten druk foliami metalizowanymi, Warszawa. Jeśli nie, to możemy także przyjrzeć się innym usługom i wybrać tą, którą aktualnie najbardziej potrzebujemy podczas wykonywania naszej własnej pracy.

Adres www: http://drukarniaaria.pl/druk-foliami-metalizowanymi-folie-metalizowane-warszawa

Nasza ocena: 10

39 460 INF
16 Wsparcie w remoncie mieszkań

Nasza oferta jest skierowana do klientów, których interesuje m.in. zakup taniego mieszkania do remontu. Dzięki naszym specjalistom można bardzo atrakcyjnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie na bardzo konkurencyjnych warunkach cenowych. Zapewniamy bardzo designerskie projekty, które cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród właścicieli nowych, jak i używanych lokali. Zapewniamy, że dla klientów decydujących się na zakup taniego mieszkania do remontu , jesteśmy w stanie także zaproponować różnego rodzaju kolekcje mebli. Jesteśmy w stanie przedstawić naszym klientom wizualizacje niektórych projektów.

Adres www: https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/blog/kupno-taniego-mieszkania-remontu-cz-1/

Nasza ocena: 10

40 889 INF
17 Najlepsze kalendarze

Nowy rok to okazja do rozpoczęcia nowych aktywności oraz do wykształcenia w sobie nowych, lepszych nawyków. W dzisiejszych czasach bardzo dobrym pomysłem są nowoczesne kalendarze książkowe, dzięki którym każdy dzień będzie świetnie rozplanowany. Nasza firma przygotowała dla was kalendarze o najbardziej przejrzystym układzie oraz świetnym projekcie. Nasze nowoczesne kalendarze książkowe to prawdziwe niezbędniki dla każdego, kto ceni sobie swój czas i chce mieć wszystko pod kontrolą. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, na której możecie się zaopatrzyć w planner, kalendarz bądź notatnik.

Adres www: https://www.lediberg.com.pl/

Nasza ocena: 10

39 953 INF
18 http://www.troton.pl/podklad-na-powierzchnie-cynkowe-aluminiowe/
Podkład do aluminum w jego renowacji.

Z racji tego, że aluminium jest bardzo odporne na korozję jest materiałem chętnie wykorzystywanym m.in. do produkcji profili okiennych, felg samochodowych itp. Powierzchnie aluminiowe zazwyczaj nie potrzebują renowacji przez długie lata. Podstawowe zabiegi renowacyjne są jednak łatwe do przeprowadzenia, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni podkład do aluminium, wtedy wystarczy już tylko oczyszczenie i ponowne malowanie aluminiowej powierzchni. Dobrej jakości podkład do aluminium zwiększa przyczepność finalnej warstwy farby, a ta z kolei przedłuży żywotność całego elementu malowanego na długie lata.

Adres www: www.troton.pl

Nasza ocena: 10

39 952 INF
19 Jak zoptymalizować koszty produkcji?

Optymalizacja kosztów produkcji, to sprawa kluczowa, która powinna zostać dobrze rozplanowana tak aby nasze przedsiębiorstwo mogło przynosić jak największe zyski. Warto więc tak ważną sprawę oddać w ręce fachowca od takich procesów, przez co zapewnimy sobie odpowiednia obsługę i korzyści jakie będą płynęły z odpowiedniej współpracy partnerskiej. W takim razie optymalizacja kosztów to sprawa nad którą powinniśmy pomyśleć aby w jak najlepszym wydaniu nasze przedsiębiorstwo mogło działać oferując swoim klientom najlepsze jakościowo produkty w przystępnych cenach i zyskiwać rozpoznawalność marki na dużym poziomie.

Adres www: https://entra-group.eu/oferta/optymalizacja-kosztow-mediow-w-organizacji/

Nasza ocena: 10

39 935 INF
20 brak zdjęcia
Rodzaj instalacji wykorzystywany w takich miejscach jak np. serwerownie

Instalacją przeciwpożarową, która montowana jest w tych wszystkich miejscach, w których mamy do czynienia z dużą ilością sprzętu elektronicznego, a co za tym idzie, w których nie istnieje możliwość zamontowania innych dostępnych na rynku instalacji, jest system gaszenia serwerowni. Wspomniana instalacja przeciwpożarowa, na co z pewnością należy zwrócić uwagę, dzięki temu, ze korzysta ze środka gaśniczego w postaci gazu, w trakcie gaszenia pożaru nie uszkadza urządzeń elektronicznych znajdujących się w pomieszczeniu. Dzięki temu system gaszenia serwerowni pozwoli nam na zabezpieczyć się przed ewentualną utratą ważnych dla nas danych znajdujących się na urządzeniach elektronicznych.

Adres www:

Nasza ocena: 10

39 932 INF
21 Jaka firma oferuje łóżka sypialniane metalowe

Kiedy to zależy nam na zaopatrzeniu się w łóżko, które będzie nie tylko odpowiednio się prezentowało, ale także i wykonane z jakościowych materiałów to wtedy warto jest zakupić łóżka sypialniane metalowe. Natomiast możliwość zaopatrzenia się w artykuły jakimi są łóżka sypialniane metalowe, które są dostępne w opcjach, zarówno jeżeli chodzi o kolorystykę znajdziemy w ramach oferty przedsiębiorstwa jakimi są Groty.net Ponadto w ramach oferty opisywanej firmy mamy dostęp do wielu różnych innych mebli niż łóżka. Niewątpliwą zaletą, jeżeli chodzi o przedsiębiorstwo tego typu jest również to, że charakteryzuje się dokładnością w realizacji zlecenia.

Adres www: https://groty.net/

Nasza ocena: 10

40 229 INF
22 brak zdjęcia
Która z firm oferuję odkażanie tirów

Odkażanie tirów jest bardzo ważną czynnością z tego względu, że wspomniany pojazd zazwyczaj realizuje trasy na arenie międzynarodowej. Odkażanie tirów jest czynnością bardzo często czasochłonną i zajmującą jednakże tak nie będzie jeżeli skorzystamy z oferty następującego przedsiębiorstwa jakim jest MK Truck detailing. Wpaomniana firma zajmuje się profesjonalnie usługami tego typu. Ponadto MK Truck detailing oferuje możliwość skorzystania z innych czynności jak np :czyszczenie, ale także i przygotowanie pojazdu do sprzedaży. Niewątpliwą zaletą, jeżeli chodzi o opisywaną firmę jest to, że usługi przeprowadzane są w sposób rzetelny i na umówiony czas.

Adres www:

Nasza ocena: 10

38 284 INF
23 brak zdjęcia
Gdzie znajdziemy dobrą rybę w Gdańsku

Obecnie kiedy to wybieramy się na wakacje nad morzem, a zwłaszcza kiedy jest to wypoczynek na terenie Trójmiasta to w powyższej sytuacji bardzo często pada zapytanie odnośnie następującego rodzaju usługi jaką jest dobra ryba w Gdańsku. Świeże danie pochodzące z nad morza, w odpowiedni sposób przygotowana oraz doprawiona z tym właśnie związana jest dobra ryba w Gdańsku. Z kolei możliwość dostępu do usługi tego typu oraz wiele innych równie dobrych dań udostępnia nam Restauracja Harmonia. Jeżeli chodzi o oferowane tutaj menu to znajdziemy dania wywodzące się z kuchni polskiej, włoskiej, ale także i francuskiej.

Adres www:

Nasza ocena: 10

38 352 INF
24 Zajmijmy się telefonem

Na pewno przydałaby się nam pomoc z telefonem. W końcu zauważyliśmy ostatnio w nim różnego rodzaju usterki i warto byłoby się nimi zająć, ponieważ chcielibyśmy z niego korzystać, gdy jest sprawny. W takim razie powinniśmy zacząć od tego, że poszukamy takiego miejsca jak serwis telefonów sony Kraków. W końcu to tutaj możemy liczyć na naprawdę kompleksową pomoc i wspaniałe rady, dzięki którym znów zyskamy dobrej jakości telefon, który będzie nam służyć przez kolejne lata. W każdym razie powinniśmy zacząć od poszukania człowieka, który naprawdę się na tym wszystkim zna i jest w stanie nam bardzo dobrze pomóc. To on założyć ten serwis telefonów sony Kraków. Poza tym to jego największa pasja, wiec naprawdę dobrze nam pomoże i sprawi, ze nasz telefon wróci do funkcjonalności. Na pewno nie zapłacimy wiele. W końcu to miejsce, gdzie można liczyć na wysoką jakość usługi naprawdę atrakcyjną cenę za nie.

Adres www: https://www.gsm-spec.pl/

Nasza ocena: 10

36 932 INF
25 brak zdjęcia
Solidne menu dla gości

Nasza rezydencja to idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy i przyjęcia okolicznościowe. Poznań to miasto z dużym zapotrzebowaniem na przestronne sale weselne i bankietowe oraz profesjonalne usługi cateringowe na duże imprezy, a nasza lokalizacja jest bardzo atrakcyjna dla gości z tego miasta. Znajdujemy się w bardzo malowniczej okolicy niedaleko Poznania, która ma duże walory pod względem organizacji takich imprez jak śluby i wesela (np. możliwość organizacji zaślubin czy przyjęcia w okresie letnim w plenerze w naszych ogrodach). Dysponujemy także kilkoma salami weselnymi, dostosowanymi do liczby gości i oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na wszystkie organizowane przez nas przyjęcia okolicznościowe. Poznań jest dla nas bardzo wymagającym rynkiem, ale dbamy o najwyższy standard w zakresie jakości obsługi oraz gastronomii. Regularnie rozszerzamy zakres naszej działalności - przykładem są organizowane cyklicznie w naszej rezydencji atrakcyjne turnusy dietetyczne.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

36 865 INF
26 brak zdjęcia
Pyszna dieta, sprawdzone efekty.

Zbliża się okres wiosenny i każdy z nas chciałby wyglądać pięknie i tak się czuć. Wygląd ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie, wszystko również zależy od wagi jaką mamy. Dieta owocowo warzywna Warszawa może pomóc osiągnąć Ci wymarzony wygląd i cel. Zapewniamy, że do każdego z klientów podchodzimy w sposób indywidualny, przygotowując mu specjalną dietę, która uwzględnia jego preferencje żywieniowe i smakowe. Nasza dieta opiera się na warzywach i owocach, więc możesz mieć pewność, że oprócz wymarzonych efektów nie będziesz musiał się katować dziwnym jedzeniem. Nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane, wszystko jest przygotowane z najwyższej jakości produktów ze sprawdzonego źródła. Dieta owocowo warzywna Warszawa to świetne rozwiązanie w niskiej cenie dla wszystkich, którzy cenią swój czas. Nie musisz już marnować czasu, gdyż każdego ranka dostarczymy pod Twoje drzwi jedzenie na cały dzień. Cały czas zapewniamy kontakt z dietetykiem, z którym wszystko możesz konsultować na każdym kroku.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

36 926 INF
27 Preparat o właściwościach antykorozyjnych i wypełniających

Antykorozyjny podkład wypełniający, który to można znaleźć w szerokiej i dość zróżnicowanej ofercie doświadczonej, a zarazem także sprawdzonej firmy Troton, jest preparatem, który to dostępny jest w postaci aerozolu. Opisywany produkt, jak jego sama nazwa może wskazywać, posiada właściwości antykorozyjne, jak również wypełniające, dzięki czemu pozwoli nie tylko zabezpieczyć naszą karoserię, ale także ją naprawić wypełniając drobne ubytki, które się mogą na niej znajdować. Antykorozyjny podkład wypełniający jest produktem charakteryzującym się nie tylko doskonałą przyczepnością do metalu i plastiku, ale także jest preparatem, który szybko schnie. Poza tym prezentowany produkt, jakim to jest smar miedziany, jest preparatem łatwym do szlifowania i można go stosować tak naprawdę do pokrywania większości konwencjonalnych, a zarazem także najczęściej stosowanych lakierów samochodowych, w tym także tych na bazie wody.

Adres www: http://www.troton.pl/spray-podklad-wypelniajacy-bialy/

Nasza ocena: 10

36 040 INF
28 Rolki papieru dla przemysłu

Firma Cellpak oferuje najwyższej jakości rolki papieru dla podmiotów przemysłu nie tylko. W ofercie tego rodzinnego przedsiębiorstwa założonego w 1996 roku znaleźć można papier standardowy typu kraft, papiery makulaturowe, papiery specjalne, papiery specjalne, jak również rożnego typu papiery uszlachetnione, takie jak papiery powlekane, papiery antypoślizgowe, papiery z bariera wodną czy też tłuszczową. To nie wszystko - firma oferuje swoim klientom także usługi, takie jak przewijanie, cięcie wzdłużne i arkuszowanie papieru. Rolki papieru i inne towary dostępne w ofercie przedsiębiorstwa Cellpak są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami ekologicznymi, z użyciem nowoczesnych technologii. Firma ma już swoje miejsce wśród ważnych graczy na rynku polskich producentów papieru. Produkty firmy Cellpak to gwarancja wysokiej jakości i szerokiej oferty. Warto sprawdzić jej szczegóły już dziś!

Adres www: http://www.cellpak.pl/oferta/produkty/

Nasza ocena: 10

35 313 INF
29 Bleche, Maschen und Stahlbauelemente

Perfopol ist ein in Polen gegründetes Unternehmen. Unsere Spezialität ist die Herstellung von hochwertigen Stahlbauteilen, die in allen Industriebereichen weit verbreitet sind. Perfopol verfügt über moderne Maschinen und alle Elemente sind aus den hochwertigsten Materialien gefertigt. Wir sind in der Lage, unseren Kunden zu sehr günstigen Preisen unter anderem Artikel wie zum Beispiel Leiterprossen anzubieten, die wir aus hochwertigem Stahl herstellen. Solcher Stahl ist selbst gegen die stärksten Säuren beständig und nicht den zerstörerischen Einflüssen von Rost ausgesetzt. Sowohl die erwähnten Leiterprossen als auch andere Produkte aus unserem Angebot sind zu sehr günstigen Preisen erhältlich.

Adres www: http://www.perfopol.de/Leiterprossen

Nasza ocena: 10

35 291 INF
30 http://www.perfopol.pl/pl/Podesty_antyposlizgowe
Podesty stalowe dla przemysłu

Dla swoich klientów polska firma Perfopol przygotowała najwyższej jakości wyroby stalowe, które znajdują ogromne zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór stalowych siatek oraz blach. Do ich produkcji wykorzystywana jest jedynie najwyższej jakości stal nierdzewna, która odznacza się także odpornością na działanie silnych kwasów. Naszym klientom jesteśmy ponadto w stanie zaoferować między innymi produkty takie jak na przykład podesty stalowe. Tego rodzaju elementy wykorzystywane są do tworzenia infrastruktury przemysłowej, która umożliwia bezpieczną pracę. Oczywiście wszystkie podesty stalowe, tak jak i inne sprzedawane przez Perfopol wyroby, są dostępne w bardzo przystępnych cenach.

Adres www: perfopol.pl

Nasza ocena: 10

35 348 INF
31 brak zdjęcia
Części do wózków widłowych we Wrocławiue

Gdy ma się magazyn, do często korzysta się z pomocy wózków widłowych. Są one po prostu tutaj niezbędne jak nigdzie indziej. W takim razie trzeba o nie odpowiednio zadbać i regularnie przeprowadzać naprawy i konserwacje. Czasami również przydadzą nam się części do wózków widłowych. Wrocław jest miejscem, gdzie na pewno będziemy na nie liczyć. W końcu znajduje się tam firma, która zajmuje się takimi rzeczami od lat. Poza tym może również przeprowadzić nam naprawy naszych urządzeń, jeśli będzie taka potrzeba. Wykonują swoja pracę rzetelnie i na czas. Poza tym mają ogromną wiedzę i doświadczenie, a także części do wózków widłowych. Wrocław musimy odwiedzić, jeśli mamy problem z wózkami na magazynie. W końcu to nasze podstawowe narzędzie pracy tutaj.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

35 315 INF
32 Najlepsze adwokat do prowadzenia spraw rodzinnych

Kiedy przyjdzie nam brać udział jako strona w sprawach przed sądami rodzinnymi, szczególną uwagę, trzeba poświęcić wyborowi kancelarii adwokackiej, dla której jedną ze specjalizacji, jest prawo rodzinne. Warszawa i sąsiadujące z nią miejscowości - klienci z tego obszaru licznie wybierają kancelarię AP, podejmującą się też prowadzenie spraw o przysposobienie, ubezwłasnowolnienie i wielu innych, jakie są przedmiotami postępować rodzinnych. . Przedmiotem coraz większej liczby spraw przed sądami rodzinnymi, są te zahaczające o ustalenie lub zaprzeczenie biologicznego ojcostwa, z takimi sytuacjami, również zgłosimy się do omawianej warszawskiej kancelarii. Prawo rodzinne (Warszawa i okolice) może dotyczyć ponadto spraw o ustalenie kontaktów z dzieckiem czy związanych z obowiązkiem alimentacyjnym, w trosce o jak najlepszy z naszej perspektywy wyrok, powinniśmy wybrać doświadczonych i renomowanych adwokatów.

Adres www: http://www.pawlicka.com.pl/zakres-uslug/prawo-rodzinne/

Nasza ocena: 10

35 314 INF
33 Doskonale działające domy opieki.

Nie każdy w podeszłym wieku ma jeszcze sporo sił oraz dobre zdrowie. Najczęściej starsi ludzie spotykają się z licznymi przeszkodami i brakiem możliwości normalnego funkcjonowania. Aby pomóc takim osobom powstał nasz profesjonalny dom opieki. Warszawa jest miastem, w którym udzielamy wsparcia wszystkim naszym klientom. Proponujemy całodobową opiekę zapewniając przy tym dobre wyżywienie, komfortowe miejsce na wypoczynek, stały kontakt z innymi lokatorami a także kontrolę przyjmowania leków. Świetnie przygotowane warunki oraz zawsze życzliwy personel proponuje nasz dom opieki. Warszawa to jedno z miejsc, w którym szybko skontaktujesz się z firmą i skorzystasz z naszego wsparcia. To również miejsce, gdzie pomagamy osobom chorym, które nie mają zapewnione odpowiedniej opieki ze strony rodziny. Nasza firma zadba o starszych i chorych, a rodzinie będzie dużo łatwiej realizować prace domowe i obowiązki.

Adres www: http://domzlotegowieku.pl/

Nasza ocena: 10

34 844 INF
34 Urządzenie do inkubacji matek pszczelich

Pszczelarze doskonale wiedzą, iż tylko zdrowe i silne matki mogą zapewnić prawidłowy stan całej rodziny w ulu. Okres, kiedy matki przebywają poza ulem jest dla nich bardzo niebezpieczny. Zapewnienie odpowiednich warunków umożliwia opracowana przez firmę Fest cieplarka do matek pszczelich. Urządzenie zapewnia stałe utrzymanie zadanej temperatury oraz wilgotności. Wyświetlacz znajdujący się w urządzeniu pozwala przeglądać aktualne parametry pracy cieplarki. Oświetlenie ledowe zapewnia odpowiednie naświetlenie oraz ułatwia opiekę nad matkami. Cieplarka do matek pszczelich umożliwia jednoczesne przechowywanie około trzystu klatek. Producent wyposażył cieplarkę w alarm akustyczny. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji informuje on hodowcę o konieczności podjęcia działań zapobiegawczych. Elementy wewnętrzne cieplarki wykonano z blachy aluminiowej. Materiał ten zapewnia trwałość a jednocześnie ułatwia zachowanie koniecznej czystości. Cieplarka w czasie pracy nie wymaga prowadzenia stałego nadzoru.

Adres www: http://inkubatory-fest.pl/cieplarka-do-matek-pszczelich/

Nasza ocena: 10

34 815 INF
35 pogotowie kanalizacyjne wrocław
Pogotowie kanalizacyjne

Awarie hydrauliczne i kanalizacyjne to dla każdego niespodziewane, nieprzyjemne i stresujące sytuacje. Nie zawsze mamy czas, by sobie z nimi samodzielnie poradzić - zwykle brakuje nam też umiejętności. Najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonienie po pogotowie kanalizacyjne. Wrocław jest jednym z miast, w którym tego typu pomoc specjalisty jest na wyciągnięcie ręki. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę i naprawę systemów hydraulicznych i kanalizacyjnych. Specjalizujemy się w ekspresowym dojeździe do klienta i szybkim wykonaniu usługi w atrakcyjnej cenie. Wybierz Ziębud - godne zaufania pogotowie kanalizacyjne, Wrocław i okolice.

Adres www: www.wrocław-pogotowie-kanalizacyjne.pl

Nasza ocena: 10

32 592 INF
36 brak zdjęcia
Punkt sprzedaż sejfów online

Hartmann Tresore to niezwykle popularny, internetowy sklep z sejfami, niezależnie od naszych potrzeb, na pewno natrafimy tutaj na interesujący nas wariant zabezpieczeń. Przedstawiany punkt sprzedażowy jest autoryzowanym sklepem marki z ponad stu pięćdziesięcioletnią tradycją, u tego producenta zaopatrują się także banki, obiekty hotelowe czy apteki. Wymieniony sklep z sejfami słynie z ekspresowo realizowanych zamówień, rzetelnego doradztwa technicznego oraz korzystnych sposobów finansowania, warto już dzisiaj dołączyć do tej usatysfakcjonowanej grupy kupujących. Sejf wrzutowy, na nośniki danych czy na broń, to przykładowe modele systemów zabezpieczeń od tej marki, gwarantującej najlepsze parametry antywłamaniowe i przeciwogniowe, w dobrych cenach.

Adres www:

Nasza ocena: 10

32 580 INF
37 brak zdjęcia
Catering z dowozem w Warszawie

Bardzo wiele osób pracuje w biurach firmowych nieraz do późna lub również w swoich własnych domach i mieszkaniach oddaje się zawodowym obowiązkom, jeśli gonią ich dedlajny i muszą przygotować różnego rodzaju ważne firmowe dokumenty, sprawozdania lub oferty. Oczywiście koncentrując się na pracy firmowej (nawet wykonywanej w naszym własnym domu, w którym rzecz jasna nikt nie stoi nam nad głową i możemy dowolnie tę pracę przerywać), nie mamy jednak czasu na przygotowywanie samodzielnie posiłków chyba, że byłyby to robione w bardzo nieprofesjonalny sposób kanapki lub sałatki. Znacznie lepiej jest w takiej sytuacji zamówić profesjonalnie wykonany i bardzo zdrowy catering z dowozem. Warszawa to miasto, w którym wiele zapracowanych osób bardzo chętnie zamawia (zarówno do swojego biura jak i do własnego domu, w którym pracują) nowoczesny i zdrowy catering z dowozem. Warszawa jest miastem, w którym taki catering oferuje w szerokim zakresie firma Białko Eat Fit.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

32 203 INF
38 Mycie elewacji z odkażaniem

Czyszczenie elewacji (Poznań) dla uzyskania optymalnych rezultatów powinno łączyć w sobie zalety techniki hydrodynamicznej oraz prace związane z odkażaniem, eliminującym zarodniki grzybów i pleśni. Do powierzchni elewacji w ciągu upływających lat mogą przylgnąć duże ilości grzybów, pleśni i innych niekorzystnych dla stanu technicznego konstrukcji mikroorganizmów, Centrum Usług Czyszczenia, jest firmą, która pozwoli nam na efektywne usunięcie tych problemów, negatywnie wpływających również na walory estetyczne obiektu. Dogłębne i kompleksowe czyszczenie elewacji (Poznań) realizowane jest z zastosowaniem maszyn czyszczących spalinowych lub elektrycznych, w tych procesach, wykorzystywane są też różne rodzaj nasadek i dysz rotacyjnych, dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Szybkie i dokładne mycie murów ceglanych, piaskowanie cegły lub czyszczenie dachów metodą z użyciem wody pod wysokim ciśnieniem, to następne usługi od tego wykonawcy, docierającego do klientów, z całego regionu wielkopolskiego.

Adres www: http://centrumuslugczyszczenia.pl/mycie-elewacji/

Nasza ocena: 10

31 155 INF
39 brak zdjęcia
Dobry antywirus do domu i firmy

Nasza firma jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów różnego rodzaju oprogramowania antywirusowego. W naszej ofercie znajduje się szeroki pakiet systemów, w tym bezpłatny antywirus oraz skomplikowanej oprogramowanie dla firm. Obecnie dysponujemy różnymi wersjami najpopularniejszych programów antywirusowych, przystosowanych do wykorzystania na różnych urządzeniach, platformach i systemach operacyjnych. Oprócz oprogramowania antywirusowego na komputery stacjonarne i laptopy, w naszej ofercie można znaleźć specjalne programy na smartfony czy tablety. Szczególnie dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się system na Android - bezpłatny antywirus działający na najbardziej popularnej platformie na telefonach komórkowych czy wydarzeniach. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki nabycia płatnych wersji naszego oprogramowania. Istnieje możliwość regularnego pozyskiwania aktualizacji, co zwiększa efektywność ochrony poszczególnych urządzeń i systemów przed różnego typu wirusami i infekcjami.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

30 833 INF
40 brak zdjęcia
Obiadki domowe

W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze stają się kuchnie zagraniczne. Kuchnia włoska zdominowała rynek polski. Na rynku każdego większego miasta aż roi się od pizzerni, które są pełne. Oczywiście kuchnia musi być autentyczna i smaczna. W dobie dużej konkurencji ludzie szybko wyczują gdzie serwują dobrze a gdzie niestety oszczędzają na produktach i smak jest mało przekonujący. Jednak w tygodniu prawdziwy Polak wraca najchętniej do kuchni polskiej. Obiady domowe Grodzisk Mazowiecki to jest to na co Polacy chętnie przyjdą. Oczywiście w tej kuchni jest jeszcze trudniej, bo smaki są dobrze znane ludziom. Dlatego łatwo odnieść smak do tego babcinego. Zatem obiady domowe Grodzisk Mazowiecki na pozór mogą wydawać się łatwym biznesem, ale tak wcale nie jest. Trzeba znaleźć przede wszystkim odpowiednich kucharzy, którzy mają dobry smak i potrafią ugotować, aby każdemu przypominało to smaki z dzieciństwa.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

30 130 INF
41 brak zdjęcia
Wieczory panieńskie w Warszawie

W niedalekiej przyszłości bierzesz ślub? A może jesteś świadkową i chcesz zrobić prezent przyszłej Pannie Młodej? Zorganizujemy dla niej najlepszy wieczór panieński! Warszawa to miasto, na terenie którego działamy. Dzięki nam ta impreza będzie pełna wrażeń i nikt jej nie zapomni do końca życia! Jesteśmy w posiadaniu amerykańskiego imprezobusa, który posiada bogate wyposażenie! Jest stanowiska DJ zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, duży ekran plazmowy, bogaty barek, świetne nagłośnienie i najwygodniejsze na świecie kanapy! U nas w komfortowych warunkach poznasz inny wymiar imprezowania. BarBus, bo tak się właśnie nazywamy, kryje w sobie wiele niespodzianek i atrakcji, my tylko uchyliliśmy rąbek tajemnicy. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i bezpośredniego kontaktu z nami jeśli organizujesz lub będziesz organizował wieczór panieński. Warszawa, to tu jesteśmy, ale możemy Was również zawieźć w inne miejsce!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

29 999 INF
42 brak zdjęcia
Seito to outsourcing dla Twoich potrzeb

W dzisiejszych czasach na współczesnym rynku intensywnie rozwija się konkurencja, a przy tym przedsiębiorcy wykorzystują coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, co wiąże się ze zdecydowaną poprawą ogólnych parametrów pracy danej firmy. Naszym zdaniem wartościowym kamieniem milowym w historii rozwoju rynku pracy było pojawienie się specjalistycznych firm, które zajmowały się outsourcingiem. Profesjonalne usługi outsourcingowe są dzisiaj czymś zdecydowanie powszechnym, na które często decydują się inwestorzy. Firmą outsourcingową o dużym doświadczeniu, której można bez obaw zaufać, jest nasza nowoczesna firma Seito. Do zadań w jakich specjalizuje się nasza profesjonalna ekipa należy między innymi logistyka. Operatorzy, których zatrudniamy to doskonali pracownicy, którzy na bieżąco są przez nas doszkalani tak, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą obsługę działów takich jak logistyka. Operatorzy naszej firmy dbają o komfort oraz o fundusze i czas naszych klientów, dzięki czemu nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem.

Adres www:

Nasza ocena: 10

28 717 INF
43 brak zdjęcia
Czy opłaca się wynajmować odzież roboczą?

Kupowanie nowej i najczęściej drogiej odzieży roboczej wcale nie jest jedynym rozwiązaniem z jakiego mogą korzystać firmy. Coraz popularniejszy staje się bowiem wynajem takich ubrań. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uniknąć zamrożenia pieniędzy w odzieży, szczególnie jeżeli nie jest ona pracownikom potrzebna na codzień. Inną sytuacją w której wynajem będzie dużo lepszym wyborem niż zakup jest zatrudnianie pracowników tylko w ramach jednego zlecenia. Nie ma najmniejszego sensu aby kupować dla nich kosztowną młodzież, skoro pracownicy będą ją nosili tylko przez krótki czas. O wiele lepszy będzie wynajem i serwis odzieży roboczej, za który odpowiada doświadczona firma. Już od dłuższego czasu działa ona w tej branży, a z jej usług korzystają największe firmy z okolicy. Są bardzo zadowolone z poziomu oferowanej jakości usług oraz przystępnych cen. Część klientów oddających tutaj odzież do naprawy trafiła do firmy z polecenia innych klientów. To pokazuje że wynajem i serwis odzieży roboczej to najlepszy wybór dla każdego klienta, który chce zadbać o bezpieczeństwo pracowników.

Adres www:

Nasza ocena: 10

28 471 INF
44 Najlepsze miejsce na twoje wesele! Zapraszamy do nas!

Wystawne wesela czy skromniejsze uroczystości zaślubin wymagają odpowiedniego lokalu. To wyjątkowe wydarzenie, które każdy z gości powinien zapamiętać na długo, dlatego warto rozsądnie zabrać się za wybór miejsca na wesele. Pszczyna to jedno z miast gdzie można skontaktować się z naszą placówką i zamówić u nas najlepsze lokale i dodatkowe usługi na imprezy okolicznościowe. Dla wszystkich klientów udostępniamy pojemne miejsce, w którym można zorganizować każdą uroczystość. Wynajem sali nie kosztuje zbyt wiele, a dodatkowo nasi pracownicy będą mogli pomóc w samym przygotowaniu uroczystości. Proponujemy między innymi wypożyczenie sprzętu i umeblowania na twoje wesele, zająć się możemy również przygotowaniem dekoracji, a także zapewnimy ochronę na czas twojego wydarzenia. Z nami bardzo szybko i przyjemnie zorganizujesz całe swoje wesele. Pszczyna to miejsce gdzie łatwo się z nami skontaktujesz. Zapraszamy do naszej placówki po salę weselną!

Adres www: http://restauracjastyl70.pl/przyjecia/przyjecia-weselne/

Nasza ocena: 10

28 631 INF
45 brak zdjęcia
Optymalizacja workflow w Twojej firmie

Dobra organizacja pracy zakłada jej płynność i bezproblemowy obieg dokumentów pomiędzy wszystkimi osobami i podmiotami biorących udział w jej przetwarzaniu. Aby wdrożyć nowoczesny system organizacji pracy warto skorzystać z pomocy specjalistów, np. firmy Amodit oferującej Inteligentny System Obiegu Dokumentów. Aby zaplanować workflow, czyli między innymi obieg dokumentów, wystarczy założyć konto na nowoczesnej platformie i zdefiniować proces. System został zaprojektowany tak, by uczyć się na prowadzonych działaniach i sugerować najlepsze rozwiązania. Amodit proponuje gotowe szablony dokumentów, w tym wnioski urlopowe, ISO czy korespondencji. System jest gotowy do integracji z najpopularniejszym oprogramowaniem wykorzystywanym w prowadzeniu firmy, np. Comarch Optima, Symfonia, SAP i innych. Rozwiązania proponowane przez Amodit znacznie ułatwiają rozliczanie delegacji, obieg korespondencji i wiele innych.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

25 560 INF
46 brak zdjęcia
Najlepsze tryskacze do ochrony przed pożarem

FIRE PROTECTION 24 oferuje szeroką listę wyrobów do instalacji przemysłowych oraz ochrony przeciwpożarowej produkowanych przez najlepszych światowych producentów. Wszystkie produkty firmy są zgodne z wszystkimi normami europejskimi jak i amerykańskimi. Fireprotection 24 cechuję się przedewszystkim kompletnością rozwiązań przeciwpożarowych w ofercie znajdziecie między innymi tryskacze, zawory, rury itd., dostawą na czas. Na stronie znajdziesz różnego rodzaju zabezpieczenia przeciwpożarowe, jednak moim zdaniem najlepszym zabezpieczeniem są tryskacze, których na stronie znajdziemy multum. Są one przeróżne, każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego, oraz dostosowanego do swojego budżetu. Tryskacze są przeznaczone przede wszystkim do zagrożenia dużym pożarem, jednak równie dobrze spisują się przy małych pożarach, tak naprawdę są idealne do każdego rodzaju pożaru, przezorny zawsze ubezpieczony.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

26 215 INF
47 brak zdjęcia
Szkolenie Semilac? To cos dla ciebie!

Szkolenia są potrzebne, aby rozwijać nasz umiejętności, poznawać nowych ludzi, czerpać inspiracji od innych. Szkolenia, które wiążą się z tym, że więcej umiemy, sprawiają, że więcej zarabiamy, co jest kolejnym plusem. Stylistki paznokci zdecydowanie dzięki szkoleniom mogą zarabiać więcej. Szkolenia Semilac, to właśnie coś, czego potrzebujesz. Od wielu lat przygotowują oni do zawodu. Praca z tak znaną marką, to wielki powód do radości. Każdy ją kojarzy, więc każdy ci zaufa! Zapewniają oni własne stanowisko pracy, najlepsze produkty, modelki do ćwiczeń, najlepiej wyszkoloną kadrę Semilac. Ogromne doświadczenie instruktorek są gwarancją otrzymania wysokiej wiedzy, w bardzo miłej atmosferze. Z pewnością pomogą one Państwu w razie problemów i odpowiedzą na wszelkiego rodzaju pytania. Po zdaniu egzaminu, co zdecydowanie będziesz w stanie zrobić będziesz pewny siebie i będziesz posiadać doświadczenie w zakresie stylizacji paznokci. Skuś się i przekonaj się sam!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

26 488 INF
48 Opakowania z kartonu od producenta

Opakowania kartonowe to bardzo ważna rzecz przy każdy transporcie. Nieodpowiednio wykonane pudła kartonowe są zagrożeniem dla przewożonego towaru. Opakowania kartonowe to także wizytówka dla firmy, bo przy transporcie danego towaru do klienta to właśnie karton będzie pierwszą rzeczą jaką zobaczy klient. Dlatego ważne jest, aby korzystać tylko z wytrzymałych oraz profesjonalnie wykonanych kartonów, które nie będą sprawiały żadnych nieprzewidzianych niespodzianek. Nasza firma to producent opakowań kartonowych. Wiemy jak w sposób: szybki, tani, solidny oraz profesjonalny wykonać opakowania kartonowe. Poświęciliśmy wiele lat dopracowując naszą technikę do perfekcji. Obecnie zatrudniamy ponad trzysta osób. Korzystamy z najnowszych technologi. Naszymi największymi odbiorcami są firmy z zachodniej europy z którymi podjęliśmy stałą i owocną współpracę jako producent opakowań kartonowych. Przy zamówieniu na większą ilość oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty cenowe. Większą ilość szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Adres www: http://www.compack.pl/

Nasza ocena: 10

26 350 INF
49 Kartony wykrojnikowe do warzyw

Sadownicy i podmioty zajmujące się przetwórstwem owoców i warzyw każdego dnia korzystają z solidnych i odpowiednio dobranych do rodzaju produktów kartonów, produkowanych z wykorzystaniem wykrojnika. Kartony do warzyw z wysokojakościowych materiałów, z nadrukiem, w dowolnych wersjach rozmiarowych, produkowane są w zakładzie ComPack, o ugruntowanej pozycji na rynku. Zamówienia hurtowe, niezależnie od ich wielkości, są w omawianym przedsiębiorstwie, realizowane w ekspresowym tempie. Duża w tym zasługa zmodernizowanego parku maszynowego, w niemałym stopniu zautomatyzowanego, zamówienia na opakowania, złożymy w tym punkcie też drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z biura. Kartony do warzyw i owoców sprawdzą się podczas przechowywania pomidorów, jabłek, borówek, zespół pracowników online, doradzi nam najkorzystniejsze rozwiązania. Istnieje możliwość nawiązania tutaj współpracy długofalowej.

Adres www: http://www.compack.pl/o-nas/

Nasza ocena: 10

26 028 INF
50 Profesjonalny catering i wypożyczalnia

Nasze przedsiębiorstwo działa jak profesjonalna firma cateringowa oraz wypożyczalnia naczyń i różnych produktów gastronomicznych oraz do obsług bankietowej. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment usług związanych z obsługą przedsięwzięć takich jak bale, bankiety, obiady okolicznościowe, imprezy integracyjne i wiele innych. Nasze usługi cateringowe realizujemy w sposób kompleksowy - począwszy od projektowania menu, poprzez wystrój sali, a skończywszy na profesjonalnej obsłudze realizowanej przez naszych doświadczonych pracowników. Z kolei jako wypożyczalnia naczyń oferujemy bardzo szeroki wybór sprzętu w różnych kategoriach, dostosowanych do sytuacji, rodzaju imprezy czy indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy także do wynajmu profesjonalny sprzęt cateringowy takie jak automaty do kawy czy zaparzacze. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa zamieszczamy szczegółowy katalog oferowanych obecnie produktów.

Adres www: http://www.stereocatering.pl/wypozyczalnia

Nasza ocena: 10

25 794 INF
51 brak zdjęcia
Prasowanie potrafi być przekleństwem

Co zrobić, bu codziennie wykonywane, a konieczne do przeprowadzenia czynności, nie stały się naszym przekleństwem? Jeśli coś nam nie wychodzi albo gdy nie dysponuję odpowiednimi narzędziami, warto zdać się na pomoc kogoś o większych możliwościach. Jedną z takich dziedzin jest także prasowanie. Warszawa to miasto ogromne. Nie może więc dziwić, że także tutaj znajdziemy mnóstwo ludzi, którzy nie radzą sobie w dostateczny sposób z tą problematyką. Mieszkańcy stolicy są jednak w o tyle dobrej sytuacji, że na jej terenie działa sieć zakładów pralniczych, w których możliwe jest kompleksowe, dokładnie wykonane prasowanie. Warszawa może liczyć na Naszą Pralnię, funkcjonującą w kilku punktach rozsianych po mieście. Dzięki temu w niepamięć odchodzą czasy, gdy rzetelne odczyszczenie czy wyprasowanie koszul stanowiło problem spędzający sen z powiek. Podobnie możemy skorzystać także z usług maglowania pościeli czy obrusów. Warto z większym szacunkiem podejść do swojego wiecznie umykającego, brakującego czasu.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

25 782 INF
52 Chromowane elementy motorów i aut skradną każde serce.

Przemysł motoryzacyjny duży nacisk kładzie na wygląd swoich pojazdów. Kupujemy oczami. Często wygląd zewnętrzny i wewnętrzny auta przemawia do nas bardziej niż jego spalanie, ekologia czy osiągi. Nie zdziwi zatem nikogo, że chromowanie z przemysłem motoryzacyjnym ma dużo wspólnego. Detale w postaci zdobień, klamek, wydechów i zderzaków prezentują się pięknie i podnoszą prestiż nawet tańszych modeli. Chromowanie to proces galwaniczny polegający na nanoszeniu warstwy chromu na przygotowaną odpowiednie stal. Później otrzymana powierzchnię obrabia się poprzez polerowanie. Firma Madar od lat zajmuje się tym procesem i jest w pełni profesjonalna. Jej długie wanny galwanizacyjne umożliwiają chromowanie dużych detali czy konstrukcji. Szybka realizacja zleceń i terminowość to atuty firmy. Dla najbardziej wymagających firma Madar posiada ofertę chromowania stali nierdzewnej oraz wykonuje usługi w technologi Cr3 , która zapewnia niesamowity połysk powierzchni. Luksus ma wygląd chromu. I słusznie, ponieważ jest niezawodny w profilaktyce antykorozyjnej.

Adres www: https://madar.pl/

Nasza ocena: 10

25 565 INF
53 brak zdjęcia
Sklep z elementami kanalizacji zewnętrznej

Polecamy państwu doskonałej jakości korytka odwadniające oraz kratki ściekowe. Kanalizacja zewnętrzna złożona ze sprzedawanych przez nas elementów sprawdza się niezawodnie i służy przez wiele lat. Zapraszamy państwa do naszego sklepu po systemy odwodnienia liniowego parkingu, strefy przydomowej oraz terenu przy zakładzie produkcyjnym. Prawidłowo zainstalowana kanalizacja zewnętrzna eliminuje ryzyko poniesienia strat spowodowanych zaleganiem nieodprowadzanej z parkingu, podwórka czy jezdni wody deszczowej. Nasze odwodnienia liniowe nadają się do samodzielnego montażu. Systemy kanalizacji zewnętrznej, które państwu oferujemy, pochodzą od włoskiego producenta Mufle. Sprzedajemy różnej wielkości ruszty i korytka odwodnienia. Kratki ściekowe odwodnienia liniowego wykonane są ze stali nierdzewnej lub z żeliwa sferoidalnego. Z kolei kanały odwadniające zrobione są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Odwodnienia liniowe kupią państwo w firmie Prosale w przystępnej cenie. Zamówienia na kratki ściekowe żeliwne i stalowe szybko realizujemy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

25 570 INF
54 brak zdjęcia
Jednokomorowe zbiorniki na szambo w okazyjnych cenach

Wykonane zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi szamba betonowe (warmińsko-mazurskie) też w wersjach jednokomorowych, produkowane są w firmie Dąb-Bet, o niezwykle szerokim zasięgu prowadzonej działalności. Działalności prezentowanej firmy, z wieloletnimi tradycjami, ukierunkowana jest nie tylko na gospodarstwa domowe, lecz również na przedsiębiorstwa, niemające dostępu do miejskich czy gminnych sieci kanalizacyjnych. Proponowane szamba betonowe (warmińsko-mazurskie) otrzymały pozytywne rekomendacje od niezależnych instytucji badawczych, co dodatkowo skłania do ich zakupu i montażu przy gospodarstwie domowym. Odprowadzanie nieczystości płynnych na obszarach bez dostępu do większych instalacji kanalizacyjnych jest utrudnione, jednak odpowiednio dobrane zbiorniki na szambo, ułatwiają to zadanie. Sprzedawane zbiorniki posiadają maksymalną pojemność do dwunastu metrów sześciennych, mogą być montowane pionowo i poziomo, wykwalifikowany personel pracowniczy, pomoże nam w doborze najlepszych rozwiązań.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

25 041 INF
55 How to choose esp? Simply choose us! Why?

Do you know anything about SEO and email marketing? Do you have your own shop with online webiste or a company which needs continuous contact with clients? That"s why we are here - to help you and to build great and open audience! If you only know a little about SEO and all email stuff connected with internet marketing - we are here to explain everything. At first let us tell you something about ESP. This is email service provider known also as a company which offers email services - this company should create and send newsletters or emails to your clients. SEO is a search engine optimization - it helps in finding your company or website online. If you want to build an audience - you have to take care about SEO and about contact with your customers. If you don"t know how to choose esp to create good cooperation - we are a company with the best employees. They are well educated and opened for your suggestions. Don"t hesitate - choose us!

Adres www: http://www.emailvendorselection.com/customer-support-choosing-right-esp/

Nasza ocena: 10

20 820 INF
56 Wyroby metalowe dla budownictwa

Nie zwracamy zbyt dużej uwagi, ilu produktów wokół nas zapewnia nam bezpieczeństwo i wygodę. Gdyby nie istniały takie produkty, jak na przykład wzmocniony metal (expanded metal), nasze życie byłoby znacznie trudniejsze i niewygodne. Niektóre towary wykonane ze stali i metalu są szczególnie potrzebne dla kilku części przemysłu lub architektury. Perfopol to duża firma, założona w 1993 roku, a nasza fabryka znajduje się w Starachowicach w Polsce. Tworzymy akcesoria szczególnie przydatne w wielu zastosowaniach dla Ciebie. Naszym głównym celem jest zapewnienie najlepszego sprzętu dla osób, które kupują rzeczy w naszym sklepie. Więc przygotowaliśmy unikalną ofertę, która zawiera wiele produktów wykonanych ze stali, między innymi wzmocnione i przerobione metalowe blachy (expanded metal), tkane siatki i oczka spawane. Wiemy, jak ważna jest jakość i niezawodność w każdych warunkach. Każdego dnia nasi pracownicy, którzy mają dużą wiedzę, zwracają uwagę, czy w naszej ofercie posiadamy wszystkie potrzebne produkty dla naszych klientów.

Adres www: http://www.perfopol.com/Expanded_metal

Nasza ocena: 10

19 909 INF
57 brak zdjęcia
Saldeosmart program - wydajny i prosty w użytkowaniu

Firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się usprawnianiem pracy pod kątem nowoczesnych rozwiązań informatycznych proponuje państwu saldeosmart program (warszawa). To specjalna aplikacja stworzona do odczytywania skanowanych dokumentów oraz automatycznego uzupełniania informacji. Umożliwia przeniesienie danych do pliku, a także ich import w programie księgowym. Wszystkie operacje powodują zyskanie dodatkowego czasu, sprzyjają usuwaniu błędów i przyczyniają się do usprawnienia pracy księgowego. Saldeosmart program (warszawa) pozwala na znaczne przyspieszenie w zakresie odpowiedniego przygotowywania dokumentów w twoim zakładzie pracy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

20 700 INF
58 brak zdjęcia
Porównanie ofert OC w dobrej multiagencji

Posiadanie ubezpieczenia OC jest niezbędne dla każdego kierowcy. Mało jest jednak rzeczy, które wymagają równie gruntownego przemyślenia jak ubezpieczenie OC. Porównanie ofert OC pozwala sprawdzić, która oferta jest dla nas rzeczywiście najbardziej korzystna. Taką możliwość będą Państwo mieli, jeśli odwiedzicie naszą stronę internetową, która powstała po to, by ułatwić życie osobom zainteresowanym tematem ubezpieczeń. Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń, ponieważ naszymi współpracownikami jest aż trzydzieści towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu znalezienie perfekcyjnej oferty staje się niezwykle łatwe, dlatego naprawdę warto skorzystać z naszej oferty. Już wielu osobom pomogliśmy znaleźć odpowiednie dla siebie ubezpieczenie OC. Porównanie ofert pozwala doskonale poznać plusy i minusy każdej z ofert. Dokładne przemyślenie swojej decyzji w kwestii ubezpieczenia OC niewątpliwie procentuje!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

20 277 INF
59 Ekodynamics - nowoczesne hale magazynowe

Ekodynamics to nowoczesne hale magazynowe stworzone specjalnie z myślą o potrzebach przemysłu i rolnictwa. Doświadczenie, profesjonalizm oraz terminowość to główne wyznaczniki, którymi kieruje się nasze przedsiębiorstwo. Tworzymy bezpieczne i niezawodne hale magazynowe, namioty, a także zapewniamy wynajem przestronnych namiotów bankietowych na potrzeby imprez kulturalnych. Przekonaj się, iż Ekodynacmis to rozwiązania stworzone właśnie dla ciebie. Wybierz rozsądne ceny, wsparcie techniczne oraz innowacyjne pomysły. Zapoznaj się z naszymi certyfikatami oraz opiniami klientów, którzy skorzystali z naszych rozwiązań.

Adres www: http://www.ekodynamic.com.pl/pl/hale-przemyslowo-magazynowe/

Nasza ocena: 10

20 540 INF
60 brak zdjęcia
Szkolenia BHP w Warszawie w ofercie firmy Sabix

Systemy bezpieczeństwa i higieny pracy znajdują się w wielu firmach, które posiadają technologie produkcyjne lub wyposażenie które musi być używane zgodnie z przeznaczeniem, gdyż niewłaściwe jego zastosowanie może doprowadzić do wypadku. Dlatego też rytmy pracy w takich firmach uwarunkowane są przez odpowiednie przepisy BHP. Aby jednak przepisy te były żywe i pracownicy mieli świadomość ich istnienia i stosowali się do nich, konieczne są regularne szkolenia BHP. Warszawa jest miastem, w którym bardzo wiele systemów BHP jest wykorzystywanych w filmach, które traktując poważnie tworzenie tego rodzaju systemów zlecają ich okresowy przegląd, udoskonalanie, a także realizowane przez podwykonawców szkolenia BHP. Warszawa jest miastem, w którym tego rodzaju usługi realizuje firma Sabix.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

19 475 INF
61 Profesjonalnie wykonane nadruki na kablach

Może mało kto zwraca uwagę na oznakowanie okablowania i napisy, jakie możemy znaleźć na tego typu elementach wyposażenia sprzętu elektronicznego, ale faktem jest, że są one niezbędne i opatrzony jest nimi każdy kabel znajdujących się w naszym domu bądź miejscu pracy. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, kto wykonuje nadruki na kablach? Otóż nasza firma może pochwalić się tego typu możliwościami, ponieważ posiadamy doskonałe drukarki, stworzone do tego, by jak najsprawniej i w pełni profesjonalnie wykonywać nadruki na kablach, które będą dobrze widoczne i nie będą się ścierały. Polecamy te usługi.

Adres www: http://www.hitmark.pl/Hitachi_UX-D160W

Nasza ocena: 10

19 105 INF
62 brak zdjęcia
Odszkodowania za wypadki w ofercie kancelarii Incapital

Wypadki różnego rodzaju, kraksy samochodowe, wypadki którym ulegamy w miejscach pracy i tym podobne nieszczęścia, które nas dotykają są okazją, żeby wywalczyć za nie odpowiednie odszkodowania. Trójmiasto to region Polski, w którym dochodzi do bardzo wielu różnego rodzaju wypadków i szkód, nie tylko komunikacyjnych, ale także mających miejsce w różnych innych dziedzinach życia. W większości z tych sytuacji możliwe są do uzyskania na rzecz osoby poszkodowanej odpowiednie odszkodowania. Trójmiasto jest regionem, w którym tego rodzaju pracami w zakresie walki o odszkodowania dla swoich klientów zajmuje się między innymi kancelaria prawnicza Incapital. Oferuje ona także liczne inne usługi w zakresie windykacji należności lub też zarządzania nieruchomościami.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

18 596 INF
63 brak zdjęcia
Moderne geschweißte drahtgitte

Unsere Firma bietet die höchste Service-Qualität Schweißen und die Herstellung von hochohmigen Metall. Geschweißte drahtgitter Preis sind angemessen für die Qualität, aber akzeptabel niedrig - wir sind offen für Verhandlungen mit unseren Kunden. Der Hauptvorteil unserer Produktion ist eine hohe Flexibilität bei der Herstellung von Metall- und Stahl - wir tun können , zum Beispiel Netz małychi sehr große Netz. Unsere geschweißte Gitter sind die Antwort auf Ihre Probleme mit diesen Materialien verbunden sind. Geschweißte drahtgitter preis maßgeschneiderte Aufträge zu erfüllen. Willkommen zur Zusammenarbeit!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

16 402 INF
64 brak zdjęcia
Obsługa prawna firm i klientów prywatnych

Porady prawne świadczone w kancelarii radcowskiej PG z Krakowa dotyczą podmiotów korporacyjnych krajowych i zagranicznych, jak i osób prywatnych, zgłaszających się w sprawach dotyczących prawa cywilnego, karnego czy rodzinnego. Dla radców i adwokatów z wymienionej kancelarii jednym z najczęściej podejmowanych zagadnień są sprawy rodzinne o rozwód i opiekę nad dzieckiem, które wymagają od specjalistów dużej dyskrecji, odpowiedzialności i obszernej wiedzy merytorycznej. Na konsultacje adwokackie umówimy się w interesującym nas miejscu i czasie drogą telefoniczną lub elektroniczną, możemy też wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie kancelarii. Zaproponowane porady prawne, niezależnie od zakresu tematycznego i stopnia skomplikowania, na pewno będą charakteryzować się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością i transparentnością. Wszystkie omawiane kwestie podczas konsultacji adwokackich są poufne i niedostępne dla osób trzecich.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

15 746 INF
65 brak zdjęcia
Profesjonalny weterynarz w Krakowie

Gabinet Weterynaryjny Biały Kieł to miejsce, w którym leczymy wszystkie zwierzęta. Jeśli zauważyłeś, że Twój pupil ma się gorzej, koniecznie weź je na konsultację ze specjalistą. Nasza lecznica działa od wielu lat, w związku z tym mamy duże doświadczenie i możesz nam w pełni zaufać. Twój zwierzak będzie w dobrych rękach. Lecznica dla zwierząt Kraków to przede wszystkim doskonali specjaliści, którzy mają znakomite podejście. Możesz być pewnie, że Twój najlepszy przyjaciel będzie pod właściwą opieką. Każda wizyta zaczyna się od szczegółowego przeglądu, który kończy się diagnozą. Gdy ustalimy przyczynę choroby, dobierzemy odpowiednie metody leczenie oraz leki, które przyspieszą regenerację. Lecznica dla zwierząt Kraków oferuje usługi na najwyższym poziomie. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, który pozwala wykryć różnorodne choroby w bardzo krótkim czasie. Służymy również cennymi poradami dla właścicieli i pomocą w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, jaki zwierzak do nas trafia, pomożemy każdemu.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

14 376 INF
66 brak zdjęcia
Naszą specjalnością są dobrze przeprowadzone inwentaryzacje

Inwentaryzacja i remanent to procesy, które potrzebne są do przeprowadzenia niemal w każdej firmie. Nie każde przedsiębiorstwo posiada jednak odpowiednio do tego wyszkolonych pracowników w związku z czym nie zawsze są one poprawnie przeprowadzane. Nasza firma specjalizuje się w takich usługach jak inwentaryzacja środków trwałych oraz obrotowych, remanent, zestawienie uzyskanych danych w formie czytelnego raportu, analiza danych, propozycje optymalnych rozwiązań. Posiadamy duże doświadczenie dlatego nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością. Inwentaryzacja środków trwałych to nie tylko zliczenie posiadanych przez firmę zasobów, ale również określenie rozbieżności pomiędzy tym co przedstawiają dokumenty, a stanem faktycznym. Kompleksowość naszych usług sprawia, że mamy bardzo dobrą ofertę, a realizowane przez nas procedury ustalane są indywidualnie tak, aby dopasować je do wymogów klienta.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

13 505 INF
67 brak zdjęcia
Wysokiej jakości łożyska stożkowe dla motoryzacji

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Centrum Zaopatrzeniowego Champion, który zajmuje się produkcją wysokiej jakości łożysk stożkowych. Są one dokładnie przedstawione na naszej stronie firmowej Champion-Lozyska, której oferta dociera do wielu klientów wysilających się w branży motoryzacyjnej. Utworzyliśmy różnorodne łożyska stożkowe, z zastosowaniem najnowszej technologii. One pozwalają nam spełnić potrzeby i oczekiwania klientów, którzy się do nas zgłaszają. Zaopatrujemy każdy przemysł w nasze łożyska stożkowe, które są znane z wysokiej funkcjonalności i wytrzymałości. W naszym asortymencie pojawiły się jeszcze inne produkty, jak pasy, sprzęgła, pneumatyka i wiele innych. Dzięki nim docieramy do nowych potrzeb naszych klientów wysilających się w różnej dziedzinie przemysłu gospodarczego. Dodatkowo większość naszych produktów ukazujemy w bardzo atrakcyjnej cenie, na ciekawych warunkach rozliczeniowych.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

12 652 INF
68 brak zdjęcia
Zastrzeżone prawnie barwy i symbole narodowe

Godła państwowe to symbole prawnie chronione, których niszczenie i nie szanowanie wiąże się z licznymi restrykcjami prawnymi. Istniejące państwa mają swoje indywidualne godła państwowe będące ich znakiem rozpoznawalnym. Firma MAG-DAL FLAGI, MASZTY wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów oferuje flagi, godła państwowe, proporczyki itp. . Wszystkie tworzone produkty są wysokiej jakości, różnych rozmiarów i z różnych materiałów. W zależności od indywidualnych preferencji klienta podmiot każde zamówienie realizuje solidnie i terminowo. Godła państwowe tworzone są w różnej technice są emaliowane - wypukłe. Prezentowane i zastrzeżone barwy wyśmienicie oddają i podkreślają ważność godła państwowego. Każdy klient wybierze interesujące jego produkty dzięki, którym eksponowanie symboli narodowych przynosi wymierne korzyści szczególnie Państwu. Oferowane rzeczy charakteryzują się trwałością. Firma ma bogatą ofertę wszelkiego rodzaju proporczyków firmowych, flag i masztów. Pomaga to niejednej firmie w zdobyciu pozycji na rynku.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

12 386 INF
69 brak zdjęcia
Metalowe kosze na śmieci nadal najbardziej eleganckie i odporne

Kosze metalowe spotykane są w wielu miejscach, w których potrzeba zamontować eleganckie i jednocześnie trwale wyposażenie. Są one najbardziej odporne na akty wandalizmu, do których niestety ciągle dochodzi w przestrzeni publicznej. W wielu zabytkowych miejscach używane są kosze metalowe wykonane z odlewów żeliwnych, które idealnie wpisują się w zabytkową stylistykę danego miejsca i łatwo mogą być uznane za pochodzące z dawnych czasów zabytki. W produkcji różnego rodzaju koszów na śmieci specjalizuje się firma Akpol Plus. Wykonuje ona wiele zamówień dla gmin, firm oraz instytucji. W firmie tej można zamówić kosze na śmieci idealnie pasujące do każdego otoczenia.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

11 519 INF
70 brak zdjęcia
Play-lotto - twoje wygrane czekają na ciebie

Losowania gier liczbowych mają swoich wiernych fanów, którzy obstawiają różne kombinacje liczb, w nadziei, że główna wygrana powędruje właśnie na ich konto. Dzięki stworzonemu przez nas serwisowi jest to jeszcze bardziej prawdopodobne, gdyż dajemy ci możliwość gry w najbardziej dochodowych zakładach liczbowych na świecie. Jedną z gier, którą ci oferujemy, jest super ena lotto. Jednak do dyspozycji masz kilkanaście możliwości zakładów z terenu Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Wygrane europejskie i amerykańskie często przechodzą do historii ze względu na ich wysokość sięgającą nawet kilkuset milionów euro. Super ena lotto to tylko jedna z takich gier. Aby zacząć grać, wystarczy się bezpłatnie zarejestrować w naszym serwisie. Zapraszamy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

11 446 INF
71 Transport zmarłych w kraju i zagranicą

Zakład pogrzebowy Styks oferuje swoim klientom kompleksowe usługi pogrzebowe, w tym transport zmarłych. Co więcej, może to być transport zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i transport zagraniczny. Firma oferuje także transport zwłok z Polski do innych krajów. Ogromnym atutem przedsiębiorstwa jest doświadczenie zdobywane od 1992 roku. Dzięki temu firma może pochwalić w pełni profesjonalnym podejściem do tak ważnego zajęcia. Pracownicy zakładu są specjalnie wyselekcjonowani, co zapewnia odpowiedni profesjonalizm i powagę w pracy. Firma dysponuje także profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości zapewniającym szybki i bezproblemowy transport zmarłych.

Adres www: http://www.styks.net.pl/zakres-uslug/transport-zwlok

Nasza ocena: 10

10 388 INF
72 brak zdjęcia
Tani ślusarz w Warszawie

Potrzebny Ci dobry ślusarz? Warszawa to miasto, w którym bez problemu odnajdziesz wielu ekspertów. Salon ATW Securex oferuje swoim klientom wszelkie usługi, związane z zabezpieczeniami mieszkań czy biur. Firma prowadzi również sprzedaż oraz montaż drzwi antywłamaniowych, dzięki którym żaden złodziej nie będzie miał szans dostać się do domu. Decydując się na wybór ATW Securex zyskujesz pewność, że Toje mieszkanie stanie się o wiele bardziej bezpieczne i nie będziesz musiał się o nie martwić podczas wyjazdów na dłuższy czas. Potrzebujesz dorobić zapasowy komplet kluczy? Z pewnością przyda Ci się profesjonalny ślusarz. Warszawa już czeka, byś odnalazł w niej najlepszy salon. Z pewnością szybko otrzymasz duplikat swoich kluczy. ATW Securex prowadzi również całodobowe pogotowie zamkowe, więc jeśli zdarzy Ci się sytuacja, że nie będziesz mógł dostać się do swojego mieszkania, specjaliści natychmiast przyjadą z pomocą.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

10 135 INF
73 brak zdjęcia
Foto Studio Hexa - fotograf na ślub

Foto Studio Hexa to znakomity wybór, jeżeli komuś potrzebny jest dobry fotograf na ślub. Gliwice oraz województwo opolskie to miejsca, gdzie działa nasza firma. Wykonujemy profesjonalne fotografie ślubne, portretowe i biznesowe, na najlepszym możliwym sprzęcie. Nasza firma działa od 1997 roku i przez ten czas zyskaliśmy sobie opinie jednej z najlepszych w tym regionie. Dobry fotograf na ślub (Gliwice) to taki, który potrafi dostrzec i zachować na zdjęciu magię chwili. Nasza firma dysponuje znakomitym sprzętem, w tym drukarką wielkoformatową Epson, pozwalającą drukować zdjęcia w fantastycznej jakości.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

9 890 INF
74 Zorganizujemy zabawę dla Waszych dzieci

W przedszkolu i szkołach pojawia się odpowiednia ilość dzieci, którym to nauczyciele co pewien czas chcą zorganizować odpowiednią zabawę. Jeśli również i Wy o tym myślicie, to zachęcamy, aby skorzystać z naszej oferty. Od dłuższego czasu posiadamy doświadczenie w organizacji takich zabaw dla dzieci. Zadbamy o właściwe miejsce, jedzenie, nocleg, jak i wiele innych rzeczy. Na pewno Wasze dzieci będą mogły czuć się pod naszym nadzorem bardzo bezpieczne. Przekonujemy, że nasze imprezy dla dzieci okazują się dla nich świetnym wypoczynkiem, a zarazem dodatkową formę edukacji. Na pewno będą zadowoleni z ciekawych atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy. W taki sposób organizujemy imprezy dla dzieci, które sprawdzają się już w mniejszych i większych grupach. Zachęcamy, aby zarówno instytucje, jak i rodzice zapoznali się z pełnym pakietem naszych usług. Dodatkowo informujemy, że posiadamy bogate portfolio, świadczące o naszych usługach.

Adres www: http://www.vesna.pl/index.php?page=imprezy-dla-dzieci

Nasza ocena: 10

9 618 INF
75 brak zdjęcia
Wybierz usługi doświadczonego fotografa

Warto, aby na Twoją uroczystość ślubu i wesele przybył fotograf, który spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Przygotuje sesje i zdjęcia, do których będziecie bardzo chętnie zaglądać. Dodatkowo wszyscy goście będą mogli być na nich ujęci w odpowiedni sposób. Na pewno umożliwi nam to fotografia ślubna Poznań, która posiada bardzo wiele ciekawych pomysłów na każdy ślub i wesele. Jej doświadczenie jest tak duże, że jest w stanie podejść do każdego klienta indywidualnie. Chętnie zapoznaje się z oczekiwaniami pary młodej. Decyduje się na zorganizowanie dla nich sesji, jak i wytłumaczenie im wszystkich zdjęć, które będą realizowane podczas takiej uroczystości. Wyjaśnimy, z jakiego sprzętu fotograficznego korzystamy, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Właśnie dzięki temu nasza oferta, fotografia ślubna Poznań, jest coraz chętniej wybierana przez klientów. Chętnie zapoznają się z naszym bogatym portfolio, w którym widać przeróżne zdjęcia, które przygotowaliśmy dla swoich klientów. I czynimy tak przez cały czas.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

9 619 INF
76 brak zdjęcia
Nowoczesne bramy uchylne

Garaż jest niezwykle ważnym i reprezentacyjnym miejscem, zwłaszcza gdy jest położony frontalnie do ulicy. W takich przypadkach garażowe bramy uchylne powinny zostać specjalnie zaprojektowane pod kątem nie tylko funkcjonalności, lecz również elegancji i zgodności z wystrojem reszty fasady naszego domu jednorodzinnego. Jednym z czołowych dystrybutorów bram garażowych i przemysłowych oferującym też usługi montażu i serwisu bram, jest firma Spedgar. Bramy garażowe możemy podzielić na kilka kategorii, a jedna z nich będzie zawierała sposób ich otwierania. W tej grupie wymienimy w pierwszym rzędzie garażowe bramy uchylne, rozwierne oraz segmentowe, właśnie te trzy grupy są najchętniej wybierane przez klientów indywidualnych i biznesowych zgłaszających się do firmy produkcyjno-usługowej Spedgar. W każdym z wymienionych powyżej rodzajów bram garażowych można z powodzeniem zainstalować systemy automatyki, które znacząco ułatwiają i czynią wygodniejszym korzystanie z nich.

Adres www:

Nasza ocena: 10

8 660 INF
77 brak zdjęcia
Tanie przesyłki kurierskie nie muszą być nieprofesjonalne!

Na polskim rynku usług kurierskich dominuje jedna zależność. Mianowicie profesjonalne usługi kurierskie są ogromnie drogie. Natomiast te tanie są świadczone nieterminowo i chaotycznie. Ewenementem jest jedynie firma FAST POST. W czym tkwi jej fenomen? Otóż jako jedyna tanie przesyłki kurierskie dowozi terminowo do miejsca odbioru. Co więcej, stałym klientom proponuje specjalne warunki współpracy. Przed nadaniem tanie przesyłki kurierskie zainteresowani mogą uprzednio wycenić na witrynie firmy. Wszystkie ładunki są wreszcie traktowane ze szczególną ostrożnością. W FAST POST można więc zlecać przewóz wyrobów ceramicznych, obrazów, rzeźb.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

7 894 INF
78 brak zdjęcia
Sprzedaż ubrań z dodatkami krawieckimi

Przedsiębiorstwo zarejestrowane pod nazwą Świat Cekinów jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości ubrań z ciekawymi dodatkami. W ofercie znajdują się koszulki, na których umieszczane są ozdobne cekiny. Elementy tego typu tworzą ciekawe wzory, dzięki którym koszulki prezentują się bardzo estetycznie. Warto dodać, że koszulki, na których umieszczane są cekiny charakteryzują się bardzo wysokim poziomem komfortu. Są one dostępne w wielu rozmiarach dla dzieci oraz osób dorosłych. Warto dodać, że ozdoby umieszczane na koszulkach trzymają się ich pomimo nawet bardzo intensywnego użytkowania.

Adres www:

Nasza ocena: 10

7 589 INF
79 brak zdjęcia
Wózki Tutek- bezpieczeństwo i estetyka

Akcesoria i wózki Tutek są znane od przeszło 40 lat. Firma Tutek to renomowana Polska marka, która przy produkcji dba zarówno o wysoki poziom bezpieczeństwa maluchów, jak i o ponadczasową, unikatową estetykę swoich produktów. Wózki Tutek są jednymi z najczęściej wybieranych przez rodziców w Polsce i całej Europie. Sklep internetowy Oskar posiada w swojej ofercie bogaty wybór akcesoriów i wózków dziecięcych najlepszych marek i w najlepszych cenach. U nas kompleksowo zaopatrzysz siebie i swojego malucha w niezbędne przybory, znajdziesz bezpieczny i konkurencyjny cenowo wózek, a dzięki fachowej obsłudze i profesjonalnym podejściu do transakcji zakupy będą czystą przyjemnością.

Adres www:

Nasza ocena: 10

7 086 INF
80 automatyka do bram
wysokiej jakości automatyka do bram

Każdy posiadacz domku stara się, by obsługa bramy była przyjemna. automatyka do bram sprawdza się w każdego rodzaju bramach. DYSIEWICZ Ślusarstwo, Kowalstwo Artystyczne oferuje wysokiej jakości bramy kute na indywidualne zamówienie. Właściwie dobrana automatyka do bram pozwala na sprawne i bezpieczne jej użytkowanie. Zależnie do zapotrzebowania firma DYSIEWICZ oferuje automatykę do każdego rodzaju bram wjazdowych i garażowych. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji bram garażowych i wjazdowych. Dzięki czemu wszystkie oferowane produkty są najwyższej jakości. Firma ma certyfikaty potwierdzające wysoką jakość.

Adres www: www.kowalstwo24.com

Nasza ocena: 10

6 896 INF
81 okna aluminiowe
Najwyższej jakości okna aluminiowe!

Nasza firma ALGLAS już od ponad dziesięciu lat produkuje dla Państwa wysokiej jakości konstrukcje aluminiowe różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi doskonałe okna aluminiowe, konstrukcje harmonijkowe, ogrody zimowe, zadaszenia, witryny aluminiowe i wiele więcej. Oferowane przez nas okna aluminiowe doskonale zaspokoją Państwa potrzeby i oczekiwania. Wykonane są niezwykle starannie i solidnie, dzięki czemu są ogromnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym odznaczają się także bardzo atrakcyjnym wyglądem. Nasze wyroby to doskonałe połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny!

Adres www: www.alglas.pl

Nasza ocena: 10

6 897 INF
82 brak zdjęcia
Nemezis24 - prywatny detektyw Warszawa.

Firma Nemezis24 - prywatny detektyw (Warszawa) działa na rynku od wielu lat i posiada na swoim koncie wielu klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług. Działamy szybko, dyskretnie i rzetelnie. Dla nas każde zlecenie jest bardzo ważne i podchodzimy do niego w sposób indywidualny. Prywatny detektyw (Warszawa) posiada licencje na szeroki zakres usług, co daje nam możliwość rozwiązywania zleconych nam spraw w różnoraki sposób, tak by sprawa została pozytywnie rozwiązana na korzyść klienta. Nasze dowody przydatne są w sądzie lub w innych sytuacjach, w których są one wymagane. Zapraszamy do współpracy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

6 900 INF
83 brak zdjęcia
Domy szkieletowe - piękne, tanie i ciepłe

Piękny drewniany dom jest marzeniem wielu. Z małym balkonem, werandą, gdzie można siedzieć do wieczora i marzyć. Aby to marzenie stało się rzeczywistością i to w szybkim tempie wystarczy zdecydować się na domy szkieletowe. Pomysł który do nas przywędrował ze Szwecji by stawiać domy o lekkiej drewnianej konstrukcji, tylko z murowanym fundamentem okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu dwóch do czterech miesięcy możemy mieć dom, w zależności od stanu w jakim chcemy go odebrać. Domy szkieletowe pomimo swej konstrukcji są bardzo ciepłe, ale i energooszczędne. Największym atutem tych domów jest cena - dużo niższa niż murowanych.

Adres www:

Nasza ocena: 10

6 898 INF
84 brak zdjęcia
Jeansy męskie - tanio - www.centrumwolka.pl

Jeżeli interesują Cię modne i solidnie wykonane jeansy męskie (tanio) to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W Hurtowni Odzieżowej Wólka Kosowska znajdziesz szeroki wybór odzieży męskiej - bluzy, kurtki, koszule a także, jak już wcześniej wspomnieliśmy jeansy męskie. Tanio, szybko oraz profesjonalnie - właśnie to możemy Ci zagwarantować. Zawsze mamy atrakcyjne i przystępne ceny, dbamy o szybką przesyłkę do Klienta a także indywidualnie traktujemy każde zamówienie. W ofercie naszego Centrum Odzieżowego znajdziesz również odzież damską i dziecięcą. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

6 666 INF
85 http://detektyw.krakow.pl/

Specjalnie dla Państwa prowadzimy profesjonalne biuro detektywistyczne. Kraków jest dużym miastem, które codziennie korzysta z pomocy, jaką oferujemy. Jesteśmy w stanie zgromadzić wszelkie dowody, które zostaną wykorzystane w postępowaniu sądowym. Dodatkowo zajmiemy się wykryciem podsłuchów, śledzeniem osób. Jeśli masz wątpliwości co do wierności swojego partnera - odwiedź już teraz nasze biuro detektywistyczne. Kraków zaprasza serdecznie! Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, które pozwala nam na sprawne działanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.detektyw.krakow.pl

Adres www: http://detektyw.krakow.pl/

Nasza ocena: 10

6 218 INF
86 dachy z trzciny
Podobają Ci się dachy z trzciny? Możesz taki mieć z trzcinomania.pl

Proponujemy Państwu dachy z trzciny. Ze względu na swoją wyjątkową trwałość, ten surowiec zyskuje uznanie polskich klientów. Ponadto dachy z trzciny są ekologiczne i wyglądają pięknie. Trzcinomania zajmuje się trzcinowymi pokryciami dachowymi - ale to nie wszystko, co robimy. Produkujemy również ogrodzenia, meble oraz kamienne grille. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nasza stronę: www.trzcinomania.pl. Tam znajdziesz garść niezbędnych informacji. Dzięki nam docenisz zalety niezwykłego materiału, jakim jest trzcina. Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Adres www: www.trzcinomania.pl

Nasza ocena: 10

4 430 INF
87 brak zdjęcia
Zanalizujemy twoje białka strukuralne

VitaInSilica to znana w Polsce firma bioinformatyczna zajmująca się dostarczaniem klientom narzędzi ułatwiającym analizę biologiczną. Analiza struktury białek to jedno z działań, jakimi zajmuje się ta profesjonalna firma. VitaInSilica dostarcza systemy i metody badań biologicznych, które usprawniają pracę, ale także pozytywnie podnoszą wartość takich badań. Analiza struktury białek to niejedyna propozycja tej firmy. Zgłaszają się do niej klienci z różnorodnymi badaniami i problemami zarazem, a VitaInSilica staje na wysokości zadania, żeby je rozwiązać. Jest to dobry partner wspomagający naukę.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

928 INF
88 brak zdjęcia
Schody, blaty, parapety granitowe GRATEX

Granit i marmur to specjalność naszej firmy! Firma GRATEX (www.tzgratex.pl) oferuje Państwu szeroki zakres usług w zakresie obróbki kamienia oraz wykonywania produktów kamiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi schody, blaty, stoły i parapety granitowe (Wrocław). Wszystkie wykonane przez nas elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz wyróżniają się niezwykłą elegancją, trwałością, funkcjonalnością i odpornością na uszkodzenia. Ponadto wszystkie produkty i usługi oferujemy w bardzo korzystnych cenach! Zapraszamy na www.tzgratex.pl po najlepsze schody i parapety granitowe (Wrocław)!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

3 523 INF
89 brak zdjęcia
Już teraz najwyższego gatunku tarcica sucha!

LudwikStyl to firma, która oferuje klientom między innymi tarcicę. Jest tu dostępna w różnych wariantach a więc jako tarcica sucha, ale i dębowa. Każda jednak jej postać zasługuje na szczególne wyróżnienie. Dlaczego? Jest to bowiem tarcica sucha bardzo dobrego gatunku. Jednostka ta bowiem wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia tejże branży do jej uzyskiwania. A więc skomputeryzowane tartaki, suszarnie. Ich odgórne sterowanie elektroniczne daje gwarancję, że wszelakie jej procesy uzyskiwania są odpowiednio koordynowane także pod względem używanych substancji, owocując uzyskaniem tarcicy o wyjątkowej strukturze.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

885 INF
90 brak zdjęcia
Trwałe prostowanie włosów w Łodzi

Chcesz mieć piękne, lśniące i idealnie proste włosy? Zapoznaj się z ofertą naszego salonu na www.szalone-nozyczki.com, gdzie jedną z wielu ofert jest własnie trwałe prostowanie włosów (Łódź). Posiadamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowanych fryzjerów, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób profesjonalnie oraz bezpiecznie wykonać trwałe prostowanie włosów (Łódź). Gwarantujemy Ci pełne zadowolenie z nowej fryzury. Używamy tylko oryginalnych produktów do prostowania włosów, które dbają o włos nie niszcząc jego struktury. Po zabiegu prostowania Twoje włosy będą nie tylko proste, ale również zdrowe.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

3 885 INF
91 brak zdjęcia
Włazy żeliwne na www.lmb-odlewnia.com

Zakład Odlewniczy LMB Lefek Miler Banasik Sp. z o.o. www.lmb-odlewnia.com to producent najwyższej jakości wyrobów żewliwnych i innych. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak: włazy żeliwne i żeliwno-betonowe, włazy teleskopowe, wpusty ściekowe, pierścienie dystansowe oraz skrzynki uliczne. Oferowane przez nas produkty wyróżniają dużą wytrzymałością, funkcjonalnością i starannością wykonania. Wszystkie nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Zapraszamy na www.lmb-odlewnia.com po najlepsze włazy żeliwne w najlepszych cenach!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

333 INF
92 sale szkoleniowe
Kochtex.pl - sale szkoleniowe Poznań

Firma KOCHTEX posiada w swojej ofercie cztery sale szkoleniowe Poznań. Sale szkoleniowe Poznań są wyposażone w niezbędny sprzęt do przekazywania wiedzy kursantom. Firma Kochtex posiada w swojej ofercie bogaty catering i zapewnia swoim kursantom wyżywienie, nocleg oraz transport. Cztery sale szkoleniowe; sala szafirowa, brylantowa, diamentowa oraz sala perłowa znajdują się w ścisłym centrum Poznania. Trzy sale szkoleniowe brylantowa, diamentowa oraz szafirowa usytuowane są blisko dworca PKP i PKS dzięki czemu łatwo do nich dojechać. Zapraszamy wszystkich chętnych wykładowców do wynajmowania sal.

Adres www: www.kochtex.pl

Nasza ocena: 10

458 INF
93 brak zdjęcia
Najlepsza praca za granicą dla wszystkich

Firma Zaitmann to zdecydowany lider w pozyskiwaniu pracy dla Polaków za granicą. Dzięki tej firmie każdego dnia do zagranicznego raju wyjeżdża wielu naszych obywateli. To właśnie dzięki Zetimann dostępne są oferty praca hydraulik. Niemcy są zaś miejscem jej wykonywania. Każdy chętny znajdzie coś odpowiednio dla siebie. Wystarczy jedynie, że odwiedzi stronę internetową www.zeitmann.pl i skontaktuje się z przedstawicielem firmy. Na wyciągnięcie ręki jest praca hydraulik. Niemcy są doskonałym miejscem do realizowania działań tego typu. Nic tylko składać dokumenty jak najszybciej i skutecznie zarabiać dzięki agencji Zeitmann.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

3 934 INF
94 brak zdjęcia
Logistyka w pełni sił dostępna od zaraz

W dzisiejszych czasach podstawą gospodarki jest logistyka, która obejmuje zakres produkcji, magazynowania, transportu a także takiego zagadnienia jak spedycja. Niemcy czy jakiekolwiek inne państwa UE to obszar, który obejmują usługi firmy WL Logistik, która oferuje swoim klientom właśnie chociażby organizowanie przewozów międzynarodowych o najwyższej, jakości. A to wszystko dzięki długoletniemu doświadczeniu w zakresie nie tylko logistyki, ale także czemuś takiemu jak obszerna spedycja. Niemcy czy choćby Polska, nie ważne, ważne jest to, iż firma spełni oczekiwania swoich klientów. Wejdź na www.wl-logistik.pl/ i sprawdź ofertę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

3 178 INF
95 brak zdjęcia
Specjalistyczne blachy perforowane

Firma Soc-Tech oferuje swoim klientom blachy perforowane o różnych kształtach oczek – od kolistych do rombowych. Blachy perforowane mogą być stosowane przy elewacjach, przy podwieszanych sufitach czy też przy wszelkiego rodzaju osłonach. Najczęściej znajdują zastosowanie przy wentylacjach. Blachy wykonane są z solidnych materiałów. Projektanci wnętrz znaleźli kolejne możliwe wykorzystania tego typu blach, np.: przy półkach montowanych na ścianach lub w regałach oraz przy budowie schodów i balustrad. Sprawdzają się nawet w przypadku elementów oświetleniowych. Jak widać są to przedmioty mające wielorakie zastosowanie.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

3 862 INF
96 brak zdjęcia
Sprzedaż kamienia ozdobnego od oświęcimskiego Pa-Gi

Firma PA - GI w swojej ofercie posiada różnorodne artykuły do sprzedaży. Jeśli pragniecie Państwo zakupić węgiel, kruszywo budowlane, tusze i tonery, to wszystko to znajdziecie u nas. Chcecie na działce stworzyć oryginalne miejsce do wypoczynku - wykorzystajcie do dekoracji kamień ozdobny. Oświęcim jest terenem naszej dystrybucji tego materiału, ale nie oznacza to, że w inne rejony kraju nie dostarczamy. Kwestia pozostaje do indywidualnego ustalenia szczegółów Państwa zlecenia. Nasza firma dostosowuje się do każdego zamówienie indywidualnie, my jesteśmy dla klienta. Posiadacie pomysł na aranżację ogrodu w Oświęcimiu - użyjcie do tego nasz kamień ozdobny.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

3 259 INF
97 brak zdjęcia
Wypożyczalnia samochodów, jakiej jeszcze nie było!

Idealna wypożyczalnia samochodów, która spełni wszystkie twoje oczekiwania na naprawdę bardzo korzystnych warunkach finansowych jest już miejscem w zasięgu Twojej ręki. Taka właśnie jest wypożyczalnia samochodów od TRUST RENT A CAR. Firma ta prowadząc równolegle zarówno sprzedaż jak i najem aut używanych, rozpoznając na bieżąco zapotrzebowanie rynkowe, oferuje zarówno wynajem samochodów osobom indywidualnym jak i nawiązanie profesjonalnej współpracy z odbiorcą biznesowym. To właśnie z myślą o nim opracowała także specjalny pakiet biznesowy. Swoje zaś wszystkie usługi firma ta świadczy bardzo profesjonalne, za priorytet stawiając sobie osiągnięcie pełnego usatysfakcjonowania swoich klientów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

623 INF
98 Klamki drzwiowe w Twoim domu.

Przy zakupie odpowiednich dla naszego pomieszczenia drzwi warto także zwrócić uwagę na to, jak te drzwi otwieramy. I tu pojawiamy się specjalnie dla Was my! Oferujemy nowoczesne i designerskie klamki drzwiowe do każdego rodzaju pomieszczenia. Nie ważne czy to wejście do pokoju, biura, gabinetu, kuchni, czy sypialni. U nas zawsze znajdziesz to, co Cię z pewnością zainteresuje. Dostępne w naszym sklepie klamki drzwiowe są wytrzymałe i nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Naszych klientów cieszy także wyjątkowo niska cena, którą im oferujemy. Nic dziwnego, że nasze klamki spotykamy na co dzień w całej Polsce.

Adres www: http://klamki-drzwiowe.eu/o-nas

Nasza ocena: 10

412 INF
99 brak zdjęcia
Plener ślubny Kraków czyli wyjątkowe sesje małżeńskie!

Wśród wielu studiów fotograficznych, świadczących swoje usługi na krakowskim rynku, tylko nieliczne firmy oferują swoim odbiorcom zdjęcia w magicznej scenerii, współpracując często z profesjonalistami. Takim miejscem bez wątpienia jest studio Perfect Bride. Podmiot ten oferuje plener ślubny Kraków małżonkom w ramach swoich usług. Zawsze w wyjątkowej więc oprawie i stylizacji realizuje swoje ślubne zlecenia zdjęciowe. Tenże zaś plener ślubny Kraków zawsze jest proponowany przez tutejszy personel pracownikom w indywidualnym dopasowaniu do ich pasji, marzeń, oczekiwań. Wszystko zaś jest realizowane w sposób elastyczny w korzystnej ofercie cenowej.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

3 745 INF
100 Fotografia ślubna z Michałem Harą

Ślub to niezapomniany i bez wątpienia dla większości najpiękniejszy dzień w życiu. Warto więc zadbać o wspaniałą i niepowtarzalną pamiątkę. Fotografia ślubna wykonywana w Warszawie, która potrafi przenieść w czasie i na nowo ożywić emocje towarzyszące młodej parze w tak cudownym dniu. Em Hara to studio prowadzone przez profesjonalistów, warszawska fotografia ślubna dla nich to chleb powszedni i zarazem dzieło sztuki. Wkładają w nią całe serce i umiejętności aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Oferujemy konkurencyjne ceny w stosunku do innych fotografów, pełna fotorelacja z przygotowań ceremonii oraz wesela a następnie na życzenie klientów sesję plenerową.

Adres www: http://www.emhara.pl/o-nas

Nasza ocena: 10

1 507 INF
101 brak zdjęcia
Firma Almax oferuje drzwi wejściowe

Stołeczna firma Almax oferuje swoim klientom różnego rodzaju drzwi wejściowe w Warszawie i jej najbliższych okolicach. W bogatym asortymencie firmy znaleźć można drzwi wejściowe trzech różnych warszawskich producentów: Barański, KMT oraz Voster. Ważną i dobrą informacją dla klientów jest fakt, że firma ALmax oferuje nie tylko drzwi, ale również ich montaż na terenie Warszawy i jej okolic. Oprócz różnego rodzaju drzwi, firma ma w swojej ofercie inne artykuły wykończeniowe do wnętrz, takie jak glazura, terakota i artykuły łazienkowe, drzwi wewnętrzne i wiele innych.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 294 INF
102 ADM ze stolicy drukuje ulotki masowo

ADM to profesjonalna drukarnia cyfrowo-offsetowo-wielkoformatowa oferująca wyłącznie sprawdzone produkty. W jej ofercie można znaleźć pieczątki, plakaty, fotoksiążki czy ulotki. Warszawa jest miejscem, w którym marka działa, gdzie ADM funkcjonuje od wielu lat, co gwarantuje każdemu klientowi wysoką jakość działań opartych na dużym doświadczeniu marki. Warszawskie ulotki i inne propozycje tej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem firm, ale też klientów indywidualnych, którzy następnie chętnie wracają po kolejne propozycje tej marki. ADM to doskonały partner każdego przedsiębiorstwa o różnym charakterze.

Adres www: http://www.admpoligrafia.pl/u_Ulotki.html

Nasza ocena: 10

1 504 INF
103 brak zdjęcia
Miękkie i puszyste Ręczniki od JM

Ręcznik to przedmiot, który znajduje się w każdym domu. Każda osoba ma przynajmniej kilka ręczników i są one nierozłącznym elementem każdej kąpieli, pomagając w osuszeniu ciała. Są różne komplety ręczników - można podzielić ręczniki ze względu na wielkość czy materiał wykonania. Najlepsze komplety ręczników to takie, które doskonale chłoną wilgoć, stosunkowo szybko schną i powinny być one wytrzymałe. Nasza firma produkuje najlepsze ręczniki, więc zachęcamy do zapoznania się z naszą ich ofertą. Z pewnością każdy znajdzie tu ręcznik idealny dla siebie. Zapraszamy!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 502 INF
104 brak zdjęcia
Tachografy od CRKiDT typu cyfrowego

Centrum Rozliczania Kierowców i Doradztwa Transportowego to renomowana marka proponująca swoim klientom wyłącznie jakościowe działania. Do jej głównych obowiązków należą takie usługi jak szkolenia i rozliczanie kierowców, ale można od niej nabyć również ciekawe produkty. W specjalnej ofercie znajduje się chociażby tachograf cyfrowy, z którego firma sama korzysta. Łączy on w sobie funkcję zegara oraz prędkościomierza. Tachograf cyfrowy to jednak niejedyna propozycja tej zaawansowanej firmy. Znajdują się tutaj także czytniki kart chipowych i wiele innych interesujących klienta profesjonalnych urządzeń.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 415 INF
105 brak zdjęcia
Precyzyjne pranie dywanów. Warszawa zaprasza do Undust

Precyzyjne pranie dywanów (Warszawa) to czynność, która nie należy do przyjemności człowieka. Niemniej jednak, należy ją regularnie wykonywać - a to wszystko dla zdrowia domowników. Pomocną dłoń w zakresie prac porządkowych, zarówno w obiektach domowych, jak i biurowych wyciąga profesjonalna marka Undust group. Pranie dywanów (Warszawa), czyszczenie tapicerek czy po prostu mycie podłóg to początek bogatej oferty. Na tych czynnościach ona się nie kończy. A za co jeszcze odpowiedzialni są fachowcy firmy Undust group? By dowiedzieć się należy wejść na stronę internetową www.undustgroup.waw.pl.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 739 INF
106 brak zdjęcia
Utylizacja odpadów w bogatej ofercie

Przedsiębiorstwo o nazwie DESTYLACJE.PL to renomowana marka, której wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na trafne zidentyfikowanie oczekiwań odbiorców, a ich grono nieustannie ulega zwiększeniu. Utylizacja odpadów oraz rozpuszczalników stanowi trzon bogatej oferty. W dewizie firmy znajduje się z jednej strony maksymalizacja zadowolenia klienta, zaś z drugiej dbałość o środowisko przyrodnicze. Szeroko pojęte działania recyklingowe, w tym utylizacja odpadów to elementy, z których słynie podmiot. Co więcej, oferuje on także przygotowanie sprawozdań oraz rejestrację ilości wytwarzanych przez dane przedsiębiorstwo odpadów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 730 INF
107 Microsoft Dynamics usprawni sprzedaż

Konsulting to pożądana forma pomocy oraz doradztwa, z której korzysta większośc firm. Usługi w tym zakresie oferuje Indygo. Marka wspomaga swoich klientów opierając się o specjalistyczną wiedzę i kompetencje pracowników. Jednym z produktów, które marka stara się wdrażać jest licencja Microsoft Dynamics. Środowisko to sprawdza się w przypadku pracy wielu firm, dlatego też Indygo korzysta z jego działania. Microsoft Dynamics służy między innymi do obsługi sprzedaży, co wpływa na wzrost zainteresowania ora chęć korzystania z niego przez firmy handlowe.

Adres www: http://www.indygo.biz.pl

Nasza ocena: 10

1 263 INF
108 brak zdjęcia
Kancelaria adwokacka z indywidualnym podejściem we Wrocławiu

Indywidualne podejście do klienta jest niezmiernie ważne w branży prawniczej, zaś mierzenie sukcesu marki, sukcesem pojedynczego odbiorcy to rzadkość. Mimo tego faktu, taką dewizę posiada dolnośląska kancelaria adwokacka (Wrocław). Wykwalifikowana kadra, która posiada wieloletnią praktykę w biznesie to najmocniejsza strona przedsiębiorstwa. Otrzymane zaufanie nigdy nie jest zburzone. Kancelaria adwokacka (Wrocław) z pełną odpowiedzialnością rozwiązuje nawet najtrudniejsze powierzone sprawy. Co więcej, zapewnia swoim klientom współpracę opartą na dialogu - dzięki temu zainteresowany jest informowany o postępie pracy na każdym jej etapie.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 455 INF
109 brak zdjęcia
Statuetki - szeroki wybór w firmie Mediaform.

Jeżeli jesteśmy organizatorami wydarzenia sportowego, zawodów, rywalizacji sportowej i chcemy, aby zwycięzcy zostali właściwie uhonorowani warto odwiedzić stronę Mediaform.com.pl. Ta strona należy do firmy Mediaform, która zajmuje się produkcją i sprzedażą trofeów sportowych. Od tej firmy można kupić statuetki, puchary, czy też dyplomy i medale. Statuetki, które oferuje ta właśnie firma mogą być ogólne, albo metalowe. Specjalna oferta została przygotowana dla hodowców gołębi. Oferta statuetek przygotowanych specjalnie z myślą o hodowcach gołębi przez firmę Mediaform jest ciekawa i szeroka.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 310 INF
110 brak zdjęcia
Oświetlenie przemysłowe GTV

GTV jest międzynarodowym dystrybutorem oświetlenia. To duża firma, która oferuje głównie oświetlenie przemysłowe. W jej ofercie znajduje się również drugi dział, o którym warto poinformować. GTV oferuje także akcesoria meblowe. Jeżeli chcemy poznać ofertę firmy koniecznie należy odwiedzić stronę internetową, czyli Gtv.com.pl. Tutaj jasny podział asortymentu z pewnością pozwoli nam w krótkim czasie znaleźć poszukiwany produkt. Oświetlenie przemysłowe od GTV to oświetlenie ledowe. Ta firma oferuje zarówno projektory led, jak i naświetlacze, panele, czy żarówki led. W ofercie nie zabrakło również akcesoriów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 459 INF
111 brak zdjęcia
Tanie instalacje wod-kan śląsk

Jeśli swoistym przedmiotem zainteresowania są dla ciebie wysokiej jakości instalacje wod-kan (śląsk) to niezwłocznie powinieneś skontaktować się z obsługą firmy ETG-System. Wysoce wykwalifikowani oraz podiadający imponujące doświadczenie pracownicy udzielą ci wszelkich niezbędnych informacji, porad oraz wskazówek tak, aby usługa została w pełni dostosowana do twoich potrzeb. Co istotne, usługi firmy ETG-System nie ograniczają się wyłącznie do montażu. Na życzenie klienta pracownicy wykonują również audyty energetyczne, projekty, analizy rentowności instalacji, a nawet dobór rozwiązań. Instalacje wod-kan (śląsk) to niedroga inwestycja.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 218 INF
112 brak zdjęcia
Kreatywna fotografia reklamowa

Profesjonalnie wykonana fotografia reklamowa to narzędzie marketingowe, które buduje pozycję konkurencyjną każdej marki. To właśnie oferuje kadra specjalistów z F4 Studio. Jest to unikatowy podmiot gospodarczy, który tworzy nieszablonowe zdjęcia na cele komercyjne. Swoją kreatywnością firma wzbudziła zaufanie licznych odbiorców, którzy cenią także indywidualne podejście do każdego zamówienia. Oczywiście, fotografia reklamowa nie to całościowa oferta. Specjaliści zapewniają również scenariusz sesji zdjęciowej, profesjonalną stylizację oraz najpiękniejsze modelki. Ta kompleksowość jest najmocniejszą stroną firmy F4 Studio.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 621 INF
113 brak zdjęcia
Przewóz osób do Belgii - firma Vip-Line

Firma Vip-Line oferuje przewóz osób do Belgii, Holandii i innych krajów Europy. Wyjazdy ruszają z czterech województw wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Klienci mogą być pewni, że przewóz osób do Belgii oraz innych krajów będzie w komfortowych warunkach oraz bezpieczny. Firma oferuje także przewóz wycieczek, grup zorganizowanych, a także wynajem busów do Holandii i innych krajów. Klienci mogą liczyć na zawiezienie pod wskazany adres, odbiór pasażera z miejsca zamieszkania, niewielką liczbą współpasażerów oraz wiele innych udogodnień podczas podróży.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 415 INF
114 brak zdjęcia
Litery przestrzenne tworzone przez agencję Wycinek

Znaki i litery przestrzenne (Poznań) to podstawa oferty firmy Wycinek. Jest to nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja reklamowa. Przedsiębiorstwo tworzą odpowiednio wykwalifikowani specjaliści oraz pasjonaci, wspólnie stanowiąc profesjonalną i pomysłową załogę. Odpowiednie doświadczenie na rynku, znajomość zagadnień branżowych oraz miła, fachowa obsługa i profesjonalne doradztwo stanowią gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje litery przestrzenne (Poznań), w tym litery ze styroduru, pleksi czy Dibonu, a także podświetlane oraz kasetony reklamowe i reklamy świetlne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 628 INF
115 brak zdjęcia
Monika Kegel poleca: fotografia ślubna piła

Każdy chciałaby mieć pamiątkę z własnego ślubu i właśnie nią jest fotografia ślubna. Piła to miejsce gdzie każdy poleca swoim znajomym studio pani Moniki Kegel, która od lat zajmuje się fotografowaniem ludzi. Na stronie internetowej www.monikakegel.pl znajdą Państwo pełną ofertę Pani Fotograf. Nie łatwa jest fotografia ślubna. Piła to miasto, które zachęca do współpracy z Panią Moniką, gdyż wykonuje profesjonalne zdjęcia przy czym nie ma wygórowanych cen za swoje usługi. Serdecznie zapraszamy do sesji zdjęciowej z Moniką Kegel.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 446 INF
116 brak zdjęcia
Caldena oferuje od 2009 roku nowoczesne nawozy dolistne.

Firma Caldena działa od 2009 roku i właśnie od tego czasu trafiają na rynek nowoczesne nawozy dolistne. Koniecznie należy podkreślić, że firma nieustannie dba o najwyższą jakość swoich produktów. Firma Caldena może oferować wysokiej jakości nawozy dolistne dzięki temu, że cały czas rozwija i zacieśnia współpracę z ośrodkami naukowo-badawczymi. To pozwala na podnoszenie jakości produktów, które trafiają na rynek. Caldena to ceniony podmiot. Korzystanie z jej produktów to naprawdę gwarancja wyższych plonów. Caldena dba, aby w jej ofercie pojawiały się nowości, które będą odpowiadać na coraz wyższe wymagania klientów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 421 INF
117 Opony przemysłowe w cargum.pl

Opony przemysłowe to podstawa oferty firmy Cargum. Przedsiębiorstwo od wielu już lat działa na polskim rynku w zakresie sprzedaży i dystrybucji akcesoriów do samochodów, takich jak felgi stalowe i dedki. Oferta firmy obejmuje też różnego rodzaju opony przemysłowe, ciężarowe i osobowe, a także opony przeznaczone do quadów i motocykli. Bogaty wybór produktów pochodzących od najlepszych renomowanych producentów, przystępne ceny oraz miła, fachowa obsługa i profesjonalne doradztwo stanowią gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę internetową firmy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Adres www: http://www.opony.cargum.pl/opony-przemyslowe.html

Nasza ocena: 10

1 614 INF
118 brak zdjęcia
Drukarnia wielkoformatowa - Łódź VerdeDruk

Drukarnia wielkoformatowa Łódź - Verde Druk - zaprasza do skorzystania ze swoich usług. W ofercie przewidziała drukowanie cyfrowe, offsetowe i wielkoformatowe. Jeśli potrzebujesz powielenia materiałów o niestandardowych wielkościach - Verde Druk z przyjemnością podejmie się zlecenia. Drukarnia wielkoformatowa Łódź Verde Druk gwarantuje szybkie ukończenie zlecenia (nawet do 24h!), konkurencyjne ceny, kompetentną i miłą obsługę oraz profesjonalnie przygotowane druki. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie internetowej Verde Druk. Uzyskasz tam informacje o technologii stosowanej przez drukarnię i o warunkach współpracy.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 561 INF
119 brak zdjęcia
Catering dla dzieci w Poznaniu - DomowyObiadek.pl

Domowe obiadki to smaczny i bogaty w wartości odżywcze catering dla dzieci. Poznań to miejsce, gdzie oferowane są usługi przedstawione na stronie Domoweobiadki.pl. Tutaj można się zapoznać również z przykładowymi przepisami. Są to przepisy standardowe, potraw bezmlecznych i potraw bezglutenowych. Warto tutaj zajrzeć. To rzeczywiście warto polecenia catering dla dzieci. Poznań to coraz więcej miejsc, które potrzebują i rzeczywiście korzystają z usług cateringu. Domowe obiadki to nie tylko propozycje dla szkół. Może z nich skorzystać szpital, firma, czy organizator konferencji.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 567 INF
120 brak zdjęcia
Doskonałej jakości piece co Pereko

Bardzo ciekawą ofertę przedstawia firma Pereko, która zajmuje się produkcją kotłów i pieców, a także innych produktów służących głównie do ogrzewania budynków. Jej główną domeną są piece co, które są najwyższej jakości i są bardzo wytrzymałe. Kupując piece co w Pereko, można liczyć na to, że kupuje się towar z najwyższej półki. Piece te są wykonane z bardzo solidnego materiału i ciekawie się prezentują. Są wydajne i oszczędne, co jest warte podkreślenia. Warto zapoznać się z ofertą, umieszczoną na stronie.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 707 INF
121 brak zdjęcia
Garaż jako schowek wykonany z metalu

Garaże metalowe to oferta firmy Superstal, tak więc jeśli potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia - na samochód, schowek na narzędzia lub starocie, magazyn - Superstal wyposaży Cię w dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Garaże metalowe to solidne konstrukcje, które odporne są na warunki zewnętrzne. Firma oferuje w cenie usługi dowóz i montaż u klienta. Garaż standardowy posiada wymiary 3 m x 5 m. Na życzenie zleceniodawcy możliwe jest skonstruowanie pomieszczenia o wymiarach niestandardowych i dostosowanie dachu; dwuspadowego, ze spadem na bok lub do przodu.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 297 INF
122 brak zdjęcia
Drewniane regały na wino

Regały na wino (drewniane, bo to najlepszy materiał na takie meble) to propozycja, która powinna zainteresować koneserów win: białych, czerwonych różowych. Tych pochodzących z nowego świata i tych z niedocenianej przez wielu Słowacji. Produkty oferowane przez firmę Domus Naturalis to oferta godna zainteresowania przez tych, którzy wino nie tylko piją, ale kolekcjonują, smakują. Jednym słowem są koneserami. W właśnie winni koneserzy zajmujący się także sztuką stolarską, dla tych którzy stolarzami nie są, przedstawiają regały na wino. Drewniane oczywiście. Plastik czy płyta paździerzowa to nie ten segment.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 841 INF
123 brak zdjęcia
Ochrona mienia to dla nas priorytet.

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Chcemy być pewni,że nasz dom bądź firma jest bezpieczna, zwłaszcza w dzisiejszych, tak niebezpiecznych czasach. Firma EZT taką pewność gwarantuje. Specjalizujemy się w prewencji zagrożeń różnego typu: przeciwpożarowej, antywłamaniowej, monitoringu. W swojej ofercie proponujemy również system rejestracji czasu pracy osób zatrudnionych w Państwa firmie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ każda ochrona mienia jest inna - każdy obiekt poddawany jest przez nas szczegółowym oględzinom, aby móc wybrać najbardziej skuteczny system zabezpieczeń. Ochrona mienia to dla nas priorytet.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 817 INF
124 http://www.radex-stal.pl/oferta/produkty/profile-zamkniete-zgrzewane.html
Radex-Stal oferuje profile zamknięte

Wzmocnienia do profili okiennych PCV to jeden z najważniejszych produktów dostępnych w ofercie firmy Radex-Stal. Asortyment obejmuje rożnego rodzaju wyroby, m.in. profile zamknięte, otwarte, szczelinowe lub zgrzewane. Są to najlepsze rozwiązania dla klientów ceniących sobie wysoką jakość produktu i usług. Radex-Stal współpracuje z najważniejszymi producentami stali, co daje odpowiednią gwarancję na materiał wyrobu i czas użytkowania. Profile zamknięte, blachy, parapety znajdujące się w ofercie przedsiębiorstwa dostępne są w korzystnych cenach - aby nawet wymagający klient był zadowolony.

Adres www: www.radex-stal.pl

Nasza ocena: 10

1 382 INF
125 brak zdjęcia
Maszty na flagi oferuje niezawdony producent!

Działająca od wielu lat firma MAG DAL z Poznania w swojej ofercie sprzedaży posiada przede wszystkim stojaki oraz maszty na flagi. Ten drugi produkt dostępny jest w wielu rodzajach, w zależności od potrzeb potencjalnego klienta - maszty w wersji standardowej, banner oraz stacjonarne to tylko niektóre z nich. Wieloletnie doświadczenie w branży tego poznańskiego przedsiębiorstwa sprawia, że wykonane zlecenia charakteryzuje wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Maszty na flagi MAG DAL to gwarancja dobrego wyboru.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 570 INF
126 brak zdjęcia
Profesjonalne wykonawstwo ogrodów w poznaniu

Coraz popularniejszą usługą, właściwie można by powiedzieć, że już powszechną jest zakładanie, czy też wykonawstwo ogrodów. Poznań wśród wielu miejsc w Polsce oferujących usługi z tego zakresu pewnym można rzec jest zagłębiem ogrodniczym. Usługi są oferowane na najwyższym poziomie, stąd nie należy się dziwić, że wzrasta pozycja poznańskich ogrodników i architektów krajobrazu, a wyróżnienie zasługuje choćby Pak-glowacz. Zakładanie ogrodów jest sztuką, trzeba posiadać odpowiednie umiejętności i wiedzę, a najlepiej wiedzą o tym ci, którzy bezpośrednio zajmują się pracami, czy też właściwie usługą, jaką jest wykonawstwo ogrodów. Poznań, można w tym przypadku nazwać stolicą polskiego ogrodnictwa.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

666 INF
127 brak zdjęcia
Kosze na śmieci, które ułatwiają segregację

Linea Trade to nowoczesna firma oferująca swoim Klientom wysokiej jakości kosze na śmieci, dozowniki mydła oraz inne produkty pomagające w utrzymaniu czystości. Niezwykle bogata oferta przedsiębiorstwa obejmuje pasty i żele do mycia rąk, środki chemiczne, materiały eksploatacyjne, sprzęt do sprzątania, koszopopielnice i kosze na śmieci, odświeżacze powietrza, dozowniki mydła (także łokciowe), pojemniki ręczników papierowych i papierów toaletowych, a także suszarki do rąk oraz do włosów. Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa www.lineatrade.pl w celu zapoznania się ze szczegółami proponowanej oferty.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 528 INF
128 brak zdjęcia
Rozwód kościelny z www.kanonista.eu.

Rozwód kościelny, czyli stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego jest bardzo trudno pozyskać. Jest mało urzędów, które się tym zajmują. Bardzo trudno również uzyskać jakiekolwiek informacje na ten temat. Na szczęście powstała strona internetowa www.kanonista.eu. Dzięki niej dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć podczas starania się o rozwód kościelny. Na stronie tej znajdziesz przede wszystkim wzór skargi powodowej - bardzo ważny dokument, od którego trzeba zacząć, a także wiele innych, bardzo przydatnych informacji. Znajduje się tam również lista sądów kościelnych w całej Polsce.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 498 INF
129 http://full-service.pl/produkty/torby-foliowe-reklamowki
Polecamy eleganckie opakowania foliowe

Firma Full Service Druk poleca wyspecjalizowane usługi w zakresie produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju opakowań w tym szczególnie polecamy opakowania foliowe, papierowe i bawełniane. Nasza bogata oferta znajduje się na naszej stronie internetowej na której zamieściliśmy informację jak skontaktować się z nami jak złożyć zamówienie oraz jakie ciekawe sezonowe promocje przygotowaliśmy dla naszych klientów. Polecamy nasze opakowania foliowe które są estetyczne trwałe i bardzo popularne co większa atrakcyjność nadruku reklamowego znajdującego się na torbie, którą wykonamy zn najlepszego plastiku.

Adres www: full-service.pl

Nasza ocena: 10

856 INF
130 brak zdjęcia
Skuteczna windykacja. Szczecin, oferta od Biura Pro-Finder.

Wiele firm i osób prywatnych nie reguluje swoich należności we właściwym terminie, przez co wpływają również na płynność swoich wierzycieli. Firmą, która to rozumie jest Biuro Pro-Finder. Jemu właśnie można powierzyć powszechną i skuteczną usługę jaką jest windykacja. Szczecin to jeden z tych rynków, na którym Biuro Pro-Finder działa bardzo skutecznie i posiada wielu klientów. Zresztą jej usługą nie jest wyłącznie windykacja. Szczecin korzysta również z innych propozycji firmy Pro-Finder. To bowiem także sprawdzone biuro detektywistyczne, które jako jedno z nielicznych działa na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 436 INF
131 brak zdjęcia
Najlepsze noclegi w Poznaniu z Deltą!

Pokoje delta to miejsce, które oferuje wyjątkową ofertę na noclegi. Poznań bardzo zyskuje na takich ofertach jak nasza. Dzięki atrakcyjnej ofercie noclegowej turyści chętnie wybierają poznań jako cel swojej podróży. Takie oferty jak nasza dodatkowo rozwijają branżę i motywują jej przedstawicieli do podnoszenia standardu i obniżania cen za noclegi. Poznań idzie w dobrą stronę jeśli chodzi o branżę hotelową. Przez ostatnie kilka lat widać znaczący rozwój branży, a takie oferty jak nasza są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do skorzystania z naszych pokoi i apartamentów.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 168 INF
132 http://artelier.edu.pl/blg/?p=1137
Kurs aranżacji wnętrz od Artelier.

Posiadasz duszę architekta? Pragniesz spełniać zawodowo swoją pasję, ale nie czujesz się na tyle pewnie by robić to profesjonalnie ? W takim razie mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Pracownia edukacji plastycznej Artelier oferuję kurs aranżacji wnętrz w bardzo niskiej, okazyjnej cenie! Nie ma nic lepszego niż nauka praktyczna, na naszym kursie nauczysz się jak dobierać odpowiednie materiały tworząc przyjemne i przytulne, a przy tym funkcjonalne wnętrza. Prawie dwieście godzin kursu przygotuje Cię tak byś mógł w przyszłości zając się projektowaniem profesjonalnie. Kurs aranżacji wnętrz jest wprost stworzony dla Ciebie ! sprawdź sam na www.artelier.edu.pl

Adres www: www.artelier.edu.pl

Nasza ocena: 10

1 368 INF
133 brak zdjęcia
Profesjonalna naprawa laptopów - Warszawa zaprasza do TPL

TPL Serwis laptopów to renomowana marka, która opiera swoją działalność i kompetencje i dużą wiedzę specjalistyczną. Główną domeną marki jest serwis i profesjonalna naprawa laptopów. Warszawa jest miejscem, gdzie marka działa. Firmę tworzą wykwalifikowani pracownicy kompetentni w każdym calu. Dzięki temu naprawa laptopów (Warszawa) cieszy się dużym zainteresowaniem wśród potrzebujących klientów. Szybka diagnoza usterki oraz równie sprawna naprawa przyciągają uwagę klientów. TPL współpracuje z klientami indywidualnymi, ale także małymi i dużymi przedsiębiorstwami, którzy cenią sobie działalność tej znanej marki.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 545 INF
134 brak zdjęcia
Trwałe schody drewniane w ofercie firmy Czapnik.

Schody drewniane wykonywane są między innymi przez Zakład Stolarski Czapnik. Mieści się on w Izabelinie niedaleko Warszawy. Schody drewniane, k?óre wykonywane są przez ten zakład to gwarancja, że drewno wykorzystane do budowy schodów będzie dobrej jakości i schody nie będą wymagały poprawek, a klient będzie się mógł cieszyć z ich użytkowania. Wybrane realizacje, wykonane prace Zakładu Czapnik są zamieszczone na stronie internetowej Schody-czapnik.pl. To co również należy podkreślić to wysokie umiejętności i kwalifikacje pracowników zakładu. Jeżeli zamierzamy mieć w domu schody drewniane to warto zgłosić się tutaj.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 408 INF
135 brak zdjęcia
Bit-projekt to niezawodne frezowanie komina

Firma Bit-projekt powstała w 2001 roku i początkowo swoją działalnością obejmowała Małopolskę, Śląsk i Zagłębie. Jej specjalizacja szeroki zakres usług dot. takiej dziedziny jak frezowanie komina, montaż wkładów kominowych, systemów powietrzno-spalinowych, uszczelnianie kominów i wiele innych. Frezowanie komina to zabieg pozwalający na poszerzenie średnicy wnętrza komina. Firma wykonuje tego typu zlecenie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zbiorowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zebrać marce dużą ilość przydatnych referencji. Stosowane przez markę materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i cechują się wysoką jakością.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 032 INF
136 brak zdjęcia
Poradnictwo Prawne Obywatelskie - SaS Gdańsk

Profesjonalne poradnictwo prawne Gdańsk, psychospołeczne i obywatelskie to domena marki SAS - Stowarzyszenia Akcji Społecznej. Zespół tej firmy tworzą kompetentni ludzie, którzy służą swoją wiedzą ludziom z wszelkiego rodzaju problemami. Poradnictwo prawne (Gdańsk) powinno cechować się dużym doświadczeniem, gdyż od niego zależy przebieg danej sprawy. To samo dzieje się w przypadku poradnictwa obywatelskiego czy psychospołecznego. Stowarzyszenie Akcji Społecznej dysponuje dokładnie takimi cechami, które gwarantują klientom kompleksową obsługę i wszelkie zaangażowanie, które prowadzi w przyszłości do pomyślnego rozwiązania danej sytuacji.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 405 INF
137 żaluzje Rolostyl Poznań

Każdy poznaniak wie czym zajmuje się firma rolo-styl. Jesteśmy rozpoznawalnym przedsiębiorstwem w Poznaniu, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i nagrodą za włożoną pracę w rozwój firmy, która produkuje najlepsze żaluzje. Poznań rozpoznaje naszą markę oraz ceni sobie nasze produkty. Według naszych badań Poznaniacy chętniej od innych producentów wybierają nasze żaluzje. Poznań jest zdecydowanie najważniejszym gruntem naszych działań marketingowych. Przykładamy ogromne starania do tego, aby nasza firma była rozpoznawalna i ceniona wśród poznaniaków, czego doskonałe efekty możemy obserwować na każdym kroku

Adres www: http://rolostyl.pl/oferta/żaluzje-pionowe-poznań

Nasza ocena: 10

887 INF
138 http://www.kams.com.pl/k45,art-pierwszej-pomocy-apteczki.html
Artykuły pierwszej pomocy, apteczki. Kraków, oferta sklepu Kams.

Każda firma powinna być wyposażona, właściwie bezwzględnie powinna posiadać artykuły pierwszej pomocy, apteczki. Kraków to miejsce, gdzie mieści się siedziba firma Kams. Jest podmiot, który zajmuje się sprzedażą produktów BHP. Oferta jest bardzo szeroka, o czym można się przekonać odwiedzając firmowy sklep internetowy Kams.com.pl. Między innymi tutaj oprócz szerokiej oferty na przykład obuwia roboczego, specjalnej odzieży ochronnej można tutaj również kupić apteczki. Kraków to duża konkurencja, jednak dzięki szerokiej ofercie firma Kams zdobyła zaufanie wielu klientów i obecnie może być zadowolona z tego, że wielu to już stali klienci.

Adres www: www.kams.com.pl

Nasza ocena: 10

1 450 INF
139 brak zdjęcia
Niezawodna konserwacja okien Poznań

Firma GBT specjalizująca się w sprzedaży i montażu okien oraz akcesoriów okiennych zaprasza do skorzystania z usług, w ramach których znajduje się także konserwacja okien Poznań. Firma GBT gwarantuje profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, doradztwo techniczne, prace budowlane związane z instalacją okien oraz ogrodów zimowych. Konserwacja okien Poznań obejmuje wszelkie rodzaje okien PCV. Firma GBT należy do programu Rzetelna Firma. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży, dbając o zadowolenie klienta z wysokiej jakości świadczonych usług. GBT zaprasza do salonu gdzie obsługa klienta udzieli wszelkich informacji, lub kontaktu telefonicznego i mailowego.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 180 INF
140 brak zdjęcia
e garaze producent blaszanych hal i garaży

E garaze producent konstrukcji metalowych oferuje szybkie i niedrogie realizacje garaży, wiat, kiosków, magazynów i schowków. Przeznaczone do szerokiego zastosowania obiekty stalowe spełnią oczekiwania klienta prywatnego czy też firmy, która potrzebuje dodatkowego obiektu np. magazynu. E garaze producent konstrukcji metalowych to zaufany dostawca i monter różnego typu zabudowań metalowych, przeprowadzający usługi na terenie całego kraju. Zaprojektuj sam lub skorzystaj z pomocy fachowca - EGaraże dostosują się do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy i poznaj szczegóły współpracy. Oferta firmy dostępna jest także na allegro.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 232 INF
141 http://www.centrowtor.pl/index.php/wywoz-gruzu
Centrowtór, dobra cena wywozu gruzu. Gdańsk.

Centrowtór to z pewnością dobra cena wywozu gruzu. Gdańsk i całe Trójmiasto, gdzie swoje usługi oferuje ta firma ma dobra ofertę, z której zresztą głównie korzystające firmy cenią. Na stronie internetowej tej firmy, mianowicie Centrowtor.pl, można zapoznać się ze szczegółami całej oferty i poznać, jaka jest cena wywozu gruzu. Gdańsk jest siedzibą tej firmy, gdzie tutaj na miejscu odbywa się również skup złomu. Cena również podana jest nas tronie internetowej. Centrowtór to przede wypłacalność za dostarczony złom i szybka obsługa w przypadku wywozu gruzu.

Adres www: www.centrowtor.pl

Nasza ocena: 10

1 267 INF
142 brak zdjęcia
Firmowe tablice informacyjne

Krakowska marka Lundi to lider w swojej dziedzinie. Tablice informacyjne najwyższej jakości to produkty, z której słynie przedsiębiorstwo. Cechami charakterystycznymi znaków jest nie tylko najwyższa jakość, a także odporność na warunki pogodowe. Tablice informacyjne stanowią o oszczędności czasu użytkowników przestrzeni. Firma Lundi wykonuje zamówienia wedle indywidualnych życzeń klienta bądź korzystając z przygotowanych wcześniej szablonów. Produkty wyróżniają się kolorystyką, kształtem i rodzajem. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż bezpośrednią w siedzibie marki, a także jest odpowiedzialne za wysyłkę swoich towarów na terenie całej Polski.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 581 INF
143 http://www.certech.pl/natryski_cieplne.html
Molibdenowanie Certech

Molibdenowanie to usługa, która jest realizowana w ramach przemysłu maszynowego. Molibdenowanie to jedno z przykładowych zastosowań powłok. Certech jest doświadczoną firmą, która wykonuje zarówno tego rodzaju usługi, jak i również inne metody służące do zabezpieczenia powłok. Molibdenowanie pozwala na zwiększenie odporności powłoki, jest metoda, która zdobyła odpowiednią popularność i jest często wykorzystywana. Jedną z firm, która ja oferuje jest właśnie Certech. To firma, której można zaufać i powierzyć odpowiedzialne i wymagające zlecenie. Certech, to firma, która posiada odpowiednie doświadczenie dzięki wieloletniej już praktyce.

Adres www: www.certech.pl

Nasza ocena: 10

1 329 INF
144 brak zdjęcia
Serwis siłowników hydraulicznych Techmatik

Techmatik to firma, która konsekwentnie się rozwija od 2004 roku, czyli od momentu jej powstania. Techmatik to głównie produkcja, ale też serwis siłowników hydraulicznych. Ta firma jest jedną z największych w Radomiu. To dowód, że cały czas się rozwija i osiąga kolejne cele. Serwis siłowników hydraulicznych to kolejny krok, który pozwala na nowe usługi. Techmatik.pl to strona internetowa tej firmy i tutaj właśnie można zapoznać się ze wszystkimi jej propozycjami. Oprócz licznego technicznego, specjalistycznego asortymentu firma Techmatik wykonuje również wspomniany serwis.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 488 INF
145 brak zdjęcia
Zamów nagłośnienie u nas już dziś

Niebagatelną rolę przy przygotowaniu wszelkich imprez konferencji czy uroczystości ma nagłośnienie. Nasza firma to specjalista w kompleksowej obsłudze technicznej wszelkiego rodzaju eventów oraz imprez masowych. Nasze nagłośnienie działa niezależnie od warunków atmosferycznych przy imprezach plenerowych i akustyki pomieszczeń przy uroczystościach estradowych. Specjalizujemy się także w profesjonalnym oświetleniu które tworzymy za pomocą ekranów i wysokiej klasy lamp. W swojej ofercie mamy także dodatkowe atrakcje, jak np. pokazy pirotechniczne, audiowizualne oraz laserowe. To bajeczna kombinacja barw i dźwięków, zapewniająca niepowtarzalne wrażenia wizualne i akustyczne na najwyższym poziomie.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

578 INF
146 brak zdjęcia
Montowanie ekranu multimedialnego

Nasza firma oprócz sprzedaży sprzętu multimedialnego zajmuje się również kompleksowymi usługami jak choćby montażem ekranów. Taki montaż ekranu może być zarówno podtynkowo, a także w pomieszczeniach, w których zakończono wszystkie prace. Po dokonaniu wyceny nasi specjaliści na życzenie klientami dokonujemy montaż ekranu w firmie, bądź w prywatnych mieszkaniach. Nasz sprzęt jest najwyższej klasy nowoczesnym sprzętem multimedialnym, który mogą Państwo wykorzystywać podczas szkoleń, zajęć, czy spotkań z klientem. Doskonały dźwięk i obraz to największe atuty tego sprzętu. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową systemymultimedialne.com.pl.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 221 INF
147 brak zdjęcia
Analizy ogólnie pojętej wietrzności

Rzetelnie przeprowadzone analizy wietrzności są gwarancją dokładnych wyników oraz profesjonalizmu badania. Dlatego warto zainwestować w niezawodny sprzęt, a tylko taki oferuje marka VendorMAST. Jest to renomowany podmiot gospodarczy, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Wykwalifikowani fachowcy, których zatrudnia przedsiębiorstwo świadczą wsparcie merytoryczne i techniczne dla swoich klientów. Terminowa realizacja usług oraz szybkość ich wykonania są codzienną dewizą marki. Analizy wietrzności z firmą VendorMAST to gwarancja najwyższej jakości. Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej vendormast.com.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 503 INF
148 brak zdjęcia
R2Płatnik - rewolucyjny program kadrowy

Prowadzisz własną działalność i masz już dość pracy z papierami? Mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie! Gorąco polecamy program R2Płatnik, dzięki któremu będziesz mógł już zapomnieć o papierkowej pracy! Ten rewolucyjny program, po wprowadzeniu danych sam obliczy nam należne wynagrodzenie, oraz przeprowadzi rozliczenie z ZUS-em oraz urzędem skarbowym. Oprócz tego program ten pozwala na kontrolowanie i prowadzenie kadr! R2Płatnik jest rewolucją w biurze, dzięki swoim opcją z powodzeniem używają Go już setki przedsiębiorców! Serdecznie zapraszamy do zakupów na www.servcomp.net.pl!

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 373 INF
149 brak zdjęcia
Łukasz Schmidt - fotograf ślubny, Bydgoszcz.

Łukasz Schmidt to chętnie polecany fotograf ślubny. Bydgoszcz to miejsce, gdzie działa i prowadzi swoje studio. Na stronie internetowej Gphoto.pl można się zapoznać z wybranymi zdjęciami. Tutaj również można się zapoznać z listą wystaw. Łukasz Schmidt to również często wybierany przez młode pary fotograf ślubny. Bydgoszcz to miasto, gdzie usługi tego fotografa są chętnie wybierane. Jest on naprawdę ceniony. O jego talencie można się przekonać odwiedzając stronę internetową, na której właśnie autor zamieścił wybrane zdjęcia. Z pewnością zrobią na nas wrażenie.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 401 INF
150 http://abrolety.pl/zaluzje.html
Żaluzje i rolety z AB Rolety Poznań

Już teraz odwiedź naszą stronę internetową www.abrolety.pl i przejrzyj naszą ofertę, która została specjalnie dla Ciebie stworzona. Obecnie wprowadziliśmy promocyjne ceny na wszystkie modele takiego produktu jak żaluzje. Poznań to miejsce, gdzie mieści się siedziba naszej firmy a dokładniej na osiedlu Armii Krajowej 125. Przy zakupie rolet zewnętrznych mają Państwo zapewniony montaż bez dodatkowych opłat, to samo dotyczy takiego produktu jak żaluzje. Poznań poleca firmę AB Rolety, gdyż jest to firma bezkonkurencyjna w świecie żaluzji i rolet.

Adres www: www.abrolety.pl

Nasza ocena: 10

1 527 INF
151 sale konferencyjne gdańsk - http://restauracjagdansk.pl/sale-konferencyjne
Filharmonia sale konferencyjne gdańsk

Restauracja Filharmonia przeszło od 2006 roku otworzyło sale konferencyjne gdańsk. Jak zapewniają, są one najnowocześniejszymi salami w kraju, przygotowane tak, aby spełniały wymogi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Sale konferencyjne gdańsk można wynająć na różnego typu sympozja, szkolenia czy prezentacje nowych produktów. Restauracja Filharmonia oferuje również bardzo smaczny catering, aby dopełnić całą ofertę, którą wysyłają do firm. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia ich oferty, która jest dostępna na stronie internetowej Restauracji Filharmonia i do kontaktu mailowego.

Adres www: restauracjagdansk.pl

Nasza ocena: 10

783 INF
152 brak zdjęcia
Oferta: sprzątanie biur. Poznań, usługi firmy Somi.

Firma Somi oferuje swoim klientom, również firmom kompleksowe usługi porządkowe w Poznaniu i w okolicy. Jedną z najbardziej popularnych usług jest sprzątanie biur. Poznań to miasto, gdzie tego rodzaju usługi cieszą się zainteresowaniem. Powszechne jest bowiem dbanie o najbliższą przestrzeń, stąd właśnie usługa sprzątanie biur. Poznań to główny rynek, na którym działa firma Somi, zajmująca się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania. Firma Somi cała swoją ofertę zamieściła na stronie internetowej Somi.pl. Tutaj można się dokładnie zapoznać ze wszystkimi propozycjami.

Adres www: www.kantory-lombardy.pl

Nasza ocena: 10

1 025 INF
153 brak zdjęcia
Przyciemnianie szyb zwiększy komfort z LLumar!

Nie podobają ci się rolety oraz żaluzje, możesz więc zastosować folie okienne LLumar. Mają one liczne zastosowania jedno z nich to przyciemnianie szyb, ochroni nas to przed niepożądanym zaglądaniem przechodni. Przyciemnianie szyb dzięki montażu naszych folii które jednocześnie ograniczają przepływ promieni UV oraz ciepła z zewnątrz. Nasz oddział znajduję się w Poznaniu, można tutaj bezpośrednio zapoznać się z naszą ofertą. Folie okienne są bardzo łatwe w montażu nasze produkty zyskały uznanie na arenie międzynarodowej, dlatego też zajmujemy się dystrybucją folii na terenie Polski i za granicą.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 023 INF